Grafitti

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
skoro galeria to galeria
daje tutaj moje grafiti, które notabene można oglądać na stronce jednak miała ona nigdy nie zostać wrzucona na serwa:

10.gif


11.gif


2.gif


3.gif


4.gif


5.gif


6.gif


7.gif


9.gif


i ze dwa obrazki, które są zwyklejsze troche:

1.gif


8.gif


dzięki że ktoś chociaż spojrzał
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Bardzo fajne,naprawde bardzo fajne,może jak będziesz miał jeszcze jakieś to daj
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
jak będzie mi się chciało iśc do skanera to będzie - ew. wrzuce moje vlepky - ale to już materaił na osobny temat
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

co do grafów aż takim expertem nie jestem ale nice :D ALe drzewa są zajebiste D:
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Jak już temat powstał to tylko powiem abyscie nie dawali graffiti z sieci tylko wlasne bo zorbi sie zamieszanie juz screeny wrzucaliscie co popadnie.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Wypasione na maksa... :D
Masz chłopie talent... w życiu bym czegoś takiego nie namalował
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
thx za dobre słowa i odpowiedź na pytanie Strażnika - niestety nie maluje bo nie mamm narazie sprzętu i jeszcze szczerze mówiąc nigdy nie malowałem
 

sitek

Member
Dołączył
28.7.2004
Posty
82
Twoje Graf sa wypasione na max'a ale. Musze je jeszcze raz zobaczyc :eek:
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
nie nie umiem malować na murach bo w moim mieście jest mało do tego miejsca - tzn wszęzie się pały kręca i nie ma czasu zrobić projektu więc nie miałem okazji jeszce wrzucać sprayem - dzięki za pozytywne opinie ale chciałbym też usłyszeć jakąś KONSTRUKTYWNĄ krytykę
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Konstruktywna to znaczy oceniona przez specjaliste,chyba tu takiego nie ma,ale sam pomysł i wykonanie jest dobre,miałeś pomysł malowałeś z siebie i wyszło ci coś co jest bardzo dobrym obrazem tego co myślisz,... opinia specjalisty :D
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
powiem tak Tibrion: specjalistą nie jestem, ale lubię popatrzeć na ładnie pomalowane mury. i te Twoje mi się podobają i jeśli zobaczyłbym je na jakimś murze to bym je sobie pooglądał.
a u Ciebie w mieście nie ma jakiś miejsc, gdzie można malować legalnie?
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
niestety mam tak małe miasto że nie ma miejsca - zresztą nawet się nielegalnie nie da bo wszędzie pały się kręcą a oni nie są pozytywnie usposobieni do ludzi w moim wieku i z moimi zainteresowaniami
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Pały:plaga polskich miast ,ale przynajmniej nie musisz widzieć kibiców Arki Gdyni wracających z pola bitwy :p
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
no to racja nie musze bo nie mamy tu jakiś super kibiców do naszej małej śmiesznej Warty Śrem
bardzo bym chicał ale nie mam za co kupić i gdzie (jeden sklep się pojawil ale badziewny) i nie mam gdzie malować :(
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
nigdy nie byłem w Twojej miejscowości więc nie wiem jakie tam panują układy, ale możesz spróbować pogadać np. z własną rodziną, żeby pozwolili Ci pomalować np. garaż. może popróbuj w ten sposób?
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Rysunki naprawdę spox masz talent chłopcze... Rysując te dwa drzewa miałeś na myśli Slvadore Dali'ego?? Bo takie mam wrażenie... Np. ten zegar wiszący na jednej gałęzi. W pracach Dali'ego często były takie "sflaczałe" zegarki... Chłopcze sam troche maluje i podobno mi to wychodzi, ale niewiem czy coś takiego by mi wyszło... Masz talent chłopcze... Oj masz :D:D:D Pozdro, SoniC
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
dokładnie jak mówisz - jak rysowałem te drzewa to miało być to na wzór Daliego - on jest zajebistym surrealistą i jego obrazy mi się bardzo podobały
 
Do góry Bottom