Grafika

Status
Zamknięty.

Krekot

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
1
mam problem gdyz nie widze itemow w ekwipunku i rozmow inastalowalem juz 4 wersje i nic. wczesniej dzialalo wszystko na karcie Radeon 7000 a teraz mam nowy 1300 XT i nie dzialala zainstaowalem najnowsze stery do karty i dirext i nic prosze o pomoc
 

Mefi

New Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
27
Ja mam tak samo, wczesniej gralem na radeon 9500, a teraz mam x1800xt i nie chcą mi sie pokazywać miniaturki itemow w ekwipunku :/
 
Dołączył
13.11.2007
Posty
44
Na pewno macie dobrze skonfigurowany sprzęt ? jak coś to format jak błąd będzie dalej to nie wiem
P.S Macie podobne karty graficzne może G1 jest nie skonfigurowany z tym typem kart graficznych albo błąd karty graficznej a masz oryginała czy pirata ?
P.S 2 Niestety nie ma takiego błędu opisanego na gram.pl
 

Mefi

New Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
27
Format i tak nic nie da, a sprzęt jest poprawnie skonfigurowany. Gra to oryginał, a na mojej karcie no to może nie chodzić (może za dobra :D), ale wątpie ażeby na 1300xt nie działa. Może trzeba starsze stery wgrać, ale jeżeli tak to już zrezygnuje z g1 bo nie chcę się bawić w sterowniki na rzecz tylko jednej gry.
 

triox

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
36
CYTAT(Krekot @ 05-12-2007, 08:45) [snapback]161284[/snapback]
mam problem gdyz nie widze itemow w ekwipunku i rozmow inastalowalem juz 4 wersje i nic. wczesniej dzialalo wszystko na karcie Radeon 7000 a teraz mam nowy 1300 XT i nie dzialala zainstaowalem najnowsze stery do karty i dirext i nic prosze o pomoc

poniewarz masz detale ustawine na niskie i rozdzielczosc jest zbyt duza:
Ustaw rozdzielczosc na 1024x768 i deatle na wysoki na pewno zadziala
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom