Gothic3=jurasic Park?

Status
Zamknięty.

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Moim zdaniem to dobrze że panowie z PB urozmaicają świat G3, bo przecież dużo osób chce, aby nowy Gothic był czymś innym, a nie tą samą grą w którą grali tyle razy tylko że z inną fabułą
tongue.gif


Pozdro Wszystkim...
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
QUOTE bo przecież dużo osób chce, aby nowy Gothic był czymś innym, a nie tą samą grą w którą grali tyle razy tylko że z inną fabułą

Na pewno niejestem jedną z tych wielu osób.... Jak dla mnie kilmat gothica powinien pozostać, tyle że w rozszeżonym świecie i lepszej grafice
wink.gif
Wciskanie tam na siłe przesadnie dopracowanych dinozałrów wybitnie mi sie niepodoba.. Tak samo animacje Scierwojada - Tesh są jush takie .. Nie gothicowe, a przeciesz to właśnie scierwojada uważam za maskotke gothica
tongue.gif
 

donricardo

Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
57
Ale te zwierzeta jak nosorożec czy zębacz to też część klimatu gothica niby wszystko dzieje sie w średniowieczu ale jest tez coś z fantasy jak np te zębacze.

PS- a mnie to wcale nie bedzie przeszkadzac bo za tekiego bydlaka jak ten rhino
to napewno bedzie w pyte expa a i cosik sie z niego będzie dalo zabrac i opchnąć
biggrin.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Jak na mój gust bestie są wspaniałe, a nie rozumiem Cię, bo napisałeś, że autorzy pozbyli się baśniowych potworów i stworzyli piekne arcydzieło czy jakos tak, ale twoim zdaniem to i tak jest to beznadziejne. Więc nie arcydzieło, prawda? Skoro Ci się nie podoba.
Ale rzeczywiście, pozbyli się tych cukierkowych kolorów i zastosowali lepsze silniki graficzne. Gra zyskała na wartości, stała się bardziej realistyczna i bardziej ciekawa. Wkońcu możemy rozrużnić czy zabija nas olbrzymi szczór czy troll :pPP
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
QUOTE (ozi @ 05-08-2005, 18:06) a nie rozumiem Cię, bo napisałeś, że autorzy pozbyli się baśniowych potworów i stworzyli piekne arcydzieło czy jakos tak, ale twoim zdaniem to i tak jest to beznadziejne. Więc nie arcydzieło, prawda? Skoro Ci się nie podoba.
Ale rzeczywiście, pozbyli się tych cukierkowych kolorów i zastosowali lepsze silniki graficzne. Gra zyskała na wartości, stała się bardziej realistyczna i bardziej ciekawa. Wkońcu możemy rozrużnić czy zabija nas olbrzymi szczór czy troll :pPP
Chodziło mi o arcydzieło graficzne które niestety nie będzie już tak klimatyczne jak stara oprawa graficzna gothica, i to właśnie przez to że cenę za piękną grafikę płaci klimat mi się tu nie podoba.

Pozdro. Godfather
 

Marsik

New Member
Dołączył
6.8.2005
Posty
1
Ja troche niektórych osób nie rozumiem?
dry.gif
Jak może być grafika taka sama jak w poprzednich częściach. Gdyby tak było to mogłoby się później okazać, że G3 nie będzie wcale lepszy od poprzednich części.
laugh.gif
(śmieszne co nie?)Co do potworków myślę, że przyda się taka zmiana.
biggrin.gif
cool.gif
Świat będzie duży więc musi być dużo potworów, bo ja niechciałbym na każdym kroku widzieć te same potworki.!
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
taaak.... grafika sie zmienia co chwila i nie sposób żeby mając ku temu sposobność nie zrobić lepszej . a tak apropo tematu to myślę że więcej stworków się przyda i nie sądzę żeby ten "T-Rex" był domniemanym potworkiem. uważam że to będzie jakiś krewny (odmiana) zębacza. to tak jak w G1 i G2. w G1 nie było Smoczych Zębaczy a w G2 są, tylko że jest to odmiana zębacza, ale silniejsza i troche inaczej wyglądająca. szczerze mówiąc myśle że Gothic 3 nas zaskoczy ale pozytywnie. według mnie nie ma powodów do obaw, a nawet jeśli w G3 byłyby T-Rex-y to co z tego? tak sobie zarzyczyli twórcy i tak ma być. poza tym każdy popełnia błędy i może T-Rex-y to będzie (czy byłby) błąd twórców Gothica. myśle że Piranha Bytes nas wszystkich zadowoli i stworzy wspaniałą kontynuację tej wspaniałej gry.



Pozdrowienia dla wszystkich, a szczególnie dle twórców naszej ukochanej gry Gothic
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Mnie się nowe potworki podobają,tyle że jak można walczyć z takim czymś???Według mnie te dinozaury to wzbogacenie nowego Gothica o bardzo grożne zwierzątka.Czemu grożne???,ponieważ nawet największy wojak typu Saladyn albo Król Artur nie staneli by takiemu czemuś na drodze.W Gothicu III w czasie walki powinien zostać włączony tryb zręczności typu skok na potwora,wślizgi pod potworem(ble)itp.
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Mój przedmówca ma całkowitą rację...
W świecie Myrthany występują zapewne różne strefy klmatyczne a co za tym idzie zmienia się środowisko. Tak jak np. na Wyspach Południowych nie uraczymy raczej Węża Błotnego tylko może coś innego....jakąś inną odmianę.
W świecie G1 i G2 te zwierzęta to osobniki występujące w standardzie. Przecież u nas, na naszej ziemi też wraz ze zmianą klimatu pojawiają się inne zwierzęta, więc całkowicie popieram gości z PB. Te nowe modyfikacje są jak najbardziej na miejscu.
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
W sumie to chyba dobrze ze takie dinozaury beda. Mam tylko jednak wielka nadzieje ze takie nowe stwory nie zniszcza klimatu Gothica za ktory przeciez tak kocham ta boska gre. Badzmy jednak dobrej mysli.

AMEN
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
mam nadzieje że twórcy pozostana przy starych potworkach nie usuną ich a jedynie dodadzą nowe. Te nosorożce jednak zupełnie nie pasują do klimatu a także
te orki. Jestem pełen obaw co do GIII a jednocześnie widzę postęp w stosunku do
poprzednich części!
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Moim zdanie to nie są żadne dinozaury lecz zębacze
biggrin.gif
biggrin.gif

Co do nosorożców... nie są przecież takie złe... mnie sie podobają.
A co do oprawy graficznej to myśle że jest świetna i brak jej zmiany to poprostu cofanie sie w czasie
tongue.gif


POZDRO "Khalid"
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Wiecie ja nie wiem jak wam dogodzic jak by nie dali potworow nowych to by bylo:
oh na taki swiat ani jednego nowego potwora nie postarali sie
na to ze dali jakies nosorozce bo te drugie to zerbacze:
oh jakis Jurasic park
Jak by dali kaczora donalda latajacego po swiecie tez by bylo zle czego wy ludzie chcecie raptem widzieliscie 3 czy 2 potwory podobne do dinozaurow i juz trza topic robic moim zdaniem dobrze ze daja nowe potwory i mi sie to podoba i zaloze sie ze to nie sa tylko dinozury pewno daja inne odmiany szkieletow jakies jaszczury podobno nowy rodzaj scierwojada ma byc i to nie sa tylko dinozury wiec ja mysle ze to nie zaden Jurasic park tylko nowy gothic a co do tego ze chcecie zmian i innego gothica to ja bym nie ryzykowal bo ta gra byla swietna i bedzie hjesli taka pozostanie
pozdro
biggrin.gif
 

Szynszyla

New Member
Dołączył
22.7.2005
Posty
27
Nowe zwierzęta będą pewnym urozmaiceniem, chociaż nie chce aby było pełno takich zwierząt które mają podobny wygląd lub nazwe np. pustynny szczur, olbrzymi szczur i bagienny szczur. Kilka takich przypadków może być ale nie chciałbym cały czas spotykać takie "powtórki". Nie podobało by mi się też że w niektórych księgach pisało by o tym że np.czarny goblin nie istnieje, albo to tylko legenda, a bohater nagle w dziwny sposób spotyka te zwierzęta co jaskinie albo głębiej w lesie, takie rzeczy mi się trochę nie podobają, ale co mogę czynić, to urozmaica rozgrywkę nawet odrobinę. Pozdrawiam wszystkich!
 
E

Evil

Guest
Mi się one podobają! Niewiem co w ich wyglądzie się wam nie podoba, tak samo jak z tymi orkami są zarąbiste ale masa ludzi musi się do nich przyczepiać. Czy wy nie rozumiecie że skoro grafika ma być o niebo lepsza to potwory muszą sie zmienić?!
Powiem krótko na ten temat textem z pewnej piosenki "nie bój się zmiany na lepsze".
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
biggrin.gif
laugh.gif
Coś mi się zdaje, że to początek cofniecia się do epoki kamieniołomu...
biggrin.gif
Może Zębacze przypominają dinozałry, ale bez przesady... Może na samym początku gry wyskoczymy z maczugą i będziemy krzyczeć" Bezimienny zabić wróg!!" Dajcie spokój...
 

Grom

Member
Dołączył
15.8.2005
Posty
30
Mam równiesz mieszane uczuća co do tych "dinozaurów" ale Gothic musi isc z czasem........W dzisejszych czasach żeby utrzymac sie na rynku dany produkt musi pachniec swiezoscia (jesli chodzi o kilko czesciowe gry i nietylko
tongue.gif
) anie w nastepnych czesciach jedno i to samo . PB dała ku temu kila kroków jeden z nich to nowiuska szata graficzna a 2 krok to nowe zwierzęta itp. dodali równierz nowe bustwa i nowe gildie więc niewidze powodu żeby naprzykład niezamieszczac "dino podobnych zwierząd" trza isc z biegiem czasu zeby zarobic
cool.gif
apozatym kilka screenów z dinozaurami nieoznacza ze te zwierzeta będą wszędzie.


P.s Czy ktos moze mi przesłac na e mail screen z nowym pełzaczem ?? oto muj adres : Skomplikowany_emajl@op.pl z góry dziękuje

Pozdrawiam

Grom Młot Zagłady
 

laserek

New Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
18
Mnie się podobają te nowe zębacze. Orkowie wyglądają tak jakoś inaczej to czemu zębacze nie miały by być trochę zmienione? Nie zapominaj też że na większym obszarze powinna być większa różnorodność przeciwników. Nosorożce też są nawet fajne. A twórcy i tak pewnie szykują sporo nowych zwierząt. Smoki z poprzedniej części to też w pewnym sęsie dinozaury tylko ziejące ogniem. A jakiś nowy zębacz na pewno nie będzie groźniejszy od smoka który mam nadzieję będzie.
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
Dinozaury to caly gothic, jaszczyry, zebacze, błotne węże i cala masa innych besti
to caly czas mi przypominalo dinozary wiec jesli teraz dojda jakies nowe bedlęta
tongue.gif

tyle ze w lepeszej oprawie rgaficznej to dla mnie bomba zwlaszcza ze nietylko
smoki i trole bedąwieksze od naszej postaci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom