Grobowiec Przy Tosho

Status
Zamknięty.

Ahleage

New Member
Dołączył
23.10.2010
Posty
2
WItajcie.

Mam misję "wóz albo przewóz" w ramach której muszę odprawić rytuał w chramie żywiołów obok Tosho. Na miejscu spotykam Zyrę. po rozmowie z nią mam zejść do ruin za chramem żywiołów aby odszukać zagubione części, problem w tym, że gdy przeszedłem całe lochy w tę i z powrotem dalej nie mam żadnych części. Nie mam pojęcia co robię nie tak albo co przeoczyłem. Może ktoś zetknął się już z podobny problemem albo ktoś pamięta gdzie dokładnie znajdę zagubioną część/części chramu.


Btw: Skoro w tych podziemiach jest : "Prawa ręka kogoś tam" i "lewa ręka kogoś tam" to czy nie powinno być i pana grobowca ? A może to jest właśnie mój bug, brak głównego bossa w ruinach.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
chodzi ci o część kamiennego totemu?
znajduje się w prawej komnacie na ścianie od wejścia do ruin

a boss? znajduje się od na końcu ruin, pilnuje skrzynki z kluczem
 

Ahleage

New Member
Dołączył
23.10.2010
Posty
2
Dzięki znalazłem już ta brakująca część posągu, ale bossa jak nie było tak niema. Wydawało mi się że coś źle zrobiłem więc wczytałem dużo wcześniejszy zapis ale i tak bossa niema. Może muszę coś aktywować albo wziąć jakąś misję dzięki której boss się tam pojawi. Nie mam pojęci czy to bug czy po prostu robię coś źle.
 

Kazuna

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
22
Ja też nie miałem "Pana Cienia" Chociaż były takie szkielety jak "Prawa Ręka Pana grobowca" i Lewa. Nie martw się tym ; p
 

Maciocha1991

New Member
Dołączył
24.10.2010
Posty
2
Ja tez mam z tym problem. Tylko ja ta czesc mam w komnacie ale krat(Pisze ze nie da sie otworzyc w tym momencia) do niej nie da sie otworzyc co jest? Mam patcha Hotwix(czy jakos tak) jak cos. Ci co byli w grobowcu wiedza o co mi chodzi.
 

Rudolfik

New Member
Dołączył
25.9.2010
Posty
19
Pójdź w druga stronę i znajdź klucz, który będzie przy ciele bądź w skrzyni(nie pamiętam).
 

9klaudia

New Member
Dołączył
1.11.2010
Posty
1
WSZYSTKIE TE PORADY ITP. NIE DZIAŁAJĄ.
1. NIE MA ŻADNEGO BOSSA.
2. NIE MA ZADNEJ SKRZYNKI Z KLUCZEM
3. I WG NIE MA ZADNEGO KLUCZA
4. I JESZCZE COS... NIE MOGE WYJSC TERAZ DOPOKI NIE ZNAJDE TEGO KLUCZYSKA!
ZAL...
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Masz tu zapis, tuż po zdobyciu posążka i wyjściu na zewnątrz. Postać wg mnie dość dobrze rozwinięta jak na ten etpa gry, gram na gothicu, ale to w opcjach możesz przestawić oczywiście. Ten zapis to taka ostateczność dla ciebie i nie daje gwarancji, że będzie działał, bo nie zawsze tak jest :/.

http://www.speedyshare.com/files/24970252/0145.sav

A co do klucza, jest albo w skrzyni albo w ciele któregoś z ważniejszych truposzów (być może którejś z "ręki"). Tak czy siak, gdzieś jest na pewno, tylko nie pamiętamy już gdzie, bo to błacha sprawa jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom