Gothic A Windows Xp

Status
Zamknięty.

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Niedawno przeinstalowałem system na XP no i kicha. Gothic, niezależnie od ustawień, co chwilę mi się tnie na 10-15 sekund, po czym chodzi jakiś czas dobrze i znów się cina. Obraz wtedy rozmywa się. Sprawdzałem, sterowników wina to nie jest. Nie mam pojęcia jak to poprawić. JEstem prawie pewien, że to przez widows XP, ale większości z moich kumpli chodzi na nim bezproblemowo... Macie jakiś pomysł co zrobić można w tej sytuacji?

Gothi Out
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
Nie wiem co to może być ja miałem że jak nowe stery dodałem to mi w ogóle nie chciał się włączyć.

Najlepiej przeinstaluj grę i wtedy zobacz rezultaty a jeśli to nie zadziała to ZAINSTALUJ od nowa, powinno pomóc jeśli nie to znaczy że to wina XP może żle ci się zainstalował czo coś

pozdro
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Najlepiej będzie jak przeinstalujesz grę , bo wina windowsa to nie jest bo mi gothic chodził na 98 i XP . Chociarz może też być tak , że zainstalowałeś sobie wadliwą wersje windowsa .
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Gothic na xp chodzi bezproblemowo mi i kuplom.Raczej to nie wina windowsa tylko plyty albo cos.Ale tak ci mowil Avenger odinstaluj i zainstaluj ponownie.Ja rzadko robie reinstalcje i nawet dobrze na tym wychodze
tongue.gif

A jesli to nie pomoze to moze masz wadliwego windowsa albo miales pecha i ci sie z***al lub takigo kupiles
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
QUOTE Nie wiem co to może być ja miałem że jak nowe stery dodałem to mi w ogóle nie chciał się włączyć.

byc moze stery sa za nowe dla twojej karty graficznej (glupio to brzmi ale to prawda. ja kidy mialem jeszcze starego kompa i nvidie geforce2 mmx 400 to po zainstalowaniu najnowszych sterownikow do nvidii mialem kupe problemow i bledow graficznych. ich troche starsza wersja dzialala z moja karta bezproblemowo)
 

Bartu$

New Member
Dołączył
2.3.2006
Posty
2
Ja zaś, jak instalowałem gothic na XP to miałem błąd, że nie ma pliku "Bugslayerunit.dll". Nowa intstalacja nic nie dała. Płyty są dobre i nie uszkodzone, oryginalne.
sad.gif
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Gothi powiedz jaką masz kartę graficzną a być może będe mógł rozwiązać twój problem. Otoż ja mam R9600 i wszystko z Gothicem jest w porządku, na najnowszych sterach dzierga bardzo ładnie i nie ma żadnych problemów.
Być może z kartami Nvidi są problemy...
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Nie jest to wina sprzętu, bo już chodziło mi wcześniej elegancko...
Może po prostu mam pecha... jak znajdę czas ściągne "serwispaka" może wtedy coś pomoże =/

Gothi Out
 

Darkstorm

New Member
Dołączył
3.3.2006
Posty
8
Tradycyjny problem po formatach czy reinstalkach. Powód tych lagów wyglądają mi na dwie możliwe przyczyny.

Po pierwsze- tradycyjie wirus, może "pracować" w tle, ale to raczej odpada z uwagi na format, na wszelki wypadek radziłbym jednak przeskanować.
Po drugie- karta graficzna, Gothic I to dość stara gra i możesz miec zbyt nowe sterowniki, ściągnij jakoś starą wersje ze strony producenta i powinno być lepiej. (tych nowszych nie usuwaj
wink.gif
)
W opcjach ustaw to z czego kożysta domyślnie twoja karta graficzna DirectX lub OpenGl.

No i tak przy okazji na XP Home [Home? rotfl... to wogóle ktoś używa? ;p - GW] nie działa wiele ze starszych gier, więc to też może być powód.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom