Gothic 3

Status
Zamknięty.

Astarod

New Member
Dołączył
17.2.2008
Posty
3
Mój kom to:
Procesor AMD Phenom 9500 Quad-Core
Pamięć 1GB
Karta graf Nvidia GF 8600 GTS
dysk 320 GB

Gothic 3 tnie mi sie na średnich detalach, ale to samo się dzieje na małych.
Jeśli dokupię 1Gb RAM, to da coś to??? <_<
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Gothic 3 ma zwalony kod gry, dlatego niezależnie na jakim komputerze, zawsze nie będzie działał do końca prawidłowo. Miałem 1GB RAM, Intel Pentium D 2,4 GHz, GeForce 7600 GTS i na średnich paskudnie się zacinał.
1 GB RAM może coś dać, ale jak napisałem, Gothic 3 nigdy nie zadziała prawidłowo, więc nie zrażaj się.

Masz oryginalną grę? Jak zainstalujesz wszystkie patche, na pewno będzie działać lepiej.
 

Astarod

New Member
Dołączył
17.2.2008
Posty
3
Mam orginał i najnowszy patch 1,6. Zobaczę jak będzie chodzić, gdy już dołożę 1 GB RAM. Może pójdzie na maksymalnych detalach... :D
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Przyznam, że po patchu 1.6 zacinało mi się bardziej... Patche do 1.5.2 bardziej mi pasowały, ale to tylko moje odczucie.

Teraz mam 2 GB RAM, Intel Core 2 Quad 2.4 GHz, GeForce 8800 GT i na max detalach chodzi całkiem nieźle, można powiedzieć, że jestem zadowolony.
 

Mefi

New Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
27
Ja także mam 1GB ramu i Radeona x1800xt, no i dla mnie Gothic 3 na prawie fuldetalach troche tylko się przycinał...
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
możliwe że z powodu jakie gothic ma z athlonami dwurdzeniowymi i i phenomami jeśli patche nic nie pomogą to musisz poszukać na googlach ale jeśli dokupisz 1Gb ramu to będzie duża różnica bo gothic pożera ram jak smok więc 1GB to za mało żeby grać komfortowo w G3
 

pawbuj1

New Member
Dołączył
21.4.2008
Posty
1
co do patcha 1.6 - polecam , gra chodzi stabilnej , owszem sa troche bloki dłuższe ale duzo rzadsze( doczytywania) ale nie ciągłe tylko chwilowe, natomiast na poprzednich patchach gra chodzi wolniej tyle ze zacina często i na krótko. patch 1.6 znacznie poprawia grafikę, do tego mogłem wykonać w końcu misje paladyn-renegat. polecam opcje gothic 3 - patch 1.12 - patch 1.6, nie instalować patcha upgrade juz lepiej reinstalowac gothica w tej kolejności.
 

hiszpan93

Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
39
Czy ja wiem....... gdy miałem zainstalowany path 1.5 to ścinało mi się tylko 2 razy i później wogóle ,a gdy mam 1.6 to tnie się u mnie ,gdy wchodzę na jakąś nową część terenu ,lub widzę miejsce pierwszy raz . Mógłbym wymieniać jeszcze kilka sytuacji ale po co ........ myślę że do 1.5 można zainstalować ale 1.6 już psuje całą zabawe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom