Gothic

Status
Zamknięty.

pocieszka92

New Member
Dołączył
4.12.2006
Posty
1
]zna ktos kod na puchar ognia bo mam jakis blod mam 11pucharów brakuje mi 1, tego od niewolnika z Montery. Zapomnialem od niego wziasc puchar i podbilem montere bla buntownikw i tego niewolnika terza tam nie ma i pucharu juz nie bede mial.

A pozatym to gdy chce poimformowac innosa o tym ze wyzwolilem myrtane pisze ze nie jestem jeszcze gotowy ale powinienem byc poniewaz podbilem wszystkie miasta w myrtanie i nie wiem o co chodzi :(
 

garond33

Member
Dołączył
29.9.2005
Posty
45
A masz wszystkie artefakty Adanosa i stoisz po stronie króla? Jak nie to Innos praktycznie ci nic nie powie
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
aby Innosa do ciebie przemówił potrzebne sa wszystkie artefakty Adanosa dodam jeszcze że wyzwolenie Myrtany to jedna z misji jaką nam zleca Innos oczywiście najpierw trzeba mu przynieść wszystkie artefakty Adanosa rozrzucone po całym świecie ;p
 

Zuben

New Member
Dołączył
27.11.2006
Posty
23
Musisz mieć artefakty adanosa. Jeden jest w Nordmarze na północy, drugi w Al Shedim, trzeci w Mora sul, czwarty w Trelis piąty w Gothcie do tego CHYBA kostur wiecznego wędrowca i Kostur Innosa który dostaniesz od Rhobiego.
A jak chcesz zdobyć wielkie łaski Innosa to wyzwól Varant, Myrtanę oraz zabij Zubena i Xardiego.
 

Wenzlaw

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
16
Bo oprocz podbicia Myrtany musisz zabic Zubena, jesli to zrobilscie to pewnie jakis bug
 

d.a.w.i.d

Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
77
skorzystaj z opcji SZUKAJ i tam jest taki temat jak kody i jest takze kod na ognisty puchar
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom