gothic coś sie chrzani :/

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
czemu jak gram w gothic 2 noc kruka to po jakimś czasie w trakcie gry obraz zaczyna latać na wszystkie strony oczywiscie mogę chodzić tzn grać, tyle że wszystko przyjmuje nowe barwy, tak jakby grafika sie zmieniła :/:/ wszędzie kolorowo :/ beznadzieja, dlaczego tak sie dzieje..mój sprzęt to AMD Athlon XP 200+ 1.66 GHz, karta grafiki to GeForce FX 5200 128 Mb, mam 512 MB RAM.
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Na GeForce Gothic nie chodzi.Mam kolegów którzy mają GeForce i im nie chodzi a ja mam Radeona i mi chodzi.
tongue.gif
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Oczywiście ze na geforce gothic chodzi.Ja mam geforce 4 MX 440 (Pokichana karta ale mi sie podoba
tongue.gif
,i tania
biggrin.gif
) i mi gra lata ze hej.Moze chodzi o coś ze sterownikami.Spróbuj pobrać nowe do swojej wersji karty graficznej.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Nie wiem dziwne takiego problemu jescze nie spotkałem. Może jest to spowodowane grafiką albo sterami do niej bo ja mam radka i mi wszystko biega
biggrin.gif
Nie wiem ale z tego co tam widzę procka też nie masz dobrego "AMD Athlon XP 200+"
tongue.gif
tongue.gif
 
A

Anonymous

Guest
Po pierwsze na GeForce Gothic2 NK chodzi napewno bo ja mam GeForce 2 Mx 400
Po drugie mysle ze twoim problemem moze byc to spowodowane sterownikami do karty graficznej. Spróboj zainstalowac nowsze sterowniki i powinoo byc dobrze. przynajmniej tak mysle
biggrin.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Albo to problem z kartą graficzną, (choodzi mi tu raczej o sterowniki) bo ja mam Geforce 2 i nie mam żadnych problemów lub giera jest uszkodzona :?
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Na GeForce Gothic nie chodzi.Mam kolegów którzy mają GeForce i im nie chodzi a ja mam Radeona i mi chodzi.
tongue.gif


Na bank na GeForce chodzi bo ja tesh mam
tongue.gif
I jest super
smile.gif
Zadnych sterowników nie ściągałem wiec to na bank nie zależy czy to jest Radeon czy Geforce :] :wink:
 

gromek

New Member
Dołączył
24.3.2005
Posty
2
milem podobny problem ale poszedlem do serwisu i powiedzialem o karcie a oni jom wymienili i wszystko wporzo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom