Gothic Iii

Status
Zamknięty.

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
No własnie jestem ciekaw czy GIII bedzie faktycznie ostatnia częścią sagi. Po tym jak Siemin wypisał tyle rzeczy które mają być niby w GIII i po tych Trailerach wydaje mi się że nie bedzie to koniec. Skoro ma być wszystko nowe grafa itd. Po co Piranha miała by się tak męczyć nad tym wszystkim skoro miała by być ostatnia część
blink.gif
Co o tym sądzicie??? Ja uważam że to jeszcze nie jest The End
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja oczywiście chciałbym żeby została stworzona czwarta częśc ale obawiam sie że jej scenariusz był by wielce naciągany. Jezeli Gothic III nie ma być ostatnia cześcią to jego scenariusz musi tak stworzony zeby nie odpowiedział nam na wszystkie pytania a nawet powinien przyspożyć nam nowych.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Coś słyszałem że mówiło się że gothic 3 ma być ostatnią częścią tej sagi , bo jest w scenariuszu już kompletny koniec rozgrywki , ale zapewne bedzie tak , że stworzą dodatek do G3 zmieniający zakończenie i wtedy i tak powstanie 4 część , a czy będzie dobra , to już nie istotne , dla nich będzie ważne że znowu zarobią , oczywiście to jest tylko moje zdanie.
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
ja sądze że będzie gothic 4 ale sądze też że chyba dodatku do gothic 3 nie będzie. Skoro gothic 3 będzie tak świetny jak mówią to ciekawe jak dobry będzie gothic 3.
Stworzyciele gothica czyli piranha bytes i jo wood na pewno pod koniec gothica 3 nie napiszą '' i tak właśnie kończy się nasz opowieść'' bo zawsze jest możliwość że coś dodadzą a więc chyba możęmy być spokojni gothic 4 wyjdzie na światło dzienne już nie wkrótce
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
Uważam ,że Gothic nie skończy sie na III części ,ponieważ pamiętajcie że tu chodzi o kase twórcy robią to dla kasy a GIII ma pobić wszelkie rekordy sprzedarzy więc kolejne części będą sie rozchodzić jak świeże bułeczki.Oczywiscie jestem za tym aby była chociarz jeszcze jedna część , a co do scenariusza to nic prostrzego np.GIII skończy sie filmem ze nasz bezimienny zostaje królem i ze swoją królową żyli długo i szczęśliwie bla bla.....będą mieli syna ,rodzice zostaną zdradziecko zamordowani podczas snu i odebrane zostanie królestwo ,mały podrośnie i będzie chciał pomścić rodziców I MAMY GIV GV ....Lub całkiem inne możliwości jest ich setki wystarczy wysilić wyobrażnie.


OWEN9 WRESZCIE WYMYŚLIŁEŚ COŚ MĄDREGO
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
lordzie mańku ja wymyślam same mądre rzeczy zaś ty jeszcze nie wymyśliłeś nic mądrego. A wracając do gothica to nie zdziwił bym sięgdyby wyszedł gothic 5 to był by czad
rolleyes.gif
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Gothic 3 według mnie nie będzie ostatnią częścią doskonałej sagi Gothic, fani na to nie pozwolą, kupując nowe części Gothica
biggrin.gif
. A Owen9 wymyśla "bardzo mądre rzeczy", na przykład kupca Jena uczącego run strażników
smile.gif
smile.gif
i gildię poszukiwaczy
smile.gif
smile.gif
.
 

SwireK

Member
Dołączył
10.5.2005
Posty
31
Niestety ale to będzie ostatnia część. A dlatego robią taką wspaniałą grafe żeby zrobić dobre końcowe wrażenie (przynajmniej ja to tak odbieram)
 

Master Igor

New Member
Dołączył
16.5.2005
Posty
6
To raczej nie będzie ostatnia część, gdyż gdzieś wyczytałęm że co prawda będziemy mogli biegać po całym(chyba) kontynencie ale nie będzie nam dane popłynąć na południowe wyspy do ostatniej świątyni Beliara.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
A aj myślę, że to jednak będzie ostatnia część tej gry. Była za bardzo naciągana, i mogłaby się w końcu graczom znudzić, a to byłoby najgorzsze. Niech zrobią teraz naprwadę dobrą i dłuuugą grę, żeby fani tej serii mogli się długą nią nacieszyć...
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Ja myśle że nie będzie to ostatnia część gry !! Powtarzam tu się liczy kasa ! jak się okaże że gothic III zdobędzie świetną popularność oraz zdobędzie żesz fanów to nie będzie ostatni część gry i stworzą IV !!!! Ganiuszem był by to że jak chcą w gothicu III zrobić świetną grafe to czemu w morrowindzie jest tak aładna i robią kolejną część??
Będzie Gothic IV
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom