Gra Dziwnie Przyspiesza

Status
Zamknięty.

Drakus

New Member
Dołączył
26.12.2006
Posty
1
Witam wszystkich gdyż to mój pierwszy post na forum, i odrazu przechodzę do konkretów.
Ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem G3 i początkowo nic się złego nie działo fakt trochę się tnie bo mam tylko 1 GB RAM'u ale grało się całkiem przyjemnie. Jednak po ok. godzinie gry nagle w środku dnia stała się ciemność... Co u diabła? Zaćmienie? Pomyślałem. I wtedy ni z gruchy ni z pietruchy spadł deszcz a potem była już tylko migawka dień, noc, deszcz, mgła...
Postanowiłem zapisać i włączyć na nowo grę. zapisuję, patrzę a tu 244 dni!!! Co więcej ponowne włączenie gry nie pomogło dopiero po resecie kompa mogłem grać dalej. problem ten powtarza sie co ok.godzinę gry.. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 

Dzioba

New Member
Dołączył
25.12.2006
Posty
14
Wiele gier ma problemy z procesorami AMD X2. Objawiają się one zacinaniem się grafiki, zwolnieniami lub nagłymi skokami prędkości w grach.
Związane jest to z brakiem zainstalowanych sterowników do procesorów AMD X2.
Sterowniki do AMD X2 można znaleźć na płycie z grą Gothic 3 oraz na stronie firmy AMD

Rozwiązanie:
1. Włóż płytę z grą Gothic 3 do napędu DVD
2. Na pulpicie systemu operacyjnego Windows, kliknij dwukrotnie na ikonie "Mój komputer".
3. Następnie zaznacz napęd DVD, w którym znajduje się gra.
4. Naciśnij na ikonie napędu prawym przyciskiem myszy i wybierz opcje "eksploruj"
5. Odszukaj katalog o nazwie "support"
6. Dwukrotnie kliknij na pliku "AMD_DualCore_Optimizer.exe" wówczas rozpocznie się proces instalacyjny.
7. Powtórz czynności opisane w punkcie 5 dla pliku "amdcpusetup.exe"
8. Po zakończeniu instalacji wymagane będzie ponowne uruchomienie komputera.

porada z gram.pl ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom