grafika w G1

czy podoba wam sie grafika w Gothic1??


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
czy podoba wam sie grafika w g1? jedna z najlepszych jakie widzialem dla mnie!
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
gheh

dla mnie też jest spoko zwłaszcza lasy ale tylko 4 gry wygrywają z nim(Gothic2,doom3,farcry i morrowind)
 

Czarny mag

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
108
Moorowind to g.... jak dla mnie i nie wiem jak ktoś może poruwnywać ją do gothica. A jeżeli chodzi o grafe to jest dla mnie Bomba
biggrin.gif
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
ee

wiem że morrowind to g@wno ale tylko ma lepszą grafe nic poza tym(a tak wogóle to wiesz czarny mag że na forum napisałem że jesteś spox ziomal)
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
weee

zgadzam sie z cyber_dogiem i czarnym magiem chwała wam gothicowcy niech was Innos prowadzi
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
'Mogło być lepiej'

Grafika ma kilka sporych niedociągnieć. Między inny taką że potwory wyglądają lepiej niż ludzie! W ludzia można czasem dostrzec dziury i przerwania, z powodu niedokładnie ustawionych sprite'ów. Totalną porażką zaś rośliny. Kto widział płaskie drzewo? Ten kto grał w gothica... Teren również ma wiele do życzenia. Czasem chodzimy po gruncie którego nie widzimy, a który jednak jest. A czasem wpadamy w dziurę gdzie widzimy grunt. Aczkolwiek samo wykonanie sprite'ów to istne arcydzieło. To jest po prostu pięknie (widoczne wszystkie kółeczka w urywku z kolczugi? boskie!). Zatem wykonanie graficzne- cudne, zastosowanie- wymagani wielu dopracowań...

PS. No ale te drzewa... !
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
grafa z leksza przestarzała...ma wiele niedoróbek...ale i tak fabuła i grywalność są najważniejsze
tongue.gif
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Jak na tamte czasy grafa była rewelacyjna, no cóż ja dalej jestem pod jej wrażeniem, za każdym razem kiedy gram w G1, oczywiście, że mogło być lepiej, ale mnie osobiście wystarczy, nawet grafika w G2 nie robiła na mnie takiego wrażenia...
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
no tak, z Arcane,m sie gadzam te drzewa mogly by być duzo lepsze:), ale reszts spoko!
smile.gif
 
A

Anonymous

Guest
LoL jak na was taka grafika może robić wrażenie? zreszta kod gry jest Do dupy zaprzeproszeniem...... na komputerze
P4 2,4@3,0ghz
2x256 DDR 333mhz cl,2
Radeon 9800Pro
i 2x80gb w raidzie twarde dyski
i gothic 2 na full bez anty aliasingu i bez anizo sie tnie!! a gothic 1 heh tak samo:/, jak mialem ge forca 2 pro to jakos lepiej mi to chodzilo... ale ogolnie to grafika z gothica jest malo kolorowa,tesktury kiepskie,brak efektow itd... to samo w gothicu 2...
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Nie przesadzaj, w końcu wyszedł dość dawno, a to była pierwsza produkcja nowego teamu. Co prawda skrzyżowane bitmapy w roli drzew nie każdemu mogą się spodobać, a duża awaryjność gry doprowadzi do szału każdego, ale... no cóż, wielu z nas udało się ją ukończyć, co oznacza, że ww. bugi nie przeszkadzają tak bardzo. Bo tu nie liczy się grafa (choć pomaga przy odbiorze gry), ale duża grywalność i pomysły.
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Grafa jest spox! No bo Gothic nie wyszedł przeciez wczoraj tylko juz jakis czas temu wiec niektóre niedociągnięcia mozna wybaczyć! 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom