gothicowe absurdy...

Status
Zamknięty.

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
zauważyliście pewne absurdy??? Np. wychodzimy z górniczej doliny i zpotykamy poszukiwacza. Pokonujemy go bez problemów (przynajmniej ja go tak pokonałem) przechodzimy przez przełęcz a tam...dwóch zabitych paladynów. Jak sie mogi dać zabić takiemu osłowi??? Chyba że nie on ich zabił :?
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
no preciez on ich nie zabil,poprostu tak strasznie wyglądał że jak sie zbliżał to sie położyli na ziemi i udawali martwych.potem jak go zgładziłeś to wstali i poszli na piwo do karczmy 8)
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
hehe... dobrze kombinujesz. tez sie nad tym sastanawialem. poszukiwacza zabil jeden koles a nie dalo sobie rady dwuch paladynow. dno
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
QUOTE dla nich był zasilny nie bez powodu jesteśmy wybrańcami innosa

wydawało mi sie że paladyni też walczą w służbie innosa :wink:
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
poprostu nie pomyśleli nad tym

kto wogle wyhaczył ten temat

ja sie nigdy nad tym nie zastanawiałem 8) 8)
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
eh

Hmm poprostu jak wychodzili z górniczej doliny poszukiwacze to nie był jeden tylko, tylu co jest w całej grze :wink:
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Hmm dziwne, że nie Bezimienny ich nie spotkał :? Taką hordę to z zamku byłoby widać, a niby tak pilnie strzegli...
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
ej raven wez napisz jeszcze jakies opowiadanko bo mi sie bardzo podobaly.wedlug mnie jestes mistrzem,ale troche za dużo błędów robisz 8) 8)
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Przyszło mi do głowy że mogli mu pomuc ci niedaleko farmy
smile.gif
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Ja tam uważam że najpierw przebrał się za farmera, podlazł do drzwi i włożył każdemu pochodnię za kołnierz. Podstęp to też sposób do sukcesu. A potem ubrał się normalnie.
smile.gif
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom