Gothic 3 Zb I Slaby Sprzet

Status
Zamknięty.

kilek13

Member
Dołączył
7.12.2008
Posty
142
Witam. Wiele osob mowi ze ZB ma duzo wieksze wymagania niz podstawka. Ja jestem jakos innego zdania. Na moim sprzecie G3 chodzil okropnie 5-7fps... poprostu nie dalo sie grac. Gdy w moje raczki wpadl ZB zainstalowalem, chodz bylem pewny ze i tak nie pogram. Ku memu zdziwieniu chodzil o WIELE lepiej od zwyklego G3 15-20fps. Takze nie wiem czy tylko ja mam takie szczescie i chodzi ok? :blink: A oto moj gameplay wlasnie na tym sprzecie, troche nie wyszedl bo sie spieszylem :p http://pl.youtube.com/watch?v=nJ1omhKalcE&...re=channel_page


Moj sprzet:
- Karta Radeon 9200SE 64 MB (Zamowilem sobie juz z allegro inna lepsza karte :lol: )
- Pamiec 2GB ddr 333mhz
- Procesor Intel Celeron 2.41
- Dysk 80GB
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
hmm Oo dziwne, bardzo dziwne ja na sprzecie:

Core DUo E2140
1,5GB ram
Nvidia GeForce 8600 256mb
gralem na srednich w gothica 3, fpsy tez ladne wyciagalo ,a ZB (z patchem) to fatalnie dziala, silden/geldern ladnie dziala ale TRELIS to poprostu katastrofa tak jak bym nie mial ramu vengard,gotha itd tna sie tez niemilosiernie ale jakos przeszedlem..
powiedz jak dziala ci w trelis..az trudno uwierzyc ,ze masz karte 64mb.
 

kilek13

Member
Dołączył
7.12.2008
Posty
142
W miastach mam 7-10 fps z wyjatkiem ardei bo tam mam nawet 15 :p A w trelis faktycznie nie da sie grac, az przykro przyznac sie do fps-ow 3-5 :lol: Ale narazie i tak gram tylko po to zeby pozwiedzac myrtane <_< . Czekam az przyjdzie moja zamowiona grafa, wtedy bede gral normalnie ;)



Acha. I jeszcze cos ;) Nie moja wina ze nie wierzysz ze mam karte z 64 mb :p
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Dyskusja wyczerpana.Temat został z tego powodu zamknięty. Jeśli chcesz tu pisać, poproś moderatora o otwarcie tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom