Gothic 3: Zmierzch Bogów

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Rozszerzenie do gry Gothic 3 za granicą znane jako Forsaken Gods na naszym rodzimy rynku zadebiutuje jako Zmierzch Bogów.
Gothic 3: Zmierz Bogów na naszym rynku zadebiutuje już niedługo.

zmierzchbogow.jpg


Legenda powraca w wielkim stylu! Forsaken Gods, samodzielny dodatek do kultowej gry Gothic 3, zapewni nam ponad 20 godzin bezkompromisowej rozgrywki! Nowi przeciwnicy, nowe gatunki potworów, fabuła scalająca wszystkie części kultowej serii. Stare sojusze zachwieją się w posadach, a nowe zmienią przyszłość, świat Gothica wzywa i kusi swoją nieprzewidywalnością!
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Ta nazwa rzuca nowe światło na grę. Wszystkie dotychczasowe spekulacje są nic nie warte, ponieważ mówiły one o nowych bogach, a tu proszę. Zupełnie coś nowego. Wygląda na to, że wojna bogów skoczy się dla nich raczej niepomyślnie.
Osobiście bardzo mnie to intryguje. I podoba.

Pozdrawiam
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Nazwa, hmm... tajemnicza (jak Noc Kruka). Jak na razie nie ma co oceniać gry, ale chciałbym, żeby jak największy wkład został włożony w fabułę. Czytałem coś, że wymagania będą większe od G3, ale lepiej, żeby się mylili - "trójka" mi chodzi, więc może ZB też powinno.

PS: Ten napis na logu, taki jakiś dziwny ;)
 

Sewano

New Member
Dołączył
16.10.2008
Posty
22
Ja to już czekam z niecierpliwością choć niedawno dowiedziałem się o gothic'ku :D
A poza tym podtytuł zmienia tok myślenia ;p
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Mi ta nazwa jakoś nie pasuje :p Miało być tu coś o zapomnianych bogach a tu proszę co nam znowu wymyślili. Najbardziej interesuje mnie fabuła scalająca wszystkie części Gothica. Jestem ciekawy jak to się dalej potoczy. Jeszcze tylko 19 dni :D
 
E

Electric_Dragon

Guest
Tak sobie myślę, że być może kupię nawet dodatek skoro będzie samodzielny. Stara miłość nie rdzewieje czy jak to tam szło. Osobiście G3 mnie odrzuciła ale tez dodatek może poprawić u mnie wizerunek Gothica. Kij z wymaganiami. Jakoś sobie poradzę. Ciekawią mnie rozwiązania fabularne i dla nich jestem gotów kupić Zmierzch Bogów.
 

bartazar13

New Member
Dołączył
3.2.2009
Posty
1
Mam pytanie czy jak kupię gothica zmierzch bogów będę mógł grać w samego g3
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Będziesz mógł, zmierzch bogów to oddzielna gra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom