Gothic3 Nie Odpala

Status
Zamknięty.

le_wo

New Member
Dołączył
6.12.2007
Posty
3
Przy próbie uruchomienia gry wyskakuje mi taki monit:
"Błąd aplikacji - Gothic3.exe
Aplikacja nie została właściwie zainicjonowana (0xc000001d).
Kliknij przycisk OK aby zakończyć aplikację"
Dodam, że ściągnąłem ze strony producenta płyty głównej najnowsze sterowniki, a mój sprzęt to:
płyta AsRock k7vm2,
procek Athlon 1700,
pamięć 1GB DDR,
grafa Radeon 9600 pro.
Z innymi grami nie mam problemu (oprócz Medievala Total War 2 który wogóle mi nie odpala).
Z góry dziękuję za pomoc.
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
heh. a masz orginała czy pirata?? Bo to mi wygląda na brak albo błędny crack!! Hmm... mówisz że ściągnełeś stery z płyty głównej a prubowałeś od grafiki pobrac??
 

le_wo

New Member
Dołączył
6.12.2007
Posty
3
Mam oryginała kupionego w Empiku za 70 zeta :) także na pewno nie chodzi tu o cracka.
Co do sterowników od grafiki to mam najnowsze jakie znalazłem.
Sporo gier przewinęło się przez moje łapy, ale żadna nie sprawiała mi tyle problemów!
Może to procek już wymięka? Czy grał lub gra ktoś w trójkę na procku słabszym niż 2 GB?
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
Powiem ci że Athlon 1700 nie jest rewelacyjnym prockiem jak na tą grę... Sprawdż u kumpla z lepszym prockiem czy jemu chodzi z twojej płyty...
 

le_wo

New Member
Dołączył
6.12.2007
Posty
3
Witam ponownie.
Wziąłem kompa od brata, pozamieniałem bebechy w jedną i drugą stronę (brat ma semprona 2500) i tak jak się spodziewałem u niego idzie, ledwo ale idzie. Także, na 90% to wina za słabego procesora, a w 10% może być wina płyty głównej.
Z tego wynika że tymczasowo czeka mnie zakup trochę mocniejszego procka a w przyszłości zakup nowego pieca, a może lepiej konsoli??? Zobaczymy. Dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom