Gothic: Trading Card Game

Status
Zamknięty.

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Kiedyś widząc jak kolega gra na niemieckim w Magica naszła mnie myśl. Stworzyć własną karciankę na podobnych zasadach. Jednak nie miałem pomysłu... . Włączyłem komputer, i wchodzę po koleji w zakładki. Tanuvar... Rmxp.net... i kolej na Gothic.UP. Wystarczyło jedno spojrzenie i... Eureko!

Tak narodził się projekt gry Gothic: Trading Card Game.

Osoby które chciałyby współtworzyć projekt (robić karty) proszę o pisanie tutaj.

Wymagania:
- umieć ładnie rysować i/lub wyszukiwać obrazki związane z Gothiciem w necie,
- mieć troszke wolnego czasu,
- nie być d*pą życiową, i gdy się czegoś podejmuje to zrobić to,
- komunikator internetowy GG/Tlen.pl (milej widziany ten 2gi.)
- kreatowności troche
biggrin.gif


Dziękuję za uwagę. A żeby nie być gołosłowym daję jedną z kart:

templer3cs.jpg



-----------------------------------------------------------------------------------

Od razu mówię że dostałem pozwolenie na założenie tematu (od Kacperexa).

@Świrus - wysłany PM
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE umieć ładnie rysować i/lub wyszukiwać obrazki związane z Gothiciem w necie
Google pomogą, a co do rysowania to właśnie instaluję photoshopa.

QUOTE mieć troszke wolnego czasu
Czyli mniej więcej ile? Bo godzine w soboty i niedziele, ewentualnie trochę więcej.

QUOTE nie być d*pą życiową, i gdy się czegoś podejmuje to zrobić to
Jest

QUOTE komunikator internetowy GG/Tlen.pl (milej widziany ten 2gi.)
qxi@tlen.pl

QUOTE kreatowności trocheJak się wciągnę to będzie.

Aktualnie z nudów tworze(jak z L2 mam problemy, a w Soldacie na bardziej zaludnionych sererwach dostałem kicka za pinga) sobie systemik do strategii turowej. Aktualnie nie mam pomysłu na systemu zbrojenia wieśniaków i tworzenia bohatera(i czy wogóle ma w tym być), więc moge pomóc, a jak już wymyśle to skończyc powinienem w szybkim czasie;) i dalej brac się za Gothic: Trading Card Game
 

Fraton

New Member
Dołączył
29.1.2006
Posty
22
według mine to nielepiej byłoby zrobic taaka gre planszowa na podstawie g2 a nie jeden ? apropo czy ktos z was ma gre planszowa magia i miecz?
 

LUKI140491

New Member
Dołączył
4.7.2005
Posty
15
Moim zdaniem to spoko pomysł. Może malarzem nie jestem ale zawsze można rysuneczków w necie poszukać (co nie jest problemem
smile.gif
). Czasu do tego na pewno i nie zabraknie, a moje GG to 5072876
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE (Fraton @ 29-01-2006, 21:40) według mine to nielepiej byłoby zrobic taaka gre planszowa na podstawie g2 a nie jeden ? apropo czy ktos z was ma gre planszowa magia i miecz?
To nie jest gra planszowa! Ja może mógłbym pomóc, bo troche się grafiką bawię, ale nie wiem czy mi się będzie chciało szukać obrazków
tongue.gif
. Może udałoby się zebrać jakąś grupę i byśmy zaczęli współpracować razem, a potem na forum przedstawili naszą pracę. Jakby co to znasz moje gg, więc mamy się jak skontaktowac
smile.gif
.


Pozdrawiam
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Hm niestety u mnie z grafika troche kiepsko , ale w ostatecznosci moge sproobwac wam pomoc
tongue.gif
, pomysl moim zdaniem bardzo dobry x] tylko zeby znow ... nie zawiodl :/


My Card ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom