Gothic 3: Forsaken Gods Enhanced Edition-Spolszczenie

Status
Zamknięty.

Rejan

New Member
Dołączył
23.3.2011
Posty
3
Witam.Kupiłem dziś na Steam-ie Gothic 3: Forsaken Gods Enhanced Edition i mam pytanie czy dostępne jest gdzieś spolszczenie,przynajmniej napisów??? Czy wystarczy ,że przekopiuje pliki z polskiej wersji zwykłego Gothic 3: Forsaken Gods ???

Z góry dziekuję za pomoc :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Witam.Kupiłem dziś na Steam-ie Gothic 3: Forsaken Gods Enhanced Edition i mam pytanie czy dostępne jest gdzieś spolszczenie,przynajmniej napisów??? Czy wystarczy ,że przekopiuje pliki z polskiej wersji zwykłego Gothic 3: Forsaken Gods ???

Z tego co mi wiadomo wersja na steamie nie miała polskiej wersji i nie będzie spolszczenia. Co dość jasno pisaliśmy.

Co do opcji z kopiowaniem to nie wiem, nie testowałem.
 

Rejan

New Member
Dołączył
23.3.2011
Posty
3
Ok.Poradziłem już sobie ze wszystkim.Napisze mini poradnik jak spolszczyć Steamową wersję Gothica (nie jest to może jakieś wielkie odkrycie ,ale zawsze się komuś może przydać nie? :D)
1.Instalujemy Gothic 3: Forsaken Gods Enhanced Edition ze Steam.
2.Pobieramy(lub jak ktoś ma w zasięgu to pożycza) Polską wersję gry którą aktualizujemy do Edycji Rozszerzonej.
3.Kopiujemy wszystkie pliki z Polskiej wersji Gothica do Steamowej (Do głównego folderu z grą).
4.Usuwamy piracką wersję!(Lub oddajemy koledze/koleżance :D).
5.Cieszymy się w pełni spolszczonym Gothic-em 3 ZB na Steamie.

Dziękuję Dobranoc.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nie lepiej po prostu odnistalować obecną...i zainstalować polską na nowo?

Czy w tym planie jest coś skomplikowanego?
 

Rejan

New Member
Dołączył
23.3.2011
Posty
3
Nie no chyba nie po to kupowałem na Steamie żeby potem jeszce ściągać z neta?






Jak już napisałem poradziłem sobie z tym problemem a o wersji Steamowej bez Pl wiedziałem,tak więc temat można zamknąć.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Jakbyś czytał z uwagą to wiedziałbyś, że na steamie nie ma wersji PL, więc teraz pozostaje mi tylko powiedzieć. Radź sobie.
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175
Nie wolno kopiować - polska wersja jest własnością CD Projekt. Jeśli ktoś zakupił grę na Steam, to zgodnie z licencją wersji Steam, użytkownik ma prawo do wersji zawartych w tymże wydaniu. Kopiowanie i wykorzystywanie polskich plików jest łamaniem licencji, a co za tym idzie - piractwem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom