Gothic 3 Zawiesza Się

Status
Zamknięty.

Gumbas1994

New Member
Dołączył
17.6.2010
Posty
6
Witajcie dzisiaj zakupiłem sobie Playa w którym był Gothic 3 po zainstalowaniu u uruchomieniu bardzo mi się zawieszała więc zmniejszyłem Detale,Rozdzielcość co się dało i trochę mniej się tnie więc zainstalowałem Patcha 1.60 ale niestety nic nie pomógł a oto opis mojego komputera :

2.41 Ghz 960 MB RAM Karta Graficzna GeForce Fx 6150 Se

Wgrałem najnowsze sterowniki i Directx 9.0 ale niestety nic nie pomogło miałem zamiar wgrać najnowszy Patch 1.74 ale na ponad 980 MB a mam słabe pobieranie bo pobieram 125 kb/s :( a bardzo bym sobie pograł w tą grę czy ktoś wie jaki Patch trzeba pograć lub coś ustawić w plikach Gothic 3 żeby gra się nie zawieszała ? Proszę was o Pomoc

PS: Czytałem Temat " Gothic 3 --> 1Gb Ramu " ale niestety link padł do pliku " ge3.ini " i niestety nie da się pobrać
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Chłopie, z taką ilością RAM-u nie pograsz bez zwieszek, jak ja mam 1.5GB i mi się ścina, dokup RAM, bo np. u mnie to był ważny element do gry. A tak w ogóle nawet na bardzo dobrych kompach czasami się zwiesza.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
O ile pamiętam g3.ini masz od razu instalowane z grą na dysku systemowym ( u mnie to jest C).

Ja mając 1 gb ramu (na rezerwowym kompie) grałem bez zawieszek, ale tylko z patchem 1,74 (tak, to ten co waży ten 1 gb). Niestety, aby pograć w G3 na 1 gb ramu musisz mieć ten patch.

Powinienieś poczytac jeszcze temat :
(są tam błędy wyskakujące z grą, tam jest też coś o ilości RAM-u)
http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/26477-spis-bledow-i-ich-rozwiazania/
i tutaj (może pomoże, tu pisze o patchach)
http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/16890-patche/page__st__40

zakupiłem sobie Playa w którym był Gothic 3
No właśnie, dali grę ale na najstarszej wersji, tej początkowej

więc zainstalowałem Patcha 1.60
Jeden z pierwszych patchy zupełnie nic nie wnoszący do gry, tylko gra się nie crashowała
 

Gumbas1994

New Member
Dołączył
17.6.2010
Posty
6
ja właśnie mam 1 GB ale procensy mi pewnie zjadają połowe ramu :/ mam gdzieś w domu 125 MB RAM ale nie wiem czy warto bo podobno nie mogą być 2x Ramy
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Mogą, ale powinny mieć taką samą szybkość taktowania (na każdej kostce powinieneś mieć jakąś naklejkę z danymi MHZ). Ale te 128 niewiele da. J/w koledzy, przydałoby się dołożyć ten drugi GB pamięci ram, aż się prosi. Gothici żrą RAM i żreć go będą, kombinowanie z ustawieniami/programami itp. nie koniecznie pomoże. Nie mniej jednak ściągnij patcha 1.74 - 125 kb/s to nie taka tragedia, jeżeli z taką prędkością będziesz zasysał łatkę to ściągniesz ją w mniej niż 2 godziny.
 

Gumbas1994

New Member
Dołączył
17.6.2010
Posty
6
ok dziękuję :) właśnie pobrałem łatkę i nie wierzę własnym oczom ! serce waliło jak młotem ! gra się mniej zaczęła zawieszać i da się grać ! warto było czekać 2 godziny pozdrawiam TEMAT MOŻNA ZAMKNĄĆ
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom