Gra Gastronomiczna

Status
Zamknięty.

Pienik

New Member
Dołączył
25.7.2010
Posty
14
Witam, czy mogli byście poratować mnie przed nudą? Jeżeli ktoś z Was zna jakąś dobrą grę gastronomiczną, konkretnie chodzi mi o prowadzenie restauracji pizzer kebabu cokolwiek w tym klimacie. Gra nie musi być nowa 2005 to taka dolna granica. Bardzo bym prosił o pomoc, i jakikolwiek opis gry(w przypadku gdy podacie mi tytuł).

Pozdrawiam, Pienik
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Pizza connection 2

Polecam, grałem i według mnie bardzo dobra.
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Szkoda, że nie namierzyłem tego tematu wcześniej. Mam do polecenia odjazdową gierkę, przy której swojego czasu spędziłem wiele dni. Jest to Restaurant Empire. Pierwsza część wyszła w 2003 roku, aczkolwiek jest RE2 z 2009 roku, w którą nie grałem ale z tego co mi wiadomo to jest to prawie to samo co część pierwsza tylko z ulepszoną grafą (wiadomo ile ludzi tyle opinii).

O co w tym chodzi? Triczek polega na tym, że poza przepisami, zamawianiem składników, które wpływają na jakość potrawy, ustalasz wszystko począwszy od wystroju lokalu, a skończywszy na reklamie swojej SIECI restauracji - tak, możesz mieć ich kilka i to w różnych miastach, każda ma też swój charakter - np. żarcie amerykańskie, włoskie, francuskie. Poza tym dobierasz załogę, tj kucharzy, kelnerów, recepcjonistów, sprzęt - pod tym względem prawie jak Simsy ;). No i generalnie masakrycznie wciąga. Tu masz linki do opisów na gry-online:
RE1
RE2

PS: Fakt faktem gierka głównie gładzie nacisk na ekonomię ale motyw gastronomiczny... no ba, raz że musi to i jest - mocno rozbudowany xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom