Gothic 4 Problem Z Instalacją Gry

Status
Zamknięty.

seba0396

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
2
Witam otórz mam taki problem uruchamiam autorun,wybieram język gry daje opcje instaluj i po chwili nic się nie dzieje.Próbowałem już chyba wszystkiego wyłączyłem antywirusa, skopiowałem grę na dysk, próbowałem uruchomić i nic. Nie wiem co jeszcze mógłbym zrobić, czekam na pomysły.
 

misiu455

New Member
Dołączył
14.10.2009
Posty
3
Witam otórz mam taki problem uruchamiam autorun,wybieram język gry daje opcje instaluj i po chwili nic się nie dzieje.Próbowałem już chyba wszystkiego wyłączyłem antywirusa, skopiowałem grę na dysk, próbowałem uruchomić i nic. Nie wiem co jeszcze mógłbym zrobić, czekam na pomysły.


Mam dokładnie taki sam problem ;/ też prosiłbym o pomoc..
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Spróbuj - http://www.cdprojekt.pl/support/article/3063/5458/Instalacja_gry_nie_uruchamia_sie_-_Wirus_w_pliku_InstStubexe - pkt. 2
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
moja propozycja. Spróbuj puścić instalację gry na jakimś innym komputerze (sąsiad, kolega, laptop siostry). Jeżeli tam wystąpi ten sam błąd - płyta do reklamacji.
Jeśli jednak na innym komputerze pójdzie wszystko ok, to problem u ciebie siedzi głęboko... format wtedy będzie chyba najszybszym rozwiązaniem.
 

misiu455

New Member
Dołączył
14.10.2009
Posty
3
Zainstalowałem! :)
No więc tak...skierowane to będzie to użytkowników NOD32, bo w przypadku innych antywirusów nie mam pojęcia, czy to wyjdzie. Przed instalacją nie wyłączajcie NOD32, wystarczy, że wyłączycie AMONA! Wtedy instalacja przebiega prawidłowo do samego końca ;)
 

Geravius

New Member
Dołączył
19.10.2010
Posty
1
U mnie instalacja się załącza, zaczyna już rozpakowywać pliki itp i tuż po rozpoczęciu zawiesza się. Za każdym razem w tym samym miejscu.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Zawiesza się na ile czasu? Instalacja pozornie może się zatrzymać, jednak nadal trwa. Trzeba poczekać dłuższą chwilę. Ewentualnie tradycyjnie polecam zrzucenie płyty na dysk i odpalenie stamtąd instalacji.
 

liberus

New Member
Dołączył
12.10.2010
Posty
10
Czytałem to co piszecie w tym temacie, i nic mi z tych rzeczy nie wychodzi, antywira (NOD32) wyłączyłem, nawet zaporę wyłączyłem i też nic, tryb zgodności nie daje rady bo mi zameka setup.exe .. Próbowałem na laptopie włączyć który jest świeżo po formacie i idzie dalej, ale na lapku sobie nie pogram bo nie udźwigdzie.. Może jakieś inne pomysły oprócz formata jeszcze macie??
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Instalator gry wyświetla postęp wypakowywania pojedynczych plików, a nie postęp instalacji gry jako całości. W przypadku wypakowywania dużych plików lub po kliknięciu w przycisk "Pokaż szczegóły" przez kilka sekund proces instalacji zgłaszać może status "Brak Odpowiedzi". Z tego względu użytkownik może odnosić wrażenie, że instalacja zawiesza się.

Powyższe objawy nie oznaczają zawieszenia się lub innych problemów z instalacją gry. Prosimy nie przerywać instalacji chyba, że pojawi się konkretny komunikat błędu - w takim przypadku wskazane jest zapisanie treści komunikatu i kontakt z działem pomocy technicznej.
http://www.cdprojekt.pl/support
 

liberus

New Member
Dołączył
12.10.2010
Posty
10
Yeed chyba mnie źle zrozumiałeś na lapku mi się zainstaluje ale tam nie mam po co wgrywać.. Ja mam taki problem na kompie.. Jak klikam na setup.exe to tylko jest kółko bo to win 7 i nic, zero reakcji ani odpowiedzi, ani też błędu:(:(
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
aaa. To zmienia postać rzeczy. A odpalałeś grę z folderu instalacyjnego czy tylko z pulpeta ?
 

liberus

New Member
Dołączył
12.10.2010
Posty
10
najpierw z pulpeta próbowałem potem z folderu i dalej to samo jest, nic sie nie dzieje:(:(
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Wyłącz wszystkie zbędne programy. Antyvira i wszystko co niepotrzebne. Uruchom grę w trybie zgodności z Wind XP SP3
 

liberus

New Member
Dołączył
12.10.2010
Posty
10
jak uruchomie w trybie tym co mówisz to wywala mi bląd że instalator przestał działać i wychodzi, coś mi się zdaje że chyba format zostaie;/
 

norbi 783

New Member
Dołączył
27.10.2010
Posty
6
A jak wyłączyć ten AMON?

A i wyskakuje mi jak instaluje w trybie awaryjnym bład z aplikacją InsStub - nie wysyłaj" co zrobić rozwiązał ktoś już ten problem?
 

mierzej225

New Member
Dołączył
27.11.2010
Posty
1
Ja mam taki problem kolega mi porzyczył gotica 4 i u mnie sie on instaluje 10 sek. a potem jak chcem odpalic grę to wyskakuje ze gra została przeniesiona do innego folderu i czy chcę usunąc skrót.
U innego kolegi poszło normalnie a o wiele słabszego kompa niz ja. Prosze o szybko odpowiedz.
 

Fala91

New Member
Dołączył
4.12.2010
Posty
1
Ja mam taki problem kolega mi porzyczył gotica 4 i u mnie sie on instaluje 10 sek. a potem jak chcem odpalic grę to wyskakuje ze gra została przeniesiona do innego folderu i czy chcę usunąc skrót.
U innego kolegi poszło normalnie a o wiele słabszego kompa niz ja. Prosze o szybko odpowiedz.
mam ten sam problem
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Uruchom kompa w trybie czystego bootowania - http://www.gram.pl/pomoc_poradnik.asp?p=3027
A następnie odpal instalację. Napisz, czy pomogło.
 

trek1983

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
1
zainstalowała mi się gra jednak nie odpala się a w folderze gdzie została zainstalowana są tylko 3 foldery i nigdzie nie ma pliku exe żeby ją odpalić co mam zrobić??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom