Grupa Operacyjna

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Grali u nas w szkole swego czasu na dniach otwartych, czy coś w tym guście. I cóż mogę rzec. Może nieco mniejsza, ale wciąż kupa.
Gatunek zdecydowanie nie przemawia do mnie w żadnej formie.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
A mi się podobają ich teksty. Niektóre kawałki wpadają w ucho i zostają w pamięci na dłużej, czyli jednak coś chłopaki potrafią przekazać.
Przynajmniej ja mam takie odczucie.
 

Pablo

Member
Dołączył
21.6.2007
Posty
126
No to tak Hip-Hopu nie lubie, choć Grupa Operacyjna jest malutkim wyjątkiem. Piszą dobre teksty i nie klną co 2 słowo to jest już dużo.

Co do GO polecam jeszcze piosenke
 

Armalite!

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
93
Jak na mnie to żenua...
Raz że koleś co to śpiewa(rapuje?!) to chyba jeszcze mutacji nie miał a dwa że taki diskopolaste, że aż strach.
Ja hiphopu bardzo mało słucham, ale ta piosenka mi się jeszcze podoba tu do posłuchania.
Teledyski pomijam, bo tam nawet Kazik jak idiota wygląda.
Zauważcie, że oni tyle słów potrafia wypowiedzieć tak szybko - jak dla mnie to jest już skill
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
syf...
Pseudo Rap. Aż żal. Wybił się dzięki Kononowi. Gdyby nie kononowicz to nikt by o tym syfie nie słyszał.
0/10 :p
 

Cuddy

New Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
14
Mnie się nie podoba Grupa Operacyjna i nie gustuje w takiej muzyce chociaż jest wyjątek , słucham zespołu "Łona" bo oni nie przeklinają co 2 słowo i mają ciekawe teksty ^^ polecam...
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Zespół jak zespół. Niektóre kawałki mają fajne. Głownie z Kononowiczem. :D W sumie to podobają mi się ich teksty i głos wokalisty. Ale żebym był fanem czy coś to nie. ;)

Do rapu tego jednak bym nie zaliczył.

Pozdrawiam.
 
T

Thran

Guest
CYTAT(Cuddy @ 26-09-2007, 19:21) [snapback]154495[/snapback]
Mnie się nie podoba Grupa Operacyjna i nie gustuje w takiej muzyce chociaż jest wyjątek , słucham zespołu "Łona" bo oni nie przeklinają co 2 słowo i mają ciekawe teksty ^^ polecam...


Ej no sorry ale tutaj to mnie rozbawiłeś :p ja nie zauważyłem by GO przeklinało jak szewc w swoich teledyskach no chyba że mówisz o nie ocenzurowanych wersjach teledysków bo ja takich nie słyszałem.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Przyznam szczerze ze ta grupa pseudo-hiphopowa jest dla mnie zalosna,
nie dość ze ich podkłady są dennie proste, to jeszcze sa komercyjni,
tak jak napisał któryś z poprzedników gdyby nie kononowicz to dziś nikt by o nich nie słyszał...
jak widzę ten ich teledysk z mezem i owalem to mi sie robi niedobrze,
dodam że sam lider tej grupy nie umie dobrze nawet zarapować a pozatym to chyba jakiś pedał bo sie za Dode przebiera...
Wstyd wogole taka muzykę wydawać no ale czego kmioty nie zrobią dla kasy...

Boże widzisz i nie grzmisz?
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Słucham hip-hopu od dobrych 7 lat, pwoem tak: tekstów tych w zadnym stopniu nie mozna upodobnić do tedego, tede ma zupełnie inny styl i bity. Nie zbyt podoba mi się styl jakim posługuje się grupa operacyjna dlatego nie słucham tej grupy. Jeśli chodzi o Łonę to łona ma fajne teksty, miło się ich słucha i miło smieje tylko ze sa takie troszki bez sensu chodz mi sie podobaja :p Niech sobie bedzie ta grupa operacyjna bo jak by nie było komercyjnych zespołow to pewnie nie mieli byscie czego słuchać ;)

Pozdro


P.S Strasznie mnie denerwują stereotypy, połowa z was mysli ze hip hop to tylko THC, jebac policje, thc, kurwa, kurwa, jebac policje thc... smutne to ;/ Czasem Hip hop ma wiecej przekazu niż kazda inna muzyka, nawet czesto, tylko trzeba wyselekcjonowac grupy. W kazdej muzyce jest przypał ktorego sluchaja tylko idioci.
 
T

Thran

Guest
CYTAT(szczurek @ 05-10-2007, 11:05) [snapback]154996[/snapback]
Apropos GO klik


Moim zdaniem Doda jest chora ale nie na nogi ale na głowę <_< lepiej żeby przeszła na emeryturę już pierwszy komentarz mówi żeby poszła sobie <_<
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
No tak kolejna grupa jednego kawałka...szczerze mówiąc marna ta piosenka o Kononie
Nic w niej szczególnego....kpią ze obecnej sytuacji i z Konona....no może wokal jest "niezły"
Są przeciętni...i nie wybijają się w zagonach podobnych im grup
heh ale chłopaki i tak nie pobiją najlepszego polskiego "freestajlowca" xD
jakim jest najlepszy raper Rzeczpospolitej Lech Roch

DKD..też jest mocne



Licznik stuka 800 :)
 
Do góry Bottom