Gothic: Mroczne Tajemnice

Status
Zamknięty.

Tanner

Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
85
Mam problem z G:MT, kiedy wchodze do kopalnii gra się ładuje lecz przed końcem wczytywania pojawia się taki błąd:

erorlv9.jpg


Czy ktoś wie dlaczego?
 

LaRes ruLeZ

Member
Dołączył
22.8.2007
Posty
45
Nie wiem skąd ten błąd, ale radziłbym przeinstalować. (jak jesteś daleko w grze to skopiuj sobie save) a jak i to nic nie da to może reinstall całego gothica albo nowy patch.
 

Tanner

Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
85
Jeszcze wcześniej dało się wejść do tej kopalnii ale teraz kiedy zostałem strażnikiem kopalnii to ten błąd już istnieje... Dzięki, może i pomoże ten reinstal.
 

LaRes ruLeZ

Member
Dołączył
22.8.2007
Posty
45
Może spróbuj wczytać stary save jak byłeś szkodnikiem/cieniem lub innym newbiem, i zobacz czy się dało. Jak nie to, to może spróbuj uruchomić g1 bez moda i zobaczyć czy się da, bo ja już nie wiem co to za bug. Miałem kiedyś coś podobnego, ale tylko jeden save - miałem zejść do kopalni, już wchodziłem i mnie wywaliło z gry, uruchomiłem ponownie i wogóle nie mogłem save wczytać (g1 bez modów).
 

garond33

Member
Dołączył
29.9.2005
Posty
45
Ja miałem coś takiego na starym kompie.
Musiałem zapisać przed wejściem do kopalni. Wyłączyć kompa i jeszcze raz wszystko odnowa włączyć.
Po wczytani gry mogłem spokojnie wejść do kopalni.
 

LaRes ruLeZ

Member
Dołączył
22.8.2007
Posty
45
lol musiałeś wbić tego posta paweł? przecież już dałem przykłady jak można to naprawić garond też dał. Po co ten post (tak jak ten :p ) ?

Obaj panowie słowne ostrzeżenie - szczur
 

Tanner

Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
85
Teraz zaczełem przechodzić od nowa bez kodów i już sie da wejść :D Sory za trud :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom