Gothic 3 I... Co ? Koniec?

Status
Zamknięty.

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
Witam all. Pewnie wszyscy zastanawiamy sie czy g3 bedzie ostatnią odsłonątej swietnej serii zalozylem ten temat bo chcialbym poznac wasze zdanie na ten temat
moim zdaniem napewno zrobią jakies dodatki bo w recenzjach piszą ze w g3 niebedzie "jeszcze" mozna popłynąć do południowych wysp czyli cos w rodzaju
dodatku wyjsc musi ale co do kolejnej czwartej odsłony...no coz niewiem o czym ta czwarta część mogła by być ale mysle ze twórcy mile nas zaskoczą i ze bedzie
mnóstwo udanych, coraz lepszych czesci tej niezwyklej serii gier.
P.S.sorki ale nieznalazlem drugiego takiego tematu ale mogłem cos przeoczyc a
jesli tak to prosze o brak ostrzezenia i o usuniecie tematu jesli oczywiscie uznacie to za konieczne.
 

Chitos

Debile
Dołączył
14.6.2005
Posty
50
Ja sądze ,że będzie Gothic 4 jeśli Gothic 3 dobrze się sprzeda!Taka trylogia jak Gothic nie powinnna się skończyć tak szybko
sad.gif
Co do dodatków....pewnie będą!Do Gothic 2 był, to do Gothic 3 też będzie.Tylko o czym???Może o zaginionej części kontynętu na którą można dostać się tylko przez kamienny portal w tajemniczej świątyni
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
...tak, czy siak będzie super.Ciekawe gdzie odgrywać bedzie się Gothic 4(jeśli będzie)???Poczekajmy na Gothic 3,to zobaczymy!

laugh.gif
W tym poście 7 razy użyłem słowa ,,Gothic"
laugh.gif


Peace & Love
Pozdrawiam
 

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
moim zdaniem gothic3 to ostatnia czesc.............ale fajnie by bylo gdyby byl dodatek do gothica3 albo cos w tym stylu
smile.gif
.................fajnie ze PB przy tworzeniu gothica tak powiekszyla jego swiat!!chyba trzykrotnie!!podobno ma byc w g3 20 miast!!juz sie tej gierki nie moge doczekac.........jak dotad przeszlam g2 i g2 nc,ale dalej nie zaspakajam potrzeby grania w gothica
biggrin.gif
tongue.gif


---------------------------------

niech beliar ma sie na bacznosci!!
bo wnet zniszcze jego wlosci!!
 

Talas

Member
Dołączył
30.6.2005
Posty
43
Uważam że do Gothica 3 bedzie dodatek. To jest pewne na 100%. Tylko najprawdopodobniej po 2 latach od wydania GIII
dry.gif
A w polsce...lepiej nie gadać
dry.gif

Narazie bedziemy musieli sie zadowolić GIII oj i sie zadowolimy
biggrin.gif
A może do GIII będą 2 dodatki? Nigdy nic nie wiadomo. G4 wydaje mi sie że wyjdzie ale to po paru ładnych latach. Ciekawić bedzie mnie fabuła G4 jak każdego z was....
Pozdro.Talas
 

Conan

New Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
24
bedzie spoczko ja wydadza nastepne czesci !!!!
biggrin.gif
jestem jak najbardziej za oby nie byly to tylko gry ktore by bazowaly na starej dobrej reputacji swych poprzedniczek choc dzieki firmie Phirania Bayts nie powinnismy martwic. Juz raz udowodnila ze potrafi zachowac klimat gry i sprawic ze po jej przejsciu zaczynamy ja od nowa
biggrin.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Hmm.. Nie pamiętam gdzie ale byłem na jakieś niemieckiej stronie i czytałem, że wydania kolejnych części gothica będą zależeć od tego jaką popularność zbije gothic III i jakie będą z niego dochody. Myśle że Gothic IV wejdzie jeszcze na rynek i takie są moja nadzieja. W najgorszym wypadku mam nadzieje że będą dodatki do gothic III jeżli się nie powiedziec z wydaniem gothica IV. Myśle że twórcy jeśli nie wydadzą kolejnych wersji, stracą dużo w oczach graczy.
Pozdro:Rod_
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
moim zdaniem jesli ma wyjsc g4 to wyjdzie a nie bedzie tak ze jak g3 sie dobrze sprzeda to bedzie g4 musza jakies zakonczenie dac dadza zakonczenie na g4 a nie puszcza to bedzie nie dobrze po ich stronie nie dadza zakonczenia na g4 to nie wyjdzie nawet jak by g3 sie sprzedawalo jak swieze buleczki wiec nie gadaj takich bzdsur bo w gothicu chodzi o to ze jest saga cos sie konczy ale nie do konca ze cos dalej bedzie nie zrobia ci g4 z nieba chyba ze zrobia nowa gre bardzo podobna ale to jhuz nie bedzie to.
PS. jakie jeszcze znacie gry wydane przez PB bo nie widzialem rzadnych ciekawych
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Hmmm Gothic III napewno będzie ukoronowaniem tej serii. co do dodatków to sie zgodze, pewnie się jakieś pojawią, ale czy światło dzienne ujrzy Gothic IV hm cięzko to stweirdzić. No bo niby wtedy wszystkie światy będą już poznane. Tak mi się wydaje. No chyba że zrobią coś takiego np. 20 lat poniej i głownym bohaterem będzie jakiś potomek beziego. Ale to tylko domysły, narazie trzeba czekać na G3.
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Wiesz nie cakly swiat jest odkryty bo jest wyspa khorinis sa wyspy polodniowe i jest wspomniane o 3 swiatyniach co pozostyaly kontynent to panstwo myrthana i to jest jeden kontynent na calym swiecier czy my mamy jeden kontynent zastanow sie o tym kontynencie byla mowa ale moga byc inne.
pozdro
biggrin.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Moim zdaniem to może będzie Gothic 4 ale pod warunkiem że Gothic 3 się BARDZO spodoba ... bo jeśli nie to najprawdopodobniej zrobią jakiś SUPER Dodatek który daje BARDZO DUŻO nowych możliwości (nie tak jak NK :/ )
A do G3 na pewno będzie masa dodatków podobnych do NK ... a i 4 niby 4 częścią terz by mogło być Gothic Online jeżli takowe zrobią (w co wątpie :? ale cóż nadzieje mam ...)...
Pozdrawiam Jodełko
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Moim zdaniem będzie GIV. Jeżeli oczywiście GIII dobrze się sprzeda w co wierzę
tongue.gif
O czym bedzie ta część tego sam niewiem i raczej nikt nie wie
laugh.gif
musimy czekać do premiery GIII wtedy będziemy mogli się domyślić. Chociaż może być tak iż nasz Bezi zginie albo umrze śmiercią naturalną (w co szczerze wątpie
tongue.gif
) i bdziemy mieli New Hero. Może jego syna
biggrin.gif
Albo GIII faktycznie zakończy erą Gothica i zaczną powstawać różne dodatki oraz Mody. Któż to może wiedzieć ??? Trzeba cierpliwie czekać !!!
dry.gif
mad.gif
sad.gif
Pozdro Allllll
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Sam niewiem ;/ z jednej strony myśle że jakby zapowiadali 4 część gothica co bym bardzo chciał ;] to juz byśmy słyszeli o niej że będą ją tworzyć a z drugiej strony myśle że jest jeszcze za wczesnie żeby podawać taki komunikat bo mają swoje problemy i jeszcze o tym niemyślą ;] ale myśle że to będzie koniec bo jak przezucamy sie na kontynent to juz można powiedzieć ze niema co robić a wojna ma sie zakonczyc właśnie w g3 z orkami ;/ a wiec niewiem moze jeszcze autorzy gothica nas czymś zaskoczą ;]
 

cassia

New Member
Dołączył
6.7.2005
Posty
12
ja mysle ze bedzie dodatek do g3 i na tym koniec.......ze zrobia gre odobna do gothica ale pewnie bedzie ta gra jeszcze bardziej rozbudowana i w ogole........
mysle ze nie bedzie g4.......dlaczego??dlatego ze za duzo czesci by tej gry bylo ...naczy nie zebym nie chciala.......na pewno PB bedzie tworzyc nowa gre...ale jaka??dowiemy sie pozniej...........
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
We wtorek kupiłem se nowe CD-action.
Tam mini-zapowiedź Gothic III i pisza ze na targach usłyszeli
od Piranha Bytes ze to ostatnia czesc.
przy okazji jestem tu nowy, wiec sie nie wsciekajcie jak zrobie cosik zle, ok?

A kto się tu wścieka ?? - D
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ja bym nie chciał, by po Gothicu 3 były kolejne części. Jeśli chodzi o dodatki to tak, ale jeśli chodzi o G4 to w żadnym wypadku. Chcę, by Gothic został zapamiętany jako dobra gra, a jeśli będą wychodzić kolejne części to na pewno będą one coraz gorsze i nie będą miały klimatu. Dawniej jak byłem młody i głupi to chciałem by wyszło nawet 10 części. Uważałem się wtedy za wielkiego fana cRPG, a przeszłem tylko Gothic'a. Teraz wiem, że są inne wspaniałe gry cRPG, więc nie będę żałował jak saga Gothic się skończy. Myślę, że Gothic 3 będzie w miarę dobry bo jak ma być to kicz to lepiej żeby wogóle nie wychodził.
 

LUKI140491

New Member
Dołączył
4.7.2005
Posty
15
moim zdaniem G3 to nie będzie ostatnia część tej gry skoro tak dobrze poszło G1 G2 i NK i teraz jeszcze G3 to będzie i więcej bo wątpie żeby G3 było gorsze od starszych wersji a robią dalsze części bo się podobało więc po G3 będą także inne bo również będzie sie podobało moim zdaniem
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
myślę, że powinniście pomyśleć niektórzy jak to będzie z tym gothem3 bo to jest teraz najważniejsze..a zresztą gdyby gothic4 by wyszedł i to jeszcze po polsku to miałbym już z 40lat
smile.gif
( a mam teraz 15
tongue.gif
)




QUOTE jakie jeszcze znacie gry wydane przez PB bo nie widzialem rzadnych ciekawych

jest SpellForce, taki rpg połączony z RTS-em. Bardzo fajny i ma dwa dodatki równie świetne
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Gothic 3 hmm ostatnia cześć, może ale to wielkie MOŻE zrobią jakiś dodatek chociaż wątpie. Gier RPG nie ciągnie się w nieskończoność i tu dobrym przykładem jest klasyka czyli Baldurs Gate. Po prostu nie ma sensu robić z tego jakieś bezsensownej telenoweli.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
QUOTE (Lord Vader @ 10-07-2005, 16:50) QUOTE jakie jeszcze znacie gry wydane przez PB bo nie widzialem rzadnych ciekawych

jest SpellForce, taki rpg połączony z RTS-em. Bardzo fajny i ma dwa dodatki równie świetne
Jak nie wiesz człowieku to nie gadaj. SpellForce nie jest grą PB. Jest wydana przez tego samego wydawcę co Gothic 2 mianowicie firmę JoWood. Więc na przyszłość nie pisz głupot bo wprowdzasz osoby które nie wiedzą o tym w błąd. A SpellForce jest grą firmy Phenomic. Nawiasem mówiąc dobra gra, polecam.
 

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
Gothic III to ostatnia częśc tak cudownego gothica niestety czytałem artykuł w najnowszym cd-a niestety!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom