Gothic Up Trup Ożył - Zgłaszamy Bugi

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Witam,

Po intensywnej akcji reanimacyjnej od soboty forum zostało przywrócone do  jako takiej żywotności. Prośba o zgłaszanie bugów i nieprawidłowości w tym temacie jeśli coś zauważycie.

Kac zbierze te tematy do całości i zaatakuje ponownie naszego rzemieślnika, który podejmuje się beznadziejnej misji ogarnięcia tego miejsca od strony technicznej.
 


 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Nreszcie :D
mi się SB rozjeżdża w prawą stronę, ale to już tak jest od momentu gdy padło już na samym początku, resztę błędów muszę pooglądać na bieżąco :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
abi napisał:
Nreszcie :D
mi się SB rozjeżdża w prawą stronę, ale to już tak jest od momentu gdy padło już na samym początku, resztę błędów muszę pooglądać na bieżąco :D
Screen abi screen
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
pussykac dostał dwa, ale no dobra poszukam jakiegoś badziewia na którego mogę wrzucić screena i wrzucę :p
 
 

 
 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
i jeszcze to, brak polskich znaków ;), wew panelu są
 

 
 
 
i jeszcze panel moderatora, przy wejściu na profil usera, czy zawsze tak było? bo nie korzystałam z tego od lat 
 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
no dobra cyrku ciąg dalszy
 
w ogóle nie mogę się wylogować z forum ani na chrome ani na ff, w końcu jakimś cudem wylogowałam się na ff, i zalogowałam na passy Barneyek, bo ona w ogóle nie może się zalogować, wyrzuca komunikat o błędnym haśle. Mi udało się tylko za pierwszym razem, ale gdy weszłam w panel moderatora (Barni jest modem), to nagle mnie wylogowało z komunikatem że brak uprawnień. Następnie nie mogłam się zalogować ani na jej konto ani na moje na FF.
 
screeny poniżej
 

 

 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
po wyczyszczeniu ciastek dalej nie mogę sie wylogować z chrome, do tego w acp była możliwosc zalogowania się na konto inngo usera, i pisać jko ten user, niestety też nie działa, dalej jestem na swoim koncie , jutro po testuję na FF, 
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Na Operze również nie działa wyloguj.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Dostałem informację, że problem powinien ustąpićproszę o wylogowanie wszystkich cookie związanych z domeną gothic.org.pl
I o dalszą informację.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
to ja abi, nie mogłam się wylogować, po wyczyszczeniu ciastek i wszystkich innych auto.... wylogowało ;), zalogowałam się na konto Bereniki, i tak samo SB rozjechane, na chrome, na FF także ale widze że już mogę wejść w posty, to już sukces ;)
. zaraz się wyloguję z Barni konta i oczaję czy uda mi się zalogować
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
na chrome wylogowałam się bez problemu, wszystko chyba działa, nie mam problemów z "wejściem" na cudze konto, edycją itp ale nadal mam rozjechane sb na prawo po zalogowaniu się, po wylogowaniu mieści się w "ramce" forum oraz nadal brak polskich znaków na karcie w trakcie logowania się do acp. zaraz ocykam na FF
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Niestety chyba indywidualne problemy, bo z konta Kacpiego też mogłem bez problemu wszystko, a  na moim akrobacje. Co przeglądarka to inaczej.
 
Proponowałbym zmienić hasła sobie na nowe. Może tu leży problem.  Niestety nie wiem czemu, ale do mnie maile nie dochodzą jak chce zmienić, ale ty Abi z ACP spróbuj i zobacz czy nie będzie inaczej.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
na FF też mi dziła identycznie jak na chrome, po wyczyszczeniu jest ok, poza tym sb i logowaniem do acp, na kocie barni z mojego konta tez działa ok. mam jeszcze stare konto testowe, ocykam je.
chodzi ci o próbę zmiany hasła na zwykłym profilu usera i otrzymania go na maila? ok spróbuję
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Po zmianie hasła (dzięki Abi) wszystko z grubsza działa. Jedynie co widzę to tematy dalej są podświetlone mimo, że wszystkie przeczytałem. Sprawdzane na FF 77.0.1.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
U mnie na ten moment jedyny problem to brak powiadomień mailowych o zmianie hasła i prywatnych wiadomościach, choć mam włączone. Korzystam z Chrome.
I jeszcze wywala mnie przy wchodzeniu w tematy zalinkowane w postach.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Korzystając z PC nie mam możliwości zalogowania się. Wyczyszczenie ciasteczek i zmiana przeglądarki NIC nie daje. Dopiero teraz przez telefon się zalogowałem i jakoś to działa.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kurcze nie mam już pomysłu,
DF a pamiętasz co było z tym php forum? może gdzieś tu jest jeszcze coś wspólnego
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
No nasze forum nie wspiera nowych wersji PHP. Z tego co pamiętam na stronie linuxa po aktualizacji nie było już wyboru wersji która byłaby zgodna z forum.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kurcze widzę że część z was nadal ma poważniejsze problemy, niektórym tylko sb jakoś działa
 
Do góry Bottom