Gothic gra wszechczasów

Która część gothic jest najlepsza ?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Sodom666

Member
Dołączył
12.12.2004
Posty
63
Kogo nie wciągnęła fabuła i świat gothic 1? Oczywiście zdania są podzielone lecz w moim mniemaniu Gothic 1 jest lepsze o niebo od naciąganego gothic 2 cóż może nie wszyscy tak sądzą i ze statystyk wynika że gothic 2 cieszy się większą popularnością lecz uważam że na tym forum mogł być już ten temat lecz sprubójmy znów kto za gothic 1 kto za gothic 2 a kto za gothic 2 nk ???
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Mnie bardzo wciąga fabuła jedynki. Może to dlatego,że dopiero poznajemy świat gothica, jego prawa i obyczaje. Poznajemy dopiero naszą postać i to nas tak przykuwa do monitorów. Tak więc jestem za 1 częścia. 8)
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Jeśli chodzi o mnie to wolę jednak troche bardziej GI. Dlatego ponieważ w pierwszej części gry wszystko się zaczyna. Mimo iz gra jest troszeczkę kwadratowa i wyblakła w porównaniu z GII oddałem głos na GI :!: W GI jest więcej szczegółów które ciszą gracza. W GII brakuje paru rzeczy z pierwszej odsłony GI. W części drugiej pozmieniano wiele rzeczy które nie powinny być zmienione. Chodzi mi głównie o zminę nazwy broni i ich obrażenia, brak drabin itd. Jeddnak i tak obydwie części gry są BOSKIE i nie ma żadnej GRY NA ŚWIECIE KTORA ROWNA SIĘ SADZE GOTHICA :!: :!: :!: Pozdro All
 

Shadow_Sword

New Member
Dołączył
18.1.2005
Posty
14
Ja sądze że Gothic 1 był the best ... jest ... ale może si to zmienić bo nadciąga NK ... tam wszystko było nowe ... nowi ludzie, każdy miał swoje prawdziwe życie (szczerze to najbardziej lubiłem G1 w 1 rozdziale kiedy jeszcze się do nikogo nie przyłączyliśmy). Niektórzy powiedzą że przecierz w G2 jest to również ... no ale fabuła, już nie ta ... no i najgorsza rzecz jaka jest w G2 od początku zadanie "Ratuj Świat" ... nieznosze zaczynać gre od czegoś takiego ...
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
Głosowałem za jedynką - klimat i pierwsze wrażenie to to co zaważyło na tym. Najpierw jest wielkie boom a póżniej tylko wtórność
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Jak dla mnie gothic1 i gothic2 są równe . Każda z nich ma swoje zalety i wady np. gothic1 ma lepszą fabułę , ale za to gothic2 ma większy świat. Więc nie ma co się rozpisywać są po prostu równe. A co do NK to nie mam zdania bo jeszcze nie grałem , ale już nie długo.
 

Łowca cieni

New Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
14
ja tam wolę 2 świat lepiej wygląda Fabuła moż nie jest Rewelacyjna ale leprza niż w części 1

Pięć PEŁNYCH linijek albo ostrzeżenie - Gothi
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Jeżei chozi o mnie, to podobnie jak Smok-ożywieniec, sądzę, że obie części Gothica są równe. W G1 odczuwamy klimat, którego brakuje w Gothic 2 . Rzeczywiście w Gothic 1 bardziej mi się podobała fabuła, ale Gothic 2 nadrabia ten brak większą szerokaścią terenu, po którym się poruszamy. Zdziwiwło mnie, że w dwójce brakuje niektórych potworów, które ukazały się w pierwszej części. Według mnie poziom trudności został obniżony w Gothicu 2, co mało mi się spodobało. Jeżeli chodzi o Noc Kruka to nie mam jeszcze wyroboinego zdania, bo nie grałem. Ale podoba mi się fakt, że spotkamy dużo postaci, które były w G1, a brakowało ich w G2. Podobno ma być zwiększony poziom trudności, co mi bardzo odpowiada. Dodatkow gildie to bardzo dobry pomysł i szykuje się hit jakich mało
tongue.gif
 

Innosik

New Member
Dołączył
12.1.2005
Posty
16
JA najcze sciej gralem w GII bardzo zajefajna gierka .Niestety wkurza mnie to ciagle chodzenie po calej grze-Od GD Do Khorinis Pozniej znowu do GD.(To ja mi sie bedzie nudzilo chodzenie po terytorium GIII :?: :roll:
)
W GI jest bardzo fajnie .Maly obszar do chodzenia no i...... NO NIC DODAC NIC UJAC po prostu aaaaah najlepsza gra pod okiem INNOSA
IIIIIIIIIIINNOS ZZZZ WAMI
 

Sodom666

Member
Dołączył
12.12.2004
Posty
63
Fakt że na samym początku gry w Gothic 2 Xardas mówi nam o smokach i wiadomo już że trzeba będzie zabić smoki a tu Gothic 1 Najpierw Cień lub najemnik albo sekciarz i nic nie zapowiada polowania na śniącegow Gothic 1 o śniącym, dowiadujemy się w 5 rozdziale lub 4 nie pamiętam a o smokach w gothic 2 w 1 rozdziale morał fabuła gry najbardziej przewidywalna pod słońcem . ą nie można nadrobić tego więkrzym polem do biegania co z tego że jest gdzie chodzić jak nie ma poco w nk się to ciut zmienia na lepsze polecam. 8)
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Ja zagłosuje na gothic 2 noc kruka. Generalnie gra gothic 2 jest ekstra ale z dodatkiem zawsze lepiej. Gothic 1... tez jest spoko ale... gorsza grafa, zeby zabraz 200 00 bryłek nalezy trzymac 2 przyciski 2 godziny i wiecej bugów. Ale przyznam ze gothic 1 miała bardziej oryginalna fabułe. W gothicu 2- smoki... taki standard. Mimo to tez mi sie bardzo pododbała. A w gothic 2 noc kruka jeszcze jest dodany nowy swiat i przez to zmienia sie zdeczka fabuła, ktora tez jest fajna. I do tego poprawione troche grafika. Jeszcze poprawili błedy i to ze np w miescie sie giera nie tnie. Dlatego tez głosuje na gothic 2 noc kruka.
 

OnUa

New Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
12
Glos oddaje na Gothic I. Fabuła jest świetna, bardzo fajnie że dowiadujemy się co jest naszym celem dopiero pod koniec. Kolenją zaletą jest możliwość wstąpienia do magów wody ;] Wprawdzie w NK tez mozna, ale nie gralem w to jeszcze. Wogóle w gothic I jakoś przyjemniej sie gra. Trzeba odkrywać swój cel, nawet nieświadomie można służyć przeciwnikowi. A jak do tego dodam takie questy jak odbicie wolnej kopalni to aż serce rośnie ;>. To tyle, pa ;p
 

Ge®a®d

New Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
1
! mnie bardziej wciagnela lecz 2 ma inny klimat taki ze bym mogl grac np co miesiac ale w 1 jak juz zagram to od kompa mnie nie moga odciagnac po prostu w 2 jest wiecej dodatkow zakamarkow itd

jestes nowey na forum wiec witam wszystkich

Patrz post: Łowcy cieni. Chodzi konkretnie o dopisek imć. Gothi'ego, bo zapewne go nie czytałeś, jak i innych postów. -MB
 

Arom

New Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
27
Klimat i fabula G1 jest oo niebo lepsza od G2 chodzi mi o to ze w Khorinis nikt nie wiem nic o śniącym ani nawet o kolonii karnej ....do klasztoru magów ognia mozna dostac sie nawet jak sie nie jest nowicjuszem ani magiem do niczego....
 

<=BANAN=>

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
63
Mi duzo bardziej podoba sie Gothic 1, ma duzo lepsza fabule i jest bardziej wciagajacy. Glosuje na jedynke.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom