Gothic 3 I Windows 10

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
ok gra opaliła i przed zainstalowaniem patcha chciałem się upewnic czy będzie działać. owszem działa, ale nie mogę totalnie nic zrobić jak zacznie się rozgrywka ;p. to znaczy ruszam myszką  - nic, to samo z klawiaturą, nic się nie dzieję, jedynie działa Esc i włącza się menu, a takto dosłownie nic ;p.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
To pobierz patcha i zainstaluj. Jak się nie uda to nic nie tracisz bo pewnie trzeba przeinstalować grę, a patcha już będziesz miał :)
G3 miał chyba taki problem, więc patch powinien podziałać.
Więc działaj :)
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
No i pięknie hula. Dzięki wielkie za pomoc. Fajnie w końcu pograć w G3 na najlepszych ustawieniach no i ze wszystkimi łatkami. Pozostaje mi życzyć sobie miłej gry, dzięki wielkie panowie!
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Miłej gry życzę.
Grasz z Alternatywnym balansem?
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
własnie, o co z tym chodzi? wyłączyłem to na razie :D
to z poziomem trudnosci pewnie?
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Tak i nie, Alternatywny balans zmienia wymagania dotyczące nauki danej umiejętności, zmienia statystyki przedmiotów, zmienia otrzymywane doświadczenie itp.
Ogólnie polecam :thumbsup: gra staje się trochę bardziej rzeczywista.

Natomiast w opcjach trudności masz takie pole jak Alternatywne SI, ulepsza to po prostu inteligencję przeciwników.

Jeszcze jedno;
- Alternatywny balans wł/wył ma osobne zapisy (więc musisz od nowa zagrać :D)
- Alternatywne SI możesz zmieniać jak Ci się podoba.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Rozumiem :d okej to raz jeszcze dzieki ;D zobaczymy jak to będzie wrócić do tej gry po kilku latach, bo o ile w g1,g2 grywam co jakiś czas, to w podstawkę G3 nie grałem daaaaawno, jeszcze czasy 1 gimnazjum jak dobrze pamiętam :D także elo, pozdro cześć i dzięki :D
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
tylko to co zapodał Fenix. Ale skoro o tym wspominasz to poczytam trochę o tym i pewnie doinstaluję :p
edit: kurde widze ze nieźle zacofany jestem w tych sprawach. Ale ok,  mogę je zainstalować razem czy najpierw to i później to? ;p
ewentualnie mogłby ktoś poratować linkiem, żebym nie ściągnąl jakiegoś dziadostwa xd
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
hm spoko, tylko mam troche starszą wersje CMa tzn 2.6.3 i troche juz tam ugrałem, to czy na to mozna zainstalowac 3.0? czy jak to wygląda? i będę musiał pewnie zaczac od poczatku rozgrywke?
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
no i zainstalowałem CMa 3.0 i dupa, jak chcę wczytac mój save to wyskakuje where is guru. Przy nowej grze działa, no ale nie chce mi sie od nowa grać ;p To chyba wrócę do 2.6.3, jesli sie da xd
 
Do góry Bottom