::: Gothic House :::

Status
Zamknięty.

Goorni

Member
Dołączył
2.11.2004
Posty
69
Zapraszam na świetne, bardzo szybko rozwijające się forum. Rejestrujcie się! Dzięki wam forum stanie się większe i lepsze! Zapraszam na www.gothichouse.go.pl/ ! Odwiedź nas! Na pewno się nie zawiedziesz! 10 pierwszych userów dostanie posty gratis!

ZAPRASZAMY!!!

biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No fortum nawet fajne. podoba mi sie ten niebieski kolor ale jest troche za rażący. Fajne logo ale trochę nie dopracowane. Ogólnie spox. Nie rozumiem tylko po co chcesz dodawać userą posty?? Przeciesz to jest jawne oszustwo. Ale to twoje forum powodzenia!
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Foprum nawet mi się podoba.Fajne logo ale te pigwinki pod spodem to nie pasują raczej.Tematy podstawowe.Klany też jak wszędzie.Ogulnie podoba mi się ale kolor oprawy graficznejtroche w oczy gryzie.Co tu duzo muwić oby się rozwinęło bo z tego co widze na dobrej dordze jest do tego.Ale z tymi postami to też nie kumam.
laugh.gif
laugh.gif
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Forum nieczego sobie
smile.gif
. Oprawa graficzna całkiem, całkiem, a userzy napewno przyjdą
cool.gif
. Intruguje mnie tylko ta sprawa z darmowymi postami, o co chodzi?
 

Goorni

Member
Dołączył
2.11.2004
Posty
69
Pomyłka! Ja nie jestem właścicielem forum, tylko modem... A dostałem zlecenie na zareklamowanie!
biggrin.gif
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE (Goorni @ 14-05-2005, 10:53) Zapraszam na świetne, bardzo szybko rozwijające się forum. Rejestrujcie się! Dzięki wam forum stanie się większe i lepsze! Zapraszam na www.gothichouse.go.pl/ ! Odwiedź nas! Na pewno się nie zawiedziesz! 10 pierwszych userów dostanie posty gratis!

ZAPRASZAMY!!!

biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

No ja tam za posty niezamierzam płacic a co doforum mierne :

- Kolejne forum o Gothicu
- Lycos
- Głópi admin zarestrowałem się tamz eby cos zareklamowac to mnie usuneli

Jednym słowem scierwo, załosnie kolejne o gothicu nic nowego :/
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
QUOTE (Thorbjorn @ 05-06-2005, 16:56) QUOTE (Goorni @ 14-05-2005, 10:53) Zapraszam na świetne, bardzo szybko rozwijające się forum. Rejestrujcie się! Dzięki wam forum stanie się większe i lepsze! Zapraszam na www.gothichouse.go.pl/ ! Odwiedź nas! Na pewno się nie zawiedziesz! 10 pierwszych userów dostanie posty gratis!

ZAPRASZAMY!!!

biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

No ja tam za posty niezamierzam płacic a co doforum mierne :

- Kolejne forum o Gothicu
- Lycos
- Głópi admin zarestrowałem się tamz eby cos zareklamowac to mnie usuneli

Jednym słowem scierwo, załosnie kolejne o gothicu nic nowego :/
Hmmm... jak dlamnie to forum całkiem nie złe ! ładna szata graficzna lecz głupie pingwiny szpecą ją
cool.gif
Thorbjorn mam pytanie który jest głupi jest ich tam kilku
laugh.gif
są wady:
-Kolejne forum o gothicu
blink.gif

-i nie znalazłem więcej
tongue.gif

Thorbjorn więc pisząc o jednym adminie wszystkich tam obrażałeś
tongue.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
No ja nie mogę, trzy tematy pod żąd i każdy jest o jakimś nowym forum o gothicu
dry.gif
. A jak chodzi o te forum to osobiście nie przypadło mi do gustu. Te kolory za bardzo rażą po oczach
sad.gif
. No i nie zaciekawię to wszystko wygląda trochę amatorsko.
 

Chitos

Debile
Dołączył
14.6.2005
Posty
50
Byłem.....zobaczyłem.....zwymiotowałem!!!Żartuje.......foro nawet fajne ,ale omal nie oślepłem wchodząc.Przez ten niebieski troche boje się tam wchodzić
biggrin.gif
......Mi to foro odpowiada ,ale....bez obrazy......z TYM forum nie może się równać!Dodaj kilka fajnych tematów,nową szatę graficzną i może......nie wiem co więcej!Moja ocena to 6/10



Peace & Love
Pozdrawiam
 

Cord

Member
Dołączył
5.8.2004
Posty
140
o_O Pierwsze forum (no moze inne), nie ąłmiące 6 pkt regulaminu
biggrin.gif
:D Forum nawet nawet, lepsze od tych co powstaja co 2 dni
wink.gif
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
QUOTE (Goorni @ 14-05-2005, 10:53) Zapraszam na świetne, bardzo szybko rozwijające się forum. Rejestrujcie się! Dzięki wam forum stanie się większe i lepsze! Zapraszam na www.gothichouse.go.pl/ ! Odwiedź nas! Na pewno się nie zawiedziesz! 10 pierwszych userów dostanie posty gratis!

ZAPRASZAMY!!!

biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif


Jessah, chroń nas. 10 postów gratis?! No chyba cię pogięło. Tylko dzieciom zależy na liczbach O_O' .

Minusy:
- lycos
- styl.. taki sobie
- niedopracowane logo
- kolejne forum o gothicu

Plusy:
-coś mnie zachęca
wink.gif

-interesujące działy
-dużo (nawet) ludzi
-przynajmiej nie na fora.pl albo innym freebb.


QUOTE - Głópi admin zarestrowałem się tamz eby cos zareklamowac to mnie usuneli

Jednym słowem scierwo, załosnie kolejne o gothicu nic nowego :/

ten koleś też mnie dobił.. może nie admin ale ty jesteś głupi?
Wchodzisz jako nowy i odrazu reklamujesz? To się nazywa Spam Elektroniczny.
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE (Cor Angar @ 20-06-2005, 16:02)
ten koleś też mnie dobił.. może nie admin ale ty jesteś głupi?
Wchodzisz jako nowy i odrazu reklamujesz? To się nazywa Spam Elektroniczny.
Nie życze tutaj sobie żadnego obrażania ale widze że Ty sobie życzysz warna a pozatym nie wiem o kogo dokładneij Ci chodzi czy o tamtejszego admina jezeli tak to ja mam nick zreszta tamtejsi admini podejrzewam że też posiadają nicki. A co do reklamy to miałem prawo w tamtejszym regulaminie nic nei pisało że za rekalowanie jest usunięcie z forum a akórat w tamtym czasie zależało mi na reklamie pewnej strony więc reklamowałem nie będe się zatrzymywał na kazdym forum na którym reklamowałem żeby pisac posty bo nie mam na to czasu a tamte forum nawet mi się nie podobało i nic mnie nie zachęcało do dalszego pobytu.
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
mnie się forum podoba. Jedno z najlepszych, jakie oglądałem... na tej stronie. już myśałem, że znowu będę musiał narzekać, że nudna szata graficzna, mało suerów i wogóle, a tu patrzę i... podoba mi się. Szata graficzna fajna, ładny kolor, nawet jeden z moich ulubionych
smile.gif
. Dobrze by było, gdyby to forum, się rozprężyło, bo naprawdę warto na nie wchodzić. Fajnie zrobione, powodzenia przy pracy!
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Niezłe forum. Wyróżnia się z tych marnych o Gothicu. Jest sporo userów, szata tesh niezła, nie wiem czemu się czepiacie tego koloru niebieskiego, mi on odpowiada. Logo choć niedopracowne ma swój urok. Drażnią mnie tylko te......pingwiny ?? Daję ocenę 8/10 i chyba się zarejestruję.
 

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
Hmmm....Jest mało userów dlatego potrzebujemy więcej użytkowników.....Polecenie dostałem od Adamina fora tak jak Goorni dlatego ten temat przywróciłem do rozmowy
cool.gif


Jeszcze raz Serdecznie zapraszam na forum Gothic House:
www.gothichouse.go.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom