Gratulujemy :d

Status
Zamknięty.

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Około godzinę temu naszemu najlepszemu adminowi Kacperexowi urodziło się dziecko. Chłopczyk, najprawdopodobniej Kacper (wiadomo czemu :D) żyje i jest zdrowy. W imieniu swoim, redakcji i jak myślę także reszcie forum gratuluje Ci przyjacielu pięknego bobaska. Myślę że każdy chciałby tu od serca pogratulować Kacpiemu i pamiętaj ziom, czekamy na foty twej pociechy.

Kacpi, wiem że to jeden z najszczęśliwszych dni w twym życiu... (czy tam nocy :D) Na szczęście pociecha żyje i cieszy mnie to. Jest zdrowe i życzę ci na razie odpoczynku od forum, byś przez najbliższe dni mógł spędzać czas głownie z rodziną. W pracy dadzą ci chyba urlop?:> My tu na Gup ci go dajemy :D.

Małe info, synek waży 3 kg 660 gram :).

PS:
CYTAT
Szczurek: (00:10:46)
lo lkac dzis rodzi
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Dziękuje Ci przyacielu i Wam wszystkim, którzy tu mi po gartulują ;)

Jestem chyba najszczęsliwszy na tym świecie. I życzę wszytskim tego samego uczucia. Kacperek jest podobny do taty ofc :) mam zdjęcia, jutro wrzucę wam do pokazania. Syn waży 3660 myślę, że to trochę jest :)
Niestety byl i stres żona miała cesarkę, bo łożysko sie odkleiło i było ogromnę krwawenie mógł się udusić krwią :( Ale jest wszystko super ;)

Nie wiem co jeszcze mówić. Kocham was normalnie :)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Kacpi to teraz masz kolejną osobę dla ktorej warto sie poswięcec, dla ktorej warto zyć. To musi być wspaniałe uczucie :)
Gratuluje synka, teraz przybędzie Ci obowiązków ale tez mozesz byc dumny. Ciesze sie ze mały jest zdrowy i zycze zeby szybko się rozwijał.
Pozdrów też żonę i niech duzo odpoczywa :)
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Hoho, no i stało się ;). Również gratuluję serdecznie. Fakt, że jest to chyba jeden z najpiękniejszych dni w życiu człowieka. Myślę, że nikt się nie obrazi, jeśli dasz sobie na jakiś czas spokój z forum. Ofc wiadomo - najlepiej żebyś został, ale rodzina jest jednak najważniejsza, i lepiej jej poświęcić czas niż komputerowi ;]. Gratuluję jeszcze raz i pozdrawiam malucha oraz szczęśliwych rodziców :p.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Pogratulowałem Ci już na GG, ale zrobię to jeszcze raz. Nie zaznałem jeszcze uczucia bycia ojcem i nie prędko zaznam, więc mogę tylko przypuszczać jak bardzo jesteś teraz szczęśliwy. Zapewne odetchnąłeś z ulgą po tych całych komplikacjach. Czeka Cię szczęścia, ale też duża odpowiedzialność, by wychować to dziecko. Jestem pewien, że dacie sobie radę. Mogę, tylko życzyć powodzenia. Czekamy na zdjęcia i mimo wszystko mamy nadzieję, że całkiem nie znikniesz.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Przecieki :D:
obrazek08af5e1ur3.jpg

Teraz słowo Junior Admin nabrało nowego znaczenia :D.

Maly Kacperex bójcie się go to nowy Admin :)
Fotka 15 minut po urodzeniu - kcpx
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Bedzie z niego chłop jak z taty :D
To teraz czekac az przejmie G.up'a i powiedzienie z dziada pradziada nabierze nowego znaczenia :p
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
No gratulacje, Kac. Od razu synek ci się trafił^^ I to dorodny widząc po wadze.
Życze Ci aby twoje dziecko było zdrowe, aby niczego mu nie brakowało i aby miało kochającą rodzinę. I jestem pewna, że mieć będzie. Dziecko to największe szczęście dla rodziców.
I pozdrowienia dla żony.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Serdecznie gratuluję! Życzę Ci żeby Dziecko było zdrowe i grzeczne :D. Jestem pewien że będziesz tak dobrym tatą jak i adminem na Gothic Up (bo dla mnie byłeś bez zarzutu). Jeszcze raz serdecznie gratuluję!!!

CYTAT
Niestety byl i stres żona miała cesarkę, bo łożysko sie odkleiło i było ogromnę krwawenie mógł się udusić krwią :( Ale jest wszystko super ;)


Dobrze że nic się nie stało! Mam nadzieję że przez to Żona nie będzie miała problemów zdrowotnych!

Cóż, skoro wszystko zakończyło się szczęśliwie, możesz cieszyć się wraz z całą rodziną!
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Gratulacje Kacpi :) Widze, że ten bobasek to kawał chłopa będzie :D Ciesze się i gratuluje Ci z całego serca, żyj pełnią szczęścia i radości ze swoim Małym Skarbeńkiem i Żoną :) Mam nadzieję, że zaprezentujesz nam jakies fotki :p 3m się
 

bicer

Member
Dołączył
9.3.2007
Posty
67
GRATULACJE. Synek będzie pewnie mistrzem gier i bardzo mądrym człowiekiem.
Zycze mu wszystkiego najlepszego oraz żeby kiedyś wygrał w totka i podzielił się z rodziną ;)
Jeszcze raz gratulacje
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Heh, to chyba najmłodszy Junior Admin w historii wszystkich forum :p.
Gratulacje. Heh chyba duma Cię rozpiera ze swojego malucha ;) Oby wyrósł silny, zdrowy i zdatny do prowadzenia G.Up za kilka(kilkanaście :p) lat hehe :). A Tobie życzę dalszych sukcesów w każdym przedsięwzięciu, oby Ci niebo nigdy nie spadło na głowę (to takie pozdrowienie :p). I pozdrów żonę od całej załogi G.Up :).
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Wszystkiego najlepszego, szczere gratulacje. ;) Życzę powodzenia w jego wychowywaniu i edukacji.

Mam nadzieję, że wyrośnie z niego równie dobry admin i przejmie po tobie pałeczkę tego forum, gdy już czuć się będziesz stary ;) :lol: :p .
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Wiadomo Szczescia i Zdrowia dla malego ;)
Szczere gratulacje od doctora :)

No i co ja mam tu wiecej pisac ? :D
pozdro
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Nawet nie wiesz dziadu jak ci zazdroszczę, miasz wspaniała wspierającą cię żonę a teraz jeszcze i dziecko które możesz wychować. Gratuluje ci tak samo jak ci zazdroszczę, z całego serca. Oby twój syn zawsze był zdrowy i przynosił wam szczęście. Nie powiem nic więcej bo co tu więcej rzec można, ciesz sie bo od tego są takie chwile w życiu.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Wszystkiego najlepszego ! Zdrowia i szczęścia dla dziecka i dla ciebie !
Gratulacje !
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Jakie malutkie cudo :D. Kacpi, no widać że tata ma dobry "spust" :D. TO twój palec tam widać :D?
PS: Włosy już ma ? :| Ja się urodziłem łysy :D.
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Gratulacje ! Śliczny dzieciak... Wszystkiego najlepszego. Życzę Ci, żeby chłopak był zdrowy i szczęśliwy wraz ze swoimi rodzicami ^^ Pozdrów tam go jakoś ode mnie xD
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Dnia 03.06.2007 na forum g.up zrodziła się nowa dynastia panująca - Kacpidów :) Ciekawe, czy syn też przejmie gupa ;)
Życzę wszystkiego najlepszego, cierpliwości w opiece nad dzieckiem również, no i przede wszystkim radości z przekazania dalej swojego genotypu (ależ to zabrzmiało :] )
CYTAT
tata ma dobry "spust"

;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom