Gratulujemy :d

Status
Zamknięty.

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Gratuluję Kacpi. Fajnie patrzeć na radość ludzi. ;] Życzę aby twój maluch wyrósł na dużego i radosnego młodzieńca i abyś był z niego dumny.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Jak zwykle to co najważneijsze mnie omineło :]
Kacpi...:] ty to jesteś Giwera..hahahah

Gratuluje brachu...mam nadzieje, że jesteś szczęśliwy..bo to jest najważniejsze :)
Pogratuluj drugiej połówce pięknego syna :) Widać ze byk jak ojciec :) i ładny jak mama
NOm fakt teraz to się zrobi Gup pod władzą mafijną z pokolenia na pokolenie :)
nie musisz się martwić bo będziesz miał komu zostawić shede :)

Powodzenia i wytrwałości..życzę...teraz to się przyda....no i naucz się przewijać pieluchy :p
Oby było wam jak najlepiej...życzę z całego serducha...aż się wzruszyłem...chlip
Zastanawiam się tylko czy świat wytrzyma kolejnego Kacperowskiego. :] hahahah
to będzie podwójne uderzenie :)...jak będzie taki sam jak ty to mamy przesrane hahahahaha

nom a więc Gratuluje pięknego syna....tylko nie śpiesz się z kolejnym....albo śpiesz :]
HM to już nie w mojej gestii.......sześciostrzałowcu hahahah
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
CYTAT
I to dorodny widząc po wadze.

Ja cięższy o 1kg byłem:p

Teraz Kacperex może siebie nazywać ojcem dyrektorem:p
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Ja gdy miałem 3 miesiące ważyłem 9 kg ;/ mam to w książece zdrowia udowodnione :) (A teraz taki mizerny jestem ; > )

No, no, gratuluje oczywiście. Na świecie nie ma nic piękniejszego niż zdrowe, ładne dziecko, a do tego własne dziecko. Oby ci się udało dobrze je wychować i po kilku latach przejeło by Gup'a :)
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
tez sie do gratulacji przylacze, niestety tak pozno bo bratu monitor porzyczylem :p . ale do rzeczy malucha masz cudownego, mysle ze nie bedzie z nim klopotow (wiadomo jak to maluchy :p ) Szkoda ze tylko pierworodny Ci zostanie :( . Ciesze sie twoim szczesciem i zycze wszystkiego najlpeszego malemu jak i rodzicom ;)
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Cieszy mnie, że ktoś taki jak ty Kac jest szczęśliwy. Gratuluję :). Myślę, że tyle wystarczy.
 

Wonak

Member
Dołączył
18.3.2007
Posty
41
Gratulacje. Życze ci jescze ich tyle, ile będziesz chciał... Mam tylko nadzieje, że nie odciągną cię od g-up...
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
O kurna. Że ja nie widziałem wcześniej tego tematu :(

Kacpi. Szczerze ci wpółczóje bo teraz będziesz miał niezłą jazde w domu xD. A tak na poważnie to naprawdę się ciesze. Jak twierdziłeś że jestes nikim.... teraz już kimś jesteś - ojcem. Napeawdę się ciesze. W końcu troche nerwy cię puściły. :) Tak trzymać!!!

Pozdro dla Kacperka :p
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Gratuluję Ci wspaniałego Syna, oby Ciebie i twojej rodzinie wiodło się teraz jak najlepiej no i żebyś miał jak najwięcej czasu dla Nich.
 
T

Thran

Guest
Nie no Kacperex GZ takiego bobasa będzie z niego chłop jak z ciebie hehe :)
 

Lorden

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
16
Gratuluje.
Oby dziecko wyrosło na drugiego ciebie i miało dobre osiągi w nauce i znalazło dobrą pracę. Żeby było zdrowe miało dobrą żone(hoho do tego jeszcze czas ma raczej ^^ ) . Ogólnie życzę twojemu bobaskowi jak najlepiej, pozdrów rodzinę ode mnie :)
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Hmm... chyba wcześniej nie gratulowałem, więc zrobię to teraz. Szczerze gratuluję stworzenia nowej ludzkiej istoty. Kacperex, dbaj o swoje dziecko i uważaj :) wychowanie to nie jest prosta sprawa.
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Nie było mnie naprawdę długo, a tutaj takie cuda się dzieją. Oczywiście gratuluje Tobie i Twojej małżonce takiego szczęścia. Teraz zapewne zaczną wam się drobne schody, lecz zbiegiem czasu uznacie, iż wychowanie własnej pociechy było wspaniałym doznaniem.

Zazdroszczę Ci…
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
A co mi tam jak każdy życzy to i ja :)
Znam cie krótko ale nie ważne,bo widac po tobie że bedzie z ciebie bardzo dobry ojciec,zaradnny itp.
Dlatego życze tobie i twojemu dziecku i wogóle całej rodzince pociechy z dziecka żebyś dał rade jako ojciec
żeby twój dzieciak był zdrowy i mądry no życzyć ci samych sukcesów i,i,i...No sam wiesz ;)
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
To ja podłączam się pod wszystkie życzenia. I chce tylko dodać żebyś był z niego dumny i żebyś nigdy nie musiał się za niego wstydzić.


Ps. i jak się tylko nauczy używać komputera to pokaż mu Gothic Up :)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Gratuluje ci Kacperex z całego serca. Oby ci i całej twojej rodzince wiodło się jak najlepiej.

Powodzenia w byciu tatą. ;)

Ps: Długo bez was nie wytrzymałem. Witam z powrotem.
 

Tanner

Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
85
No czyszto nie urocze uczucie? ^^ Gratulacje! Zdrowia szczęścia i wszystkiego co byś chciał dla siebie i dla tego małego pudziana!

Pozdrawiam z całego serducha gorącego !!!
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Może trochę późno ale co tam zajrzałem tak na forum i właśnie zobaczyłem ten temat. Nie mogłem go tak zostawić bez mojego wpisu. Gratuluje ci wielce i ciesze sie razem z tobą.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

UbEr

Member
Dołączył
1.2.2006
Posty
32
Nie znamy się, ale i tak gratuluję Ci nowego członka rodziny.
Miej nadzieję, żeby wyrósł na mądrego inteligentnego i pięknego człowieka jak ja :lol:

Ps. Rady dla początkującego ojca. Nie podlewaj dziecka nawozem bo i tak szybciej nie urośnie. Pozdry&Poćwicz.
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Dawno na foro nie wchodziłem... ale... Gratulacje Kac! Słodki dzieciak, mam nadzieję, że wyrośnie na chłopa takiego jak jego ojciec! To musi być naprawdę cudne uczucie... choć ta cesarka zapewne miła nie była. Gratulacja z serca od starego wyjadacza, dla którego to forum to coś więcej niż skupisko tematów...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom