Gothic 3 I Jego Opcje.

Status
Zamknięty.

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
bez jaj...wchodzisz do domu a tu syn i zona nie zyje.to by podnioslo grywalnosc gry i takze nasze serca. juz widze siebie jak wracam z kuchni z grzanką, patrze na monitor a moja rodzina ktora tak jakby wirtualnie kochalem nie zyje! to by bylo cos.
a co do mojej propozycji ulepszenia to troche sie zastanowcie...fajnie by bylo dla graczy ktorzy grają sciezka zabojcy. (ja nie gram ale nie raz chcialem jakiemos dupkowi zakrasc sie za plecy i poderznac gardlo)
 

Wrzód2006

New Member
Dołączył
27.1.2006
Posty
7
Fajnie by było gdyby morzna było
-miedź rzone( lub menrza)
-zostać kanibalem
-zbieradź różne czenści zbroi
-rysować fauszywe mapy i sprzedawac
-wybierac pueć postaci
-porywadź pojasdy
-przesuchiwac ludzi jak w puniszerze
-sterować widelcem i norzem podczas jeceniai tak samo kowlem
-dekorowć haupe

A tak wogule to Oblivion bendzie 10000000 razy leprzy
 

L T

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
35
Fajnie bybłoby mieć kobiety po całym kraju, a nie odrazu żonę. To zmniejsza radochę! Tak jak w życiu! Masz dziewczynę to jest jakieś podjaranie, a jak sie ożenisz to emocje spadają! Najlepiej mieć kilka kochanek, które w zamian za przyjemności mówiłyby o ciekawych rzeczach, jakie miały miejscę w okolicy!
Druga fajną sprawą byłoby samodzielne robirnie artefaktów! Np. znajdujesz przepis na jakiś artefakt, zbierasz składniki i gotowe! W poprzednich wersjach tak było poniekąd jeśli chodzi o zbroje, miecze, napoje itd., ale chodzi mi o szersze pojęcie tego!!! Żeby można było robić ciekawsze artefakty!!! Może fajne byłyby tez jakies nowe kombosy podczas walki- chyba tak będzie, bo nie wiem czy o tym gdzieś nie przeczytałem! Ogólnie mam nadzieję na dobrą grę. Jeżeli wciągnie mnie tak jak G1, G2 i NK to będę zadowolony, a jeżeli wciągnie mnie bardziej, to będę proporcjonalnie do tego zadowolony! Pozdrawiam
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
QUOTE Ja chce aby mozna sobie kuic dom. Ozenic sie. Miec syna itp. Aby gdy zabije cie ktos to bedziesz ozywiencem.

Z tym kompletnie się nie zgadzam- przecierz nie można robić z Gothic'a simsów
dry.gif
Wybór gildii na pewno będzie (tak samo jak w poprzednicz częściach) ale gdzieś czytałem że ma to się wiązać z "większą swobodą" [?
blink.gif
?].


QUOTE -miedź rzone( lub menrza)
-zostać kanibalem
-zbieradź różne czenści zbroi
-rysować fauszywe mapy i sprzedawac
-wybierac pueć postaci
-porywadź pojasdy
-przesuchiwac ludzi jak w puniszerze
-sterować widelcem i norzem podczas jeceniai tak samo kowlem
-dekorowć haupe

Broń Boże. Gothic to gothic a nie jakieś miejskie życie. Tu nie chodzi o to żeby urządzić sobie ciapły kącik tylko zeby zwalczyć sługusów Beliara
tongue.gif
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Zgadzam się z wypowiedzią O$kara, realizm powienien być lecz tylko do pewnego momentu. Nie można z jednej gry robić drugiej, tak ja Wy chcecie z Gothic'a zrobić Fable, albo Sims'y. Ja tam wole żeby Gothic się do niczego nie upodabniał żeby był unikalny i miał unikalne rozwiazania i pomysły. Zresztą mam szacunek do PB i wiem że nie dadzą Nam (graczom) jakiejś lipy, to napewno będzie wspaniała gra w którą bedzie się miło, przyjemnie i długo grało ;].
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom