Gothic Remake – Hotfix 1.0.2 Czy to koniec zepsutych zapisów?

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
5068
Twórcy konsekwentnie łatają Gothic Remake. Tym razem dostaliśmy HotFix do wersji 1.0.2. Ten patch poprawia działanie gry w różnych zadaniach i ulepsza działanie zapisów w grze. Pełną listę zmian w języku polskim najdziecie poniżej1:

  • Naprawiono błąd uniemożliwiający interakcję z demonem Xardasa.
  • Ulepszono logikę działania zapisów gry i profili.
  • Dodano funkcję odzyskiwania profili zapisów gry w przypadku, gdy nadal istnieją, ale nie są wyświetlane w grze.
  • Naprawiono awarię występującą po interakcji z dokumentem zawierającym zdjęcia.
  • Naprawiono błąd, przez który u niektórych graczy Baal Lukor nie ginął na cmentarzu orków.
  • Naprawiono błąd związany z przestępstwami popełnianymi przy użyciu magii, w wyniku którego przypisywano niewłaściwego sprawcę.
  • Naprawiono relacje między postaciami podczas najazdu na Kopalnię Wolną.
  1. Lista przetłumaczona z Steam. ↩︎

Artykuł Gothic Remake – Hotfix 1.0.2 Czy to koniec zepsutych zapisów? pochodzi z serwisu Gothic Up.

Przeczytaj u nas na stronie...
 
Do góry Bottom