Gothic 3 Zb Na Słabszych Komputerach? Akurat!

Status
Zamknięty.

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Witam.
Ponieważ jestem fanem Gothica i lubię śledzić losy bezimiennego bohatera gram od pierwszej części i po przejściu trójki postanowiłem kontynuować historię poprzez zainstalowanie dodatku do gry Zmierzch Bogów mimo że to jest syf. Mój problem polega na tym że mimo że trójka chodzi mi normalnie bez żadnego ścięcia i faktu że w ZB mam zainstalowanego patcha 1.89 gra się zwiesza już od początku i faktu że twórcy obiecywali że ma to chodzić na słabszych komputerach.
Moja konfiguracja:
Windows Xp sp.3 Professional
grafika Geforce 6610 XL
Procek: AMD athlon 300+ 1.8 ghz
2 gb pamięci ram.
Z góry dziękuję za pomoc
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Średnia karta, ale to raczej nie tego wina. Po pierwsze, na jakich ustawieniach się ścina. Nawet na najmniejszych?
Powyłączaj przed uruchomieniem rożne programy działające w tle, typu gg, daemon tools i inny tego typu syf.
Generalnie gra jest bardzo słabo zoptymalizowana z wielką ilością bugów. Jednak do końca tego roku ma wyjść Megapatch, który ma to wszystko naprawić tak, że nazwano go wersją rozszerzoną Zmierzchu Bogów. Może warto zatem poczekać jeszcze trochę i zagrać w dopracowaną grę z owym patchem.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom