Gothic II patch??

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Czy wie ktoś może czy można ściągnąć patcha do Gothica II?? Bo by sie przydał
smile.gif
biggrin.gif
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Nie wiem, ale takie tematy powinny być chyba zamieszczane w dziale "O Grach". Tam w końcu jest miejsce na coś takiego.
Co do tematu - po co path do G2?? Przecież gierka jest dobra, a nie ma modułu multiplayer. - zazwyczaj pathy wychodzą do tego rodzaju gier.
Ja uwarzam, że nie ma co poprawiać w G2
biggrin.gif
 

matnik

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
100
Wg. mnie Patche sa glownie do multi., a Gothica nie ma co ulepszac, bo i akcja jest fajna, i muza, i grafa.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ten temat wogóle nie powinien tu być tylko w dziale o grach. Ale powracajac do tematu to po co ci patch??? Przecież gierka jest wspaniała i wszystko w niej jest si a wiec nie wiem po co ci to. Aha ale przecierz patche główie wychodzą do multi playera.
 

Paladyn_20

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
98
Po co ci patch, bez tego mozna kilkadziesiąt wspaniałych godzin spędzić przy tej grze i to bez ulepszania. Ja tanm gram zawsze tak jak jest i nie sciagam bezsensownych patchow.
 

ElviS

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
37
No problem
wink.gif


Według mnie obowiązuje jakaś przyzwoita długość posta... - Glifion
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
sorry ale czy od ostatniego czasu pojawił sie jakiś nowy patch i czy Jowood ma zamiar jakieś nowe wydawać ???
 
Dołączył
3.1.2005
Posty
34
Po co ci człowieku Patch? :shock: gra jest dobra na Klawiaturze sie zajeFajnie gra po co patch oka to tyle iewiem z kad ściągnąć Patcha do G2 Pozdro
biggrin.gif
 

~Lee~

New Member
Dołączył
7.1.2005
Posty
13
Gierka super a ty chcerz pchata no nie po co ci jak gra jest cool.
 

Turing

Member
Dołączył
18.11.2004
Posty
35
Bardziej patch to by się przydał do G1, tam jest od pyty błędów, ale do G2 to nie ma sensu bo i tak jest git :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom