Gothic 3 I Jego Opcje.

Status
Zamknięty.
Dołączył
23.12.2005
Posty
33
Jak chcecie aby wygladal Gothic 3.



Ja chce aby mozna sobie kuic dom. Ozenic sie. Miec syna itp. Aby gdy zabije cie ktos to bedziesz ozywiencem. Aby byla mozliwosc wybierania gildi. Aby bylo np. tak:
Siedze w ciemnym koncie mam sztylet. Gostek sobie idzie a ja go potem biore zabijam i w ciemnosci wtracam. Potem sledztwo. Straznicy szukaja winnego itp.
 

Velans

Member
Dołączył
6.12.2005
Posty
32
Też tak bym chcial żeby było. Miec dużo dzieci one zarabiją kasa dla mnie zbroja w kieszeni
biggrin.gif
itp. Albo żęby gothic 3 był MMORPG czyli granie przez neta to by było fajnie
smile.gif


Pozdro
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Moim zdaniem od zastanawiania się nad tym jakiego chcilibysmy Gothica 3 jest temat "wizje Gothic 3" no ale to tylko moje zdanie
tongue.gif

A co do samej gry, no to tam już pisałem co bym chciał...ale czy tryb multi byłby przydatny, hmm napewno przedłużył by żywotność gry, ale jakoś sobie nie wyobrażam na jakiej zasadzie miałby on działać...pozatym che dobrą fabułe i wciągajacy klimat i to mi wystacza..
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
bez urazy ale moim skromny zdaniem niezna w gothic zalozyc rodziny ani kupic domu ani nic takiego bo nie o to chodzi w tej grze to niema sensu w swiecie gothic jestesmy bezimiennym bohaterem którego zadaniem jest ratowac świat itp. a nie zakladanie rodziny dla mn ie g3 niech bedzie jaki ma byc tylko zeby te przeklęte wymagania były znacznie zmniejszone tego najbardziej oczekuje od gothica 3.Pozdro
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Witam. Tez chciałbym miec takie obcje jak np. Budowanie domu, zenic sie, wynajmowac siepaczy. Ponoc ma byc taka mozliwosc ze gdy jestes czeladnikiem na przyklad u piekarza, to gdy zginie smiercia tragiczna (czy cos w tym stylu) to mozna przejac jego interes.
wink.gif
. Ale najbardziej bym chcial ze by zmniejszyli te wymagania.

Pozdro
wink.gif
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
QUOTE
Ja chce aby mozna sobie kuic dom. Ozenic sie. Miec syna itp.

W Gothicu
blink.gif
? Moim zdaniem to niepotrzebne, w tej grze nie chodzi o jakąś symulację życia... Gothic nie powinien ewoluować w kierunku Simsów
laugh.gif
.


QUOTE Aby gdy zabije cie ktos to bedziesz ozywiencem. Aby byla mozliwosc wybierania gildi.

To drugie było we wszystkich dotychczasowych Gothicach
smile.gif
. A co do pierwszego to mógłbym się zgodzić, ale tylko gdy bezimienny byłby magiem-nekromantą, bo inaczej to nie miałoby sensu.


QUOTE
Siedze w ciemnym koncie mam sztylet. Gostek sobie idzie a ja go potem biore zabijam i w ciemnosci wtracam. Potem sledztwo. Straznicy szukaja winnego itp.

To byłoby dobre rozwiązanie, przyznaję
smile.gif
.

Pozdrawiam.
 
Dołączył
23.12.2005
Posty
33
Bez tego czy z tym... Gothic bedzie superowsko superowski. Fajnie by bylo gdyby to sie nie konczylo. Np. Wygralem zabilem to co mialem zabic i dalej prowadze normalne zycie.
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
moim skromnym zdaniem opcja typu małożeństwo nie jest potrzebna tej grze. A jak cię zabiją powrucić jako ożywienic to zgadzam się z Jay_Kay że tylko jako mag nakromanta miało by to sens. Ale najbardziej to bym chciał genialnej fabuły takiej jak w G I tylko że jeszcze lepszej
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Ja proponuje pisać te posty w tym temacie... bo ten zostanie niedługo zamknięty
tongue.gif
. A jeżeli już to pisze to powiem Wam że nie mam co się obawiać że G3 będzie jakimś szajsem, PB zna się na tworzeniu tego typu gier i nie wydadzą Nam (graczą) kichy (przynajmniej ja tak sądze
tongue.gif
).
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Może i go zamkną, ale wypowiem się mam nadzieje, że niedostane warna. Faktycznie nieco źle umieszczony temat i jak coś __Xardas__ te tematy na samej górze tam też można pisać.
cool.gif
Co do życia rodzinnego to niezbyt, ale co do domków to ja jestem na tak bo pomyślcie. Macie prace, za kasę kupujecie materiały na dom i budujecie go albo zlecacie jego budowę komuś. To może być niezłe. Co do tego by być ożywieńcem to przecież by ludzie cię zabijali jak by cię widzieli. Ja tam wole ginąć.

Niezłe są te pomysły, ale najważniejsze jest by była grywalność i dobra grafika a znów nie oderwiemy się od gry.
laugh.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Mi sie to centralnie nie podoba!... wogole... jak dla mnie to zbyt "denne" po co nam symulacja zycia (czyt. simsy) skoro NAM a przynajmniej MNIE chodzi o zarabisty swiat fantastyki w ktorym walczymy bohaterem ktorego kazdy sam kreauje wg uznania i kazdy wybiera co innego!
smile.gif


po co takie bajery ? wyobraz sobie ze idziesz do swiatyni Beliara a nagle zaczyna ci swiecic ikonka ze zona potrzebuje pieniedzy na zakupy "zanies zonie 100 szt. zlota"

no i co fajne ?
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Podobny temat już chyba kiedys był, ale odpowiem. Mysłe ze swoboda działania była jednym z najwiekszych plusow obu czesci gothica dltaego powiekszenie tej swobody byllo by czyms swietnym. Osobiscie chciałbym byc samotnym pustelnikiem uczacym sztuk walki.
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Jak bym chciał pograć w jakąś romantyczną grę to bym wybrał The Sims 2 a nie GotihC-a 3. Na co w takim GothiC-u symulacja życia rodzinnego ? Przecież o to chodzi że Bezi od zawsze był sam i miał tylko przyjaciół. Na co mu rodzina i dzieci. Co wy byście go tak szybko na emeryturę wysłali ??
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Pomysł bomba ale zabardzo rozwinołeś tę myśl. Żona to chyba lekka przesada a dziecko to już kompletny odlot. To nie są Simsy. Ale chata to dobry pomysł. Byle niebyło za dużych rachunków.

laugh.gif
biggrin.gif
laugh.gif




Pozdro
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Mnie pasuje wszystko tak jak było w poprzednich Gothic'ach.
No fakt... pare zmian by się przydało no ale na co nam dom, żona, dzieci w Gothic'u... przecież to przesada. Ja zmieniłbym tylko styl walki pare rzeczy w inwentarzu no i pare tam jeszcze drobiazgów (nawet nie chce mi sie wymieniać do to są błache sprawy). Ogólnie pasuje mi taki Gothic jaki jest, a zbyt wiele zmian też nie wróży nic dobrego.


POZDRO "Khalid"
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
JA bym chciał aby było prawdziwe cywilizowane życie jak obywatele kupują dom jedzenie picie zarabiają kase maja prace możesz mieć czeladnika(może lepiej nie:D) I jak reszta ludzi na kontynęcie i jeszcze coś można poślubić żone miec dzieci i stworzyć armie która będze walczyć z orkami najlepiej jak będzesz mógł poprosić o ręke księżniczke kontynetu jak taka jest.
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Macie troche bójną wyobraźnie. Nagraliście się za dużo w simsów albo w harwest moon. Bez obrazy ale nie mam zamiaru wykonywać questy typu "zabawka dla potomstwa" albo "zaginione pieluchy". Tu chodzi o zwroty akcji, walke i zagadki a nie o podrywanie i zabawe z cassanowe. Jeśli chodzi o posiadanie jakiś domów czy nawet gospodarstw to sie zgadzam. Nawet przydało by sie najmować ochrone i farmerów.
 

Pirat_Skip

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
86
Yoyo
Hihi, jak wy sobie to wyobrażacie, w miastach które są pod kontrolą orków. Orki bedą starać ci się uprzykszyć życie a nie pomagać. Chyba że się do nich przyłączysz, haha a może jakąś panią orkową by się dało poderwać
tongue.gif
. W czasach wojny to się raczej nie stara o żonę i dzieci. A zresztą to nie pasuje i jestem za NIE. I co bezio ma czekać 9 miesięcy na dzieciaka?? jak jego misja w jakimś mieście czy konttynecie trwa na maxa parę miesięcy. Nie nie nie to wogóle nie pasuje, ja wymagam wspaniałej fabuły, i wciągniecia tak jak w gothic 1 i dwa. Ale jestem za tym żeby były jakieś coś typu hotel, gdzie możemy wyporzyczyć jakiś pokój ale pożadny a nie jakaś knajpa Orika, wogle ona mi się nie przydała. A tak na marginesie to wolał bym żeby w nocy było ciemniej i pochodnie były bardziej przydatne. To tyle POzdrawiam
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
dla mnie bardzo brak bylo w niektorych momentach elementow skradanki. chcialbym, ze jak wylaniasz sie z cinia i podchodzisz do koleisa od tylu, to nie zaatakowac go normalnym machnieciem, tylko zeby pojawilo sie cos na wzor (nie mam innego przykladu) manhunta. albo jak juz cos to cos takiego jak w GTA:SA. masz noz, zachodzisz od tylu i wbijasz go w szyje...miodzio
wub.gif
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Oj Bor@ się nagrałeś w SA i teraz byś nas zamordował sztyletem wbijająć w szyje
biggrin.gif
... aż strach się bać... a tak serio to bardzo chętnie widziałbym te ulepszenia (tak tak ulepszenia) w Gothicu 3 Np. zakładasz rodzine masz żone robisz dziecko
cool.gif
sadzisz drzewo
biggrin.gif
wsiadasz na rumaka (chociaż to jush odpada) i jedziesz na polowanie na orki smoki i wracasz a tu inne orki zamordowały żone syna (teściową) zrąbały twoje drzewko miłości i spaliły je w kominku (w dodatku też twoim)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom