Gothic Remake – Zostań Magiem Ognia bez przeszkód Hotfix 1.0.3

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
5077
Otrzymaliśmy kolejną pomniejsza łatkę do Gothic Remake. Hotfix 1.0.3 aktualizuje grę do wersji CL 170775 i przynosi trzy poprawki.

Najważniejszą z nich jest odblokowanie Próby Ognia, która często się zacinała. Kolejne poprawki dotyczą dźwięku i dialogów.

Twórcy przypominają że wszystkie napotkane błędy można zgłaszać w specjalnym formularzu, który ułatwia twórcom ich weryfikację i naprawę.

Lista zmian w języku polskim1:​

  • Naprawiono błąd w systemie audio, który mógł powodować całkowite wyciszenie dźwięku;
  • Naprawiono nieprawidłowe zakończenie dialogów – zawieszenie się kamery na NPC (dotyczyło to głównie Melvina, Kruka, Stone’a i kilku innych postaci);
  • Zadanie „Próba ognia” można teraz wykonać również wtedy, gdy paleniska zostały rozpalone przed rozpoczęciem zadania.
  1. Post twórców na platformie Steam ↩︎

Artykuł Gothic Remake – Zostań Magiem Ognia bez przeszkód Hotfix 1.0.3 pochodzi z serwisu Gothic Up.

Przeczytaj u nas na stronie...
 
Do góry Bottom