Granie Z Kodami Dobre Czy ZŁe

Status
Zamknięty.

ceryl

New Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
7
Moim zdaniem granie w Gothice z kodami jest bez sęsu (sensu) to odbiera całą radość gry.A wy jak sądzicie? <_<
 

bezio2

New Member
Dołączył
30.8.2008
Posty
7
też tak jak gram na poważnie
jak chcę się pobawić wtedy używam kodów
 

ceryl

New Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
7
Ja nigdy nie grałem w Gothica z kodami chyba że przeszedłem i chce się pobawić,zrobić jakomś rozrubę czy coś B)
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Pierwszy raz - nigdy. Ale jak już przeszedłem i chcę się pobawić to używam.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Nigdy nie uzywałem kodow! Według mnie jest to bezsensu. Jedynie mozna uzyc kodu ale w szczegolnych przypadkach: np. z powodu bugow w grze.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Granie na kodach sux, ale po piątym razie bez, już się nudzi i zacząłem się bawić z kodami ;]

Ale tak w sumie, kodów używałem tylko do Gothica, grając w inne gry staram się ich nie używać (no może w sytuacjach bez wyjścia, np z braku wcześniejszego save'u czy coś w ten deseń), bo mi to frajdy nie daje...
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Ja nigdy se nie ułatwiałem gry kodami gdyż wole sie potrudzić z grą a nie przejść w 1dzień,oczywiście po przejściu gry lubie zabawić się w czitera
 

białowłosy

New Member
Dołączył
21.8.2008
Posty
20
Dla mnie gra na kodach to rzecz nie do przyjęcia. Tylko dzieci neonówki grają na kodach.
 

Subdigitals

New Member
Dołączył
10.11.2008
Posty
15
Na kodach żadnego gothica nie przeszedłem. Kody odbierają z gry przyjemność. Tłuką w ciebie i tłuką a ty nawet kapki życia nie straciłeś, żenada! Poza tym wydaje mi się, że gothic 3 jest na tyle łatwy, że można go bez kodów przejść :p
 

Malaczek

Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
32
Ja na kodach nie grałem do pewnej misji.
No i Kąsacze i orki miały co jeść na obiad, ale to był szczególny wypadek.
Teraz mam save bez i z kodami.
 

nutella

New Member
Dołączył
11.11.2008
Posty
5
Granie z kodami jest bez sensu (chyba że do zabawy), bo jeżeli dużo osób zrobiło tą grę i poświęciła temu kupę czasu to raz, że grę da się na pewno przejść bez kodów, a dwa, że to by był pod pewnym względem brak szacunku (???)
 

phenomx4

New Member
Dołączył
29.10.2008
Posty
6
granie na kodach?? nie do przyjecia, gra jest wtedy bez sensu.. <_<
co innego jak sie przejdzie to mozna sie pobawic :)
 

marto123

Member
Dołączył
21.10.2008
Posty
30
Ja jodów nie używam, gdyż wtedy gra jest bez sensu. Lepiej jest się pomęczyć i grać bez kodów. Ja używam tylko kodó wtedy gdy jakiś koleś zginie, a ja mam z nim jakieś zadanie. Wtedy tworzę go kodem i robię zadanie.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ja Gothica 3 próbowałem przejść bez kodów miałem:pancerz pala Krush Taracha koronę Adanosa wszystko co się dało najpotężniejsze a i tak nie moglem przejść.Więc czekałem aż mi neta założą żeby zobaczyć jak się kody uruchamia,aby przejść grę a i tak wciąż nie mogę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom