Gothic II - Noc Kruka

Status
Zamknięty.

Seth

New Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
3
Chciałbym się dowiedzieć co podoba się wam najbardziej w Gothicu II Nocy kruka??


Jak w każdej gre są plusy i minusy. W tej jest duzo plusów, a mniej tych, brzydzkich minusów.
najbardziej mi się podobały dwie fabuły. mianowicie stara ( GII ) i nowa ( Noc Kruka). szczeże mówiąc niewiedziałem od czego powstała nazwa gry dopuki se nie przeczytałme listu zbójników, był tam podpis Kruka ( magnata z GI).
mo że od tego
tongue.gif
. ale oprócz samej fabuły są wzbogacenia m.in bandyci, od których spiepszałej jak tylko można ( szedłem do Onara), nowe misje i troche przyjaciół z jednyki ( w morde ja w GI Cavalorna zabiłem, czy on zoostał ożywiony przez przypadek ?? Podobnie z reszta Fisk, Kruk Snaf zostali przypadkowo zabici przez siłę Uriziela
smile.gif
)
Dalej..... wreszcie ta nurtująca świątycnia zostałą do czegoś użyta. Kilka nowych potworków ( nienawidze Kamiennych Strażników ), KAPLICZKI BELIARA , zwiększony poziomex trudności, nowe pancerze i wreszcie nowe bronie ( jak ja kocham Szpon Beliara, grałłem magiem ognia i on tak mało siły wymagał, czekał tylko na mnie
smile.gif
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Ten temat juz byl..
tongue.gif
Odoba mi sie NK
biggrin.gif
ogolnie..a nie podoba to ze sa nadal te bugi i takie tam niedociagniecia
tongue.gif
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
Ogólnie gothic II Noc Kruka jest[smiley poster=zwinker:f92ac618d0]Spoko!![/smiley:f92ac618d0]
 

igi

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
0
jak ja kocham Szpon Beliara, grałłem magiem ognia i on tak mało siły wymagał, czekał tylko na mnie
smile.gif

Po pierwsze Szpon Beliara wogóle nie wymaga siły, po drugie mag ognia nie może nosić tej broni tylko otrzymać dzięki niemu runy nekromanckie.

Także radze trochę dokładniej pograć a potem chwalić się na forum.

[ : Sob Lut 12, 2005 10:35 pm ]
Seth, napisałeś z tego co zrozumiałem, że magiem ognia nosiłeś Szpon Beliara.

Po pierwsze Szpon Beliara wogóle nie wymaga siły, po drugie mag ognia nie może nosić tej broni tylko otrzymać dzięki niemu runy nekromanckie.

Także radze trochę dokładniej pograć a potem chwalić się na forum.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
hehehe ale źeś go zciął z tym
smile.gif
Bez kitu koleś nieźle chcial wkrecić akcje nam
smile.gif
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
hehe seth ale zonka zaliczyles ^^
a co gry SPOKO
smile.gif
grafa nie taka zla
tongue.gif
fabula tez mi sie podoba tylko troche bugow za duzo ;/
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Najlepsze jest że są starzy dobrzy znajomi z G1
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Podoba mi się to że wykorzystali pomysły które jakby w GII zostały nie dorobione np : jak pierwszy raz wychodzisz od Xardasa to było obozowisko z goblinkami a teraz tam siedzi Cavalorn ( tak jakby było przygotowane dla niego ) , albo jak idziesz od Khorinis do " Martwej Harpii " to pod mostem była rzeź ( wogóle nie było wiadomo dla czego ) , a teraz siedzi tam w okolicy Erol i gada że to bandyci napadli jego karawane .
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
plusów ma wiele że aż nie chce mi się wymieniać ale ma 2 potężne minusy a mianowicie posiada dość dużą ilość bugów i zobaczcie jak wiele osób miało problem z uruchomiem samego NK a co dopiero z graniem, poprostu szkoda gadać:/

P.S.ciesze się że ja nie miałem żadnych problemów...
 

Fish44

New Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
16
Nom mi tez sie wylacza ale ma jeszcze jedna wade :
DLACZEGO JEST TAKI KRUTKI TEN MOJ GOTHIC???:]
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
To może macie za mało ram ja miałem 256 i mi wychodziło dokupiłem drugie 256 i już nie wychodzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom