Gothic Up Bash

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ktoś
11:53:24
posty nie mają znaczenia
11:53:30
np.
11:53:45
co z tego że biafra ma w ch*j postów? jak 80% to posty zamykające temat.
Ten tekst mnie rozwalił.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Co do heirloomow to jest druga sprawa. Twinkowanie. Coraz wiecej jest uber twinkow, ktorzy sa full wyheirloomowani (head, shoulders, back, bron, chest, trinket, nawet ring), z BiS gearem na ich lvl i wyenchantowani. Musze wspominac o HP rzedu 1,1k na 14 levelu? ;]
jakieś hemoroidy, twinki i brony, kurde, slang internetowców.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Cały Vendetta :trollface:


Mnie rozwaliło pytanie bodajże Dragomira : Kogo uważasz za wzór do naśladowania i dlaczego jest to akurat Stalin ? :trollface:

Jak żeś tego wcześniej nie słyszał to ciul że jest xD

Słyszałem w radiu z odpowiedzią : Bo zastał Rosję drewnianą, a zostawił z bombą atomową :D
Ale z ust Draga jakoś tak wszystko śmieszniej brzmi :trollface:
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Mnie rozwaliło pytanie bodajże Dragomira : Kogo uważasz za wzór do naśladowania i dlaczego jest to akurat Stalin ? :trollface:

A mnie rozwaliło, że Cię taki tekst rozwalił :trollface:

p.s. a Ven jest mocny z tym swoim slangiem, trzeba przyznać heh.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Co do heirloomow to jest druga sprawa. Twinkowanie. Coraz wiecej jest uber twinkow, ktorzy sa full wyheirloomowani (head, shoulders, back, bron, chest, trinket, nawet ring), z BiS gearem na ich lvl i wyenchantowani. Musze wspominac o HP rzedu 1,1k na 14 levelu? ;]

Heirloomy - "spadek" - przedmiot, który można kupić za Justice Points (punkty zdobywane na 85 poziomie) i wysłać do swojej drugiej postaci. Przedmiot ten jest potężniejszy niż te, które nasz "alt" (alternatywna postać) sam może zdobyć, oraz skaluje się razem z jego poziomem.

Twinkowanie, twinki - na battlegroundach (pole bitwy dla graczy. Dzieli się na tzw brackety, czyli przedziały levelowe: 10-14, 10-19, 20-24, 24-29, itd). Twink to postać z maksymalnym poziomem dla danego przedziału, np. 19. Wyróżnia go to, że ma bardzo dobry ekwipunek. Teraz są to same heirloomy - hełm, naramienniki, płaszcz, broń, napierśnik, kolczyk i nawet pierścień. Oprócz nich, twinki mają najlepsze "niebieskie" itemy (kolorem niebieskim jest zapisana nazwa przedmiotu. Niebieski oznacza "superior", czyli bardzo dobry item).

Uber - coś super, ponad, itd ;d

BiS gear - przedmioty best in slot, czyli najlepsze w danym slocie, innymi słowy - najlepsze przedmioty dostępne na dany poziom.

Wyenchantowani - enchanty - są to magiczne ulepszenia na zbroję lub broń, które podwyższają statystyki.

HP - punkty życia

1,1k HP - 1100 punktów życia :p

level - poziom




Oj tam, oj tam :trollface:

Mnie rozwalił dialog w poście Booma na fejsbuku.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Slang V jest bardzo prosty, trzeba tylko było napie*dalać w WoWa ponad rok i byście wiedzieli, a tak to lamicie :trollface:
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
W godzinach pracy
po godzinach pracy
beztytuupoh.jpg
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
W godzinach pracy, z takimi ludźmi trza pracować.
77294990.png

18755963.png

56250515.png
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
11 kwietnia, między 8:30 a ok 12:00 kacpi zrobił nam psikusa, pewnie myślał że to 1 kwietnia ;)
 

 
podobno mała zemsta za zbanowanie go dla jaj :lol:
 
Do góry Bottom