Gothic 4 W Gamestar

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
W najnowszym numerze niemieckiego pisma o grach - GameStar pojawi się obszerna zapowiedź nadchodzącego hitu jakim bez cienia wątpliwości jest Gothic 4.
Redaktorzy przedstawią nam niepublikowane dotąd fakty związane z historią tworzenia gry, zostanie rzucony nowy cień na wątek fabularny.
Prócz zawartości merytorycznej otrzymamy świeżą porcję screenów z Gothic 4, oraz zostanie opublikowane oficjalne logo kolejnej częsci serii Gothic.

Gazeta ukaże się 27 sierpnia.
 

Hype

New Member
Dołączył
16.6.2007
Posty
22
czy te wszystkie informacje będą udostępnione na naszym forum, po opublikowaniu gazety? :)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Wspaniale ze takie rzeczy wychodza :) Przynajmniej sie czegos dowiemy odnosnie gry. Juz jestem ciekawy jaka bedzie fabula. No i bedzie nowa dawka screenow.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Jest już 27 sierpnia :D

A tak w ogóle to skąd będziemy mieli te materiał na forum? Ktoś z szefostwa mieszka w Niemczech i leci właśnie po gazetkę? :p
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Na razie nie widać tłumaczeń artykułu z niemieckiego Gamestara, jedyna ciekawsza rzecz, którą znalazłem to okładka magazynu - ukazuje ona Bezimiennego w koronie, z orłem na ramieniu. Cóż, najwyraźniej spekulacje z ostatnich miesięcy co do losów bohatera potwierdziły się.

Link do okładki - http://gamestar.de/aktuellesheft/ (w wyższej rozdzielczości po kliknięciu na miniaturkę)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom