Gothic Ii;noc Kruka Kon Trojanski!

Status
Zamknięty.

mad maxx

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
4
wITAM


Kupilem w Empiku plyte Gothic 2:noc kruka i zaraz po zainstalowaniu wyskoczylo mi ze na plytce jest Kon Trojanski!!!!!!! Do obslugi technicznej CD PROJEKT nie ma szans sie dodzwonic!!!!! Czy komus cos podobnego sie przydazylo????????????????
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Może masz złego antywirusa??
Wiele antywirusów wykrywa coś, czego nie ma, albo na odwrót ;)
Według mnie nie powinieneś mieć wirusa tego typu, zwłaszcza, że kupiłeś tę płytę w sklepie...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
J atak kiedyś miałem jak miałem avasta :)
Wyskakiwałmi gnój, że mam wirusa -aczkolwiek żadnego nie było.
Weź wyłącz antywirusa i zainstaluj gre :)
 

mad maxx

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
4
no wlasnie sprawdzilem innym i nic nie wykryl, jednak po zainstalowaniu gra pochodzila 10 minut i komputer sam sie wylacza (probowalem tak z 6 razy)...hmmm......dziwne <_<
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(mad maxx @ 07-12-2007, 07:46) [snapback]161482[/snapback]
no wlasnie sprawdzilem innym i nic nie wykryl, jednak po zainstalowaniu gra pochodzila 10 minut i komputer sam sie wylacza (probowalem tak z 6 razy)...hmmm......dziwne <_<


Hm.... dziwne , dziwne, skontaktuj sie w takim razie z CDP :)
Sporob przeinstalowac i na innej pratycji zainstalowac. Przy instalacji jak i graniu w gre wylacz antywirusa itd.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
No mówiłem, że to może być antywirus :D
A jeżeli chodzi o te wyłączanie się kompa, to zrób formata, nie instaluj tego awasta, zainstaluj grę i sprawdź...
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
CYTAT
Kupilem w Empiku plyte Gothic 2:noc kruka i zaraz po zainstalowaniu wyskoczylo mi ze na plytce jest Kon Trojanski!!!!!!! Do obslugi technicznej CD PROJEKT nie ma szans sie dodzwonic!!!!! Czy komus cos podobnego sie przydazylo????????????????


Nie chcę nic sugerować, ale czy do CDP nie ma szans czy nie masz po co dzwonic? Bo wiem z doświadczenia i od znajomych, że cracki często mają trojany, wirusy i keyloggery. A to może być powodem wyłączania się kompa, jeśli tego cracka jednak skopiujesz.

Poza tym zawsze można się gdzieś dozwonić. Wystarczy próbować.
 

triox

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
36
CYTAT(mad maxx @ 06-12-2007, 15:52) [snapback]161396[/snapback]
wITAM
Kupilem w Empiku plyte Gothic 2:noc kruka i zaraz po zainstalowaniu wyskoczylo mi ze na plytce jest Kon Trojanski!!!!!!! Do obslugi technicznej CD PROJEKT nie ma szans sie dodzwonic!!!!! Czy komus cos podobnego sie przydazylo????????????????

:eek: pierwszy raz slysze o takim czyms ale niepowinno tak sie zdarzyc.Problem albo z plya albo program anty virusowy albo komputerowi cos nie tak
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
CYTAT
Bo wiem z doświadczenia i od znajomych, że cracki często mają trojany, wirusy i keyloggery. A to może być powodem wyłączania się kompa, jeśli tego cracka jednak skopiujesz.


To raczej nie jest wina cracka bo kolega mówi że kupił orginała a do orginała cracka nie potrzebuje :p
 

Fulcrum

Member
Dołączył
16.11.2007
Posty
32
Na mojej płytce Kaspersky i Avast również wykrył Trojana, jak sie okazało po gruntownym skanie miałem 10 Trojanów na kompie (Wyłączałem Antyvira żeby grać).
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Wielu osobom wykryło konia trojańskiego na Gothic II Noc Kruka. Ale zwykle jest to Kaspersky, a jak wiemy kasperskiemu czesto zdarza się mylić...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom