Gothic 4 Problem

Status
Zamknięty.

wejmi

New Member
Dołączył
15.10.2010
Posty
1
Mam Problem.

Przed chwila sciaglem gothic 4. Nie moge wlaczyc, instalacja przebiegla dobrze ale po niej, klikam na ikone i pokazuje sie okno tak jak by mial sie wlaczyc a po chwili : Program Arcania przestał działać.
Zainstalowalem najnowsze sterowniki do karty. Nie wiem co dalej robic. Pomozcie !! :(

Moj kompa :
Intel Core 2 Quad 2,66
Nvidia Gforce 9800gtx+
2GB RAM DDR2
Windows 7 32-bit
 

Vender

Member
Dołączył
31.7.2010
Posty
116
Jako iż na forum nie tolerujemy piractwa, pomocy nie otrzymasz.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 

Scypion

New Member
Dołączył
15.10.2010
Posty
2
Jako iż na forum nie tolerujemy piractwa, pomocy nie otrzymasz.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Niektórzy kupili oryginalne gry i mają ten sam problem.Przeinstalowałem sterowniki do karty graficznej EN9600GT, Direx, mam windows 7/ 64-bitowy i 4 giga ramu.Czy mógłby ktoś pomóc???
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175
Niektórzy kupili oryginalne gry i mają ten sam problem.Przeinstalowałem sterowniki do karty graficznej EN9600GT, Direx, mam windows 7/ 64-bitowy i 4 giga ramu.Czy mógłby ktoś pomóc???

Wklej raport DirectX - być może więcej rzeczy jest nie tak jak powinna.
W wypadku 64bitowego systemu aplikacje należy uruchomić komendą DXDIAG /64bit

Z drugiej strony:
Wyłącz program antywirusowy
Uruchom grę z wymuszeniem uprawnień administratora
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Niech zgadnę, korzystasz ze sterowników Realteka? Jeśli tak, to miałem to samo.
Odinstaluj je i wtedy spróbuj włączyć grę. Jeśli pójdzie, to znaczy, że w nich siedzi błąd. Wtedy zainstaluj te - http://majorgeeks.com/Realtek_High_Definition_Audio_for_VistaWin_7_64_bit_d5513.html
 

Scypion

New Member
Dołączył
15.10.2010
Posty
2
Niech zgadnę, korzystasz ze sterowników Realteka? Jeśli tak, to miałem to samo.
Odinstaluj je i wtedy spróbuj włączyć grę. Jeśli pójdzie, to znaczy, że w nich siedzi błąd. Wtedy zainstaluj te - http://majorgeeks.com/Realtek_High_Definition_Audio_for_VistaWin_7_64_bit_d5513.html

Miałeś rację, to było to, a już zdążyłem pożałować 129,90 złoty:).
 

morenri

New Member
Dołączył
12.10.2010
Posty
3
Mam podobny problem, kupiłem wersje ang. żeby szybciej zagrać, ale się na to nie zanosi.
Zainstalowałem sterowniki Nvidia 258.96
Zainstalowałem nowego Direxa
Zainstalowałem sterowniki Realtek, te które podał Rangiz

Diag, byłbym wdzięczny gdyby ktoś przejrzał, pewnie zapomniałem zrobić czegoś oczywistego, tylko nie mam pojęcia co pominąłem.
DxDiag.txt

@Down
Zapomniałem dodać, że ściągnąłem wcześniej demo i ono działało, więc wymagania spełniam na 100%, wydaje mi się, że poradziłem sobie ze sterownikami. Bawiłem się też z ustawianiem częstotliwość próbkowania dźwięku
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175
Mam podobny problem, kupiłem wersje ang. żeby szybciej zagrać, ale się na to nie zanosi.
Zainstalowałem sterowniki Nvidia 258.96
Zainstalowałem nowego Direxa
Zainstalowałem sterowniki Realtek, te które podał Rangiz

Diag, byłbym wdzięczny gdyby ktoś przejrzał, pewnie zapomniałem zrobić czegoś oczywistego, tylko nie mam pojęcia co pominąłem.
DxDiag.txt

Może to?
http://www.cdprojekt.pl/support/article/3063/5461/Blad_przy_uruchomieniu_Program_ArcaniA_przestal_dzialac
 

morenri

New Member
Dołączył
12.10.2010
Posty
3
Zainstalowałem wszystko tak jak kazali w instrukcji(krok po kroku), nie przyniosło to żadnych efektów. Dodam, że zainstalowałem jeszcze raz Demo i chodzi bez problemu, chyba czeka mnie wizyta w empiku i reklamacja.
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175
Zainstalowałem wszystko tak jak kazali w instrukcji(krok po kroku), nie przyniosło to żadnych efektów. Dodam, że zainstalowałem jeszcze raz Demo i chodzi bez problemu, chyba czeka mnie wizyta w empiku i reklamacja.

Jeśli gra się zainstalowała, to znaczy, że płyta jest sprawna i nie masz co reklamować gry w sklepie.
Lepiej skontaktuj się mailowo z pomocą techniczną, bo problem leży po stronie komputera a nie płyty.
 

ziober

New Member
Dołączył
1.11.2010
Posty
1
Mam ten sam problem z orginałem, demo chodzilo pięknie, mam trochę za słabego kompa chyba:
procesor - Intel core 2 duo cpu E7200 2.53 G.hz
karta graficzna- ati radeon HD 3650
karta dzwięk.- realtek high definition audio
vista 32. bit

demo działało i byłem przekonany, że pełna wersja też zadziała. Da się coś z tym zrobić??? próbowałem sterowniki i nic niedało.
 

bulek1987

New Member
Dołączył
12.11.2010
Posty
1
mam ten sam problem i nie wiem co z tym zrobic moze ktos pomoze?



moj sprzet


Time of this report: 11/12/2010, 18:08:26
Machine name: BUŁEKIGOSIAC-PC
Operating System: Windows Vista™ Home Premium (6.0, Build 6002) Service Pack 2 (6002.vistasp2_gdr.100608-0458)
Language: Polish (Regional Setting: Polish)
System Manufacturer: Lenovo
System Model: INVALID
BIOS: MBA v10.7.5 Slot 0200
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6600 @ 2.20GHz (2 CPUs), ~2.2GHz
Memory: 3038MB RAM
Page File: 1222MB used, 5057MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 7.00.6002.18107 32bit Unicode
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom