Gothic 4

Status
Zamknięty.

baryla

New Member
Dołączył
20.10.2010
Posty
8
Na 1 screenie tam do góry masz chyab brame nie ? Czy nie ma nic ?Tam powinno byc wyjscie z tego...
http://img835.imageshack.us/i/dsc01403n.jpg/ do gory nad glowa twojej postaci widac tam w dali ze cos jest ;)
 

dawid123pl

New Member
Dołączył
27.9.2010
Posty
13
co z tego że jest tam wyjście jak jest zamkniete i problem jest w tym że nie wiem jak je otworzyć
 

baryla

New Member
Dołączył
20.10.2010
Posty
8
Czyli mam rozumieć ze obie bramy są zamknięte tak ? Czy masz tylko jedną ?
Jeśli jedną to coś sie zburaczylo w grze , a jeśli obie masz zamknięte i niekogo nie idzie zabic - czyt. nikogo tam nie ma i nie bylo do zabicia to tez sie zburaczyla gra.
Innego wytlumaczenia nie mam niestety.
 

dawid123pl

New Member
Dołączył
27.9.2010
Posty
13
A nie pamiętasz czy jakiś filmik może się włączał jak się wchodził się do tej komnaty. Może walczyłeś tam z kimś. Czy miałeś otwartą od razu tamtą bramę????????
 

baryla

New Member
Dołączył
20.10.2010
Posty
8
Jesli masz otwarta jedna brame to idz w innym kierunku i szukaj innych zadan widocznie utkwiles w tym samym co ja momencie moze.
Zobacz gdzie nie masz odkryteg oterenu na mapie i tam polataj poprubuj bo w tej swiatyni nic z ta bramom nie zrobisz !
 

marcusdavidus

New Member
Dołączył
21.10.2010
Posty
2
ja skonczylem gre i sobie zupelnie nie przypominam zebym byl w tej grocie. wiec imho ta grota to death end tak jak ta grota kolo pierwszego zamku gdzie po drugiej stronie jest smiomostwor ale da sie przejsc jedynei od strony thonary
 

Mipol

New Member
Dołączył
15.9.2008
Posty
12
Ja mam taki problem, że nie mogę znaleźć tej świątyni. Przeszedłem przez jakieś ruiny a teraz mam znaleźć szpiega Lorda Hagena, lecz kompletnie nie wiem gdzie on jest .

Edit. Znalazłem
 

dawid123pl

New Member
Dołączył
27.9.2010
Posty
13
Dobra wszystko się wyjaśniło poczytałem poradnik do gothica 4 i jest pewien problem gra mi się skopała bo nie odpalił mi się filmik po wejściu do tej komnaty i nie było żadnych przeciwników także nastąpił poważny błąd w grze i nie wiem dlaczego.
 

Ainee

New Member
Dołączył
21.10.2010
Posty
9
Mnie dokladnie w tym miejscu scina i wywala z gry, mam ochote miotnac komputerem przez okno. Kiedy juz wchodze po schodach, nagle zwiedzam sciane od wewnatrz i nie mam pojecia, czy to blad z gra, czy moj laptop szaleje. Innym razem wpakowalam sie pod podloge, co zabilo moj optymizm ; /
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
http://www.speedyshare.com/files/24864194/0114.sav - o ile nie pomyliłem, to jest to zapis tuż po podniesieniu magicznego młota, czy jak mu tam. 23 level postaci, rozwój w walkę wręcz i magię Innosa. Taka alternatywa o ile nie uda wam się rozwiązać tego problemu w inny sposób :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom