Gothic Powe Rangers

Status
Zamknięty.

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
Gothic Power Rangers
Film opowiada o Będzimirze i jego przygodach w szkole, wkrótce zostaje najlepszym uczniem i dostaje ciekawą propozycję, zarazem dowiadując się o niebezpieczeństwie.
 

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
Ten filmik podobał mi się w odróżnieniu od debiutu , nawet fajnie ci to wyszło , na stronie technicznej się nie znam więc się nie wypowiem, czekam na cdn..
 

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
CYTAT(GOFER152 @ 31-03-2009, 00:03) index.php?act=findpost&pid=218256
Ten filmik podobał mi się w odróżnieniu od debiutu , nawet fajnie ci to wyszło , na stronie technicznej się nie znam więc się nie wypowiem, czekam na cdn..

Cdn szybko nie nastąpi bo narazie bawie sie w modele 3d broni i coś siadło ze skryptami.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Powiem wprost.

Tytuł mnie kompletnie odstrasza od oglądania tego i Ivona ale względem technicznym jest o niebo lepiej ;) hmmm 3/5 :mellow:
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Filmik nie za bardzo mi się spodobał, obejrzałem raz i raczej więcej tego nie zrobię. Tytuł tytułem (pasuje on w ogóle do tej historii?) ale treść nie przemawia jakoś do mnie. Zero akcji, zero śmiesznych tekstów (co przeważnie tyczy się przeróbek gothica) no i najważniejsze: połowa filmiku to bieganie gł. bohatera, on biega i biega (kurcze, że zadyszki nie dostanie). Ogólna ocena słaba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom