Grafika Bezia

Status
Zamknięty.
Dołączył
7.3.2008
Posty
101
Witam zrobiłem ten temat bo od niedawna siedzę w grafice.
Tu zamieszczam moje prace a wy możecie je oceniać i jak chcecie poprosić żebym zrobił coś dla was.

b379bfd0d4ee77a7.jpg


Moja pierwsza praca.

Edit:

Następny obraz

2114b7692ae59d2b.jpg
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Siedzieć w grafice można xD. Ale powiedz jakim programem robiłeś tą sygnę? Z miłą chęcią ocenię
1. Tło - szczerze mówiąc to jest takie banalne. W photoshopie można takowe zrobić w kilka sekund.
2. Napisy - rotfl XD. Robione w paintcie zapewne xD. Nie obraź się ale ohydne ;].
Ogólnie pracka, jak na pierwszą to słaba, a jeżeli robiłeś w paintcie to na pewno takiego tła nie zrobiłeś ;]. Szczerze mówiąc to za bardzo nie ma co oceniać ;] Nawet rendera nie ma.. 0,5/10. I tak jak na pierwszą prackę dobrze ;]
PS. Byłem surowy :)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Bezi na początku jak dałeś tą pracę, to myślałam, że se jaja robisz....
Tło może by można jeszcze do jakiegoś avka wykonrzystać, ale te napisy???
Nie obra się, ale to jest ohydne, że nie da się aptzreć (tye napisy ofc) Mogłeś je przynajmniej równo zrobić, ale zrobiłeś je gorzej niż 8 latek :p POucz się lepiej
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Bezio tło ujdzie ale napis ?? czy ty go rysowałeś kredką w paincie ??

Pracuj, pracuj jeszcze długa droga przed tobą poszukaj sobie tutków dla początkujących bo ta praca nie wyszła ci za dobrze
1/10

PS. Jakim to programem robiłeś ??
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
Ocenie krótko i rzeczowo.

1) Tło... Powklejany kilka razy ten sam obrazek, i do tego napis kredką albo pędzlem beznadziejnie dobrany kolorami. W 5 min zrobię fajniejszy obrazek w Paincie. 0/10
Np. ten zrobiłem przed chwilą (jak obiecałem w 5min):
http://www.imagic.pl/files//1253/./aaaaaaa.JPG

2) Jakoś mam wrażenie że to skądś skopiowałeś. Patrząc na pierwszą pracę, prawdopodobieństwo że druga jest miliard razy lepsza jest jak szansa trafienia 6 w totka. Nie oceniam, bo na 99,9% praca nie jest Twoja. Proszę minuta szukania, drugi obrazek w google grafika. Dodałeś tylko płomyczki, które w gimpie są gotowym symbolem...
http://beybladeitalia.altervista.org/Narut...JinRasengan.jpg
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
twoja praca? to co znaczy to :
o to

hmm...? Temat zamykam do wyjaśnienia sprawy.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Bezi nie wierzę, że ta druga praca jest Twojej roboty..

Prawdopodobnie to plagiat.. Muszę tylko się upewnić... Jeśli tak, to marny Twój los...

Temat zamykam...



EDIT: Sorka Namelles mnie wyprzedził
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom