Gothic 3 To Syf

Status
Zamknięty.

T zone

New Member
Dołączył
17.9.2007
Posty
5
Witam przeszedłem niedawno gothica 3 i ubolewam że tak schrzaniona została świetnie zapowiadająca się gra. Gdy gothic 3 siedział jeszcze w kuźni powstało forum na stronie piranni o gothicu gdzie fani zadawali pytania twórcom gry. Jako ze nie jestem zły z angielskiego to spobie siedziałem na tym forum i czytałem to i owo co ma być w tak wyczekiwanym przezemnie gothicu 3. Ale teraz gdy patrze na to z perspektywy czasu to śmiech mnie ogarnia.
Bez wątpienia gra powinna spędzić pół roku w kuźni piranni i w tym czasie powini pousuwać większośc bugów a przedewszystkim mocno wzbogacić fabułę by gra była znaczniej wciągająca a nie monotonna gdzie są mijse zabij przynieś daj kase zabij przynieś daj kase zabij przynieś daj kase *urwa niech to *uj strzeli co to ma być??????????? w 2 częsci mieliśmy misje typu tam pamiętam trzeba było podłożyć mocny trunek do skrzyni tam gdzie się zbierał krąg wody taka chatka była i zakłądyw piciu 2 kolesi. A tutja zero urozmaicenia. Najgorsze nieudogodnienia moim zdaniem :
- Dialogi powinny być wyzwalane parokrotnie np. Gdyz kims zagadamy to juz później gaa ci na odczepne ze mamy coś lepszego do roboty. Ale chodzi o to ze najważniejszych kwesti niemożna było powtarzać jak było w 1 i 2 ale w każdym "mieście"(miesta ????? śmiech na sali) ale z kazdą postacia pogadaliśmy i opowiadał ci o orkach bądz o mieście i w każdym mieście powinno tak być ze załóżmy moze ci naokrągo nawijać ktos by powiedział ze to niepraktyczne ale jednak wciaga w klimat gry.
-Pamiętam gdy Lester w 1 części Gothica transportował mnie do swojego obozu. Wyskoczyło 2 wilków bach bach i jeden leży. bach bach leży drugi. Gdybym ja wystartował do wilkw to by została ze mnie miazga a Lester trzaskał się dobrze. To samo z Mordragiem. A tu zwierzątka rozrywją naszego biednego NPC 1 głupi wilk ( no koments)
-Śmieszne było to ze raz tak se gram i zabił mnie wilk lodowy w nordmarze i tak se patrze uuuuu który ja mam poziom ....... 60 Duzo siły i umiejętnoiści i nncyh ale życia tyle co na początku nawet zbroja niewiele poprawia obronę co bardzo mnie wytrącaz z równowagi. Wilk jak zacznie cie gryźć to niema końca i leżysz na glebie mimo ze 60 poziomów nabiłeś. Logiczne jest to ze wraz ze wzrostem poziomu życia powinno nam ptrzybywać automatycznie. Oni mieli tak wiele wspaniałych rozwiązań z Gothica 1 i 2 i zemu ich nie zastosowali??????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-Podobało mi się jedynie odbicie Trelis gdzie Tyler fajnie gadał " To teraz na Trelis czy gdzie?" i powiedział to tak mimowolnie nawet jak na niego nie kliknełem a staliśmy nieopodal wejścia do trelis ( takie teksty nadają klimat) to było wyjątkiem
- Wątek z wwaleniem do kolonni Lee wcale sie nie rozwinoł. Kto był tym przydupasem króla i za co Lee trafił do kolonni???? Niewiadomo *uj wie twórcuy to legaty cholerne.
- Orkowie w gothicu 3 to stwory z Planety MAłp to nie Orkowie z 1 i 2 części. niewie mcot o jest.
- Przedewszystkim najlepsze było odbicie Montery. Pracowałęm Dla Buntowników przynosiłem i bronie itd A gdy wywołałem rewolucję ci siedzieli se i chyba puszczali bąki przy ognisku. Tu gineli niewolnicy tu pojawiła się szansa by odbić miasto ale ci woleli grzać się przy ogniskach.
- Wiele oddziaływań skasowano tzn czemu niemogę podgrzać surowej stali?
- Modele............................. Jest ich o wiele za mało trzeb abyło nająć jeszze z 2-3 grafików 3 D. Czemu Gonzales z Mora sul wygląda tak samoc jak Sancho??? Rozumniem inne postacie tam jakieś zwykłe ale oni????????. Kan Pan orków to zwykły ork z czerwoną peleryną.
-CZemu niemożna zamknąć bramy w zamku Trelis np? Fajnie by było gdybyśmy zjednali sobie buntowników i Przyprowadzili z sobą ich z 10 i byśmy tak szli jak gang i puk puk do drzwi w trelis Hello Vak to ja Bezi Musimy pogadać. Albo czemu niemogę się wkraść i załóżmy otworzyć bramy w Trelis i wprowadzić tam 10 swoich dobrych w walcew buntowników. Gra była by znaczne fajniejsza.
- Bezi to nie bohater a Terminator bo jak nazwać kogoś kto zardzewiałym mieczem moze roznieść rój orków w Monterze czy innym wielkim mieście?
- Coz tego ze buntownikom Damy broń skoro nawet jej nie założo w 1 i 2 zęści postaci zakładały to co im daliśmy a tu się tylko nalatamy. Gdyby zakładali albo mieli jakieś zardzewiałe miecze zamiast pałek to by rozwalali więcej orków. Ehh. Śmiech na sali
- Inteligencja NPC ....... Ogromna No coments
- PAlladynów to są całe zastępy ale chyab w Khorinis bo tam było ich juz nawet więcej. Rozumniem że Ten główny Paladyn w Khorinis Lord Hagen bodajże miał więcej palladynów do pomocy niż sam Król w STOLICY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-Gdzieś czytałem na forum ze oczekiwali ze będzie zadyma typu Kan się zorientuej ze jesteśmy wrogo nastawieni do orków to powie ok bochateche zadyma będzie tu i tu wtedy i wtedy i my zapadamy z 15-20 buntownikami na 30 - 40 orków. Uuu pasuje gra a tak przyjmujemy rolę 2 licowego terminatora najpierw orkom pomagamy a pźniej ich katujemy.
- Fajan jest misja zniszczenai Redrok zlecona przez orga Herszta w Cape dun. Orkowie są strasznie uczuleni na buntowników ale co tam gdy mówisz ze możesz zniszczyć Redrock to co tam chesz to niszcz twoja sprawa uciesze się.... ale tym czasem idz zabij z 20 chłopa tam w jaskini ........... SAM aj tam logika i fabułą są wcale fajne
- w 1 i 2 zęści widać było jak ludzie trenują a jakiś nauczyciel ich uczy i machają broniami a tutaj tego niewidziałęm .....szkoda znów strata klimatu.
- Miasta są straszie duże niektóre to jak Farma onara w 2 zęści .........HAHAHAHAH
Niedaleko Redrock siedzi sobie jakis ork na farmie no ale na zym oin siedzi........... No na tronie a jest tylko jakimś pacanem taki tron widziałęm u Samego Kana ..... Tak samo król siedzi na tronie na którym mało znazący kupcy assasyni mogą także zasiadać ?????? gdzie jest więcej Modeli??????
-1 część gothica taka niewielka górnicza Dolina.... a mieczy jednak więcej pewno paro krotnie Od gothica 3.
- z nudów popłynełem do brzegu mapy w wodzie i co narmalnie nic zostałem zatrzymany przez nicość w gothicu 2 zjadał nas potwór co było przestrogą żeby nie płynąć tak daleko w ocenan " z buta"

Mugłym tak pisać i pisać...... Błędów jest wiele niedporacowań jeszcze wiecej a Gothic to juz nie Gothic. Jak Widać pieniądze ważniejsze niz satysfakcja fanów. A szkoda Gothica 3 Już niepolecam nikomu z kumpli chyab ze ktosma dobrego kompa i lubi się popatzeć na krajobrazy to tylko tyle. Pozdro
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
niestety nie jesteś jedynym graczem zniesmaczonym i niezadowolonym z poziomu gry,
która w żaden sposób nie przypominała starego dobrego gothica z klimatem
i rozbudowaną fabuła mnóstwem ekwipunku i ciekawych misji pobocznych
G3..nie zasługuje na miano kontynuacji serii bo to już nie jest ta gra
Po prosty powiewa w niej NUDĄ....Monotonią....Powtarzalnością
czegoś zabrakło....
zabrakło pasji twórców wzniesionej ponad możliwości zysku
Niestety jak zwykle w trudnych czasach kapitalizmu bueh
zysk zawsze ma większą cenę niż szacunek fanów i nieśmiertelność serii
 

Santi1989

New Member
Dołączył
31.10.2007
Posty
10
a ja jestem takiego zdania, że ... Jak Ci się nie podoba to po kiego grzyba w to grasz hmm ??!!
 

T zone

New Member
Dołączył
17.9.2007
Posty
5
Santi 1989 już ci mówie po co gram : Otóż bo jestem Fanem serii i w gothica 3 zagrać to byłą sprawa honorowa gra a ze gra jest spartolona to juz inna sprawa. Głupie pytanie zadałeś Takie płytkie ......

Santi 1989 Zastanawiam si? czygra?e? we wcze?niejsze cz??ci bo z tego co wiem to jest masa ludzi zdegustowancyh t? gr?. I prosze nie zadawaj wiecej takich idiotycznych pyta?.Bo s? na poziomie kostki brukowej
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
a ja jestem takiego zdania, że ... Jak Ci się nie podoba to po kiego grzyba w to grasz hmm ??!!


Bo jestem wiernym fanem serii...i z wielkim bólem ją przechodziłem,
chociaż ten jeden raz aczkolwiek i tak całej nie skończyłem
więc twoje pytanie jest wręcz nie logiczne.......nie chodzi o to czy w nią gram czy nie
mam prawo wyrazić swoje, żale a grać to z pół roku już nie grałem
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Santi1989 @ 05-11-2007, 22:01) [snapback]157656[/snapback]
a ja jestem takiego zdania, że ... Jak Ci się nie podoba to po kiego grzyba w to grasz hmm ??!!



Gra bo lubi Gothica i kazdy z fanów musiał zagrać w trzecią częśc serii, i na podstawie przeżyć związanych z grą wypisał swoje jakże prawdziwe frustracje.

Drogi T zone zgadzam się z tobą w 100 % niestety PB jak i JoWooD przyćmieni mamoną wydali produkt nie do końca zrobiony.
Mieli wiele ciekawych pomysłów jednak z wykończeniem jest coś nie tak. Gothic 3 zatracił genialny klimat i stał się zwykłym hack&slash z elementami rpg. To jest naprawdę przykrę.
Wielu z fanów narzeka na Gothic 4 jednak jak dla mnie może okazać się grą dobrą jesli tylko deweloperzy nie będą patrzec tylko na zysk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom