Gra W Karty

Status
Zamknięty.

r3flexXx

New Member
Dołączył
23.7.2005
Posty
29
Ja tam kiedyś grałem w karty ale to były dziecinne gry ,np : Wojna(super giera
tongue.gif
) , Świnia ( już nie pamientam w jak to sie gra ) , niekiedy w kumplami pogtaliśmy w Blackjacka
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Karty to całkiem fajne zajęcie jak się człowiekowi nudzi, ja osobiście najczęściej gram w Pokera i Pana, czasem w tysiąca, a ostatecznie w wojne, ale prawdę mówiąc to z kart najbardziej lubie Magic The Gathering.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Kiedyś grałem w karty jak byłem młodszy i nie w żadne yu-gi-oh czy jakoś tak. Wtedy były tradycyjne gry takie jak tysiac z rodziną lub w pokera. Często jak miałem wolny czas wychodziłem do kolegów by sobie pograć np. w Historyczny upadek Japoni. Ciekawą grą była także mafia o ile pamiętam ! ale zapomniałem już jej zasady
smile.gif
!! jeszcze jakieś pół roku temu grałem na wp w pokera na kase.

To na tyle nie gram w kart bo czasu nie mam
wink.gif


Pozdro
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
No, ja też lubię grać w karty
biggrin.gif
, a zwłaszcza w pokera, tysiąca, makao, wojnę, i jeszcze inne. A najczęściej gram na obozach i czasami w domu z braćmi, gdy mi się nudz
biggrin.gif
.

Pozdro all
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ja ostatnio wcale w karty nie grywam.... kiedyś grałem i to bardzo dużo .... no może jescze neidawo z dziatkiem grałem ... ale to aż tak niedawno nie było
biggrin.gif

a moje ulubione gry to:
makao....
tysiąc
cygan ,,,....,,,, oj tak
biggrin.gif
to moja gra
biggrin.gif
zawsez cyganiłem
biggrin.gif

oczko .... hehe niezła nazwa ... ciekawe co jescze wymyślą ... ustewczka ? cipec**a
lool
Pozdrawiam Jodełko
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
ja czasem grałem z kumplami w pokera,(kiedyś uczyłem się grać w Brydża ( nie wiem jak to sie pisze) ale potem przestałem ) tysiąca, makao, wojnę, ale jak weszły te karty jugioh (czy jakoś tak), czy inne karty z chipsów czy tam z innych pierdołów to wszyscy przestali grać w normalne karty. ja uważam że te bajkowe karty to wymysł dla dzieci które nie mają co robić. od tamtego czasu w karty nie gram prawie wogle chyba że czasem z tatą bratem i siostrą, ale to naprawdę czaasem




pozdrowienia
 

Harves

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
120
Moje ulubione gry karciane to :
-Poker !
-Makao
-Oczko
-Osioł
-Buum
-9 Serce (Historyczny upadek Japonii
tongue.gif
) !
-pick up 54 - dla idiotów
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom