Gothic 2-za łatwy?

Status
Zamknięty.

krzych mag

Member
Dołączył
30.12.2007
Posty
47
g2 jast naprawdę prosty.
w ciągu 1 miesiąca przeszedłem go 7 razy.
a dodatek w 1 rożdziale upraszcza sprawe.durzo rzeczy mozna dostać za darmo
 

adamo 04

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
26
Gothic II w porównaniu do trójki jest łatwy, ale i tak nie wszyscy z łatwością mogą go przejść. O to chodzi w grze żeby każdy mógł ją przejść. Gothic jest dość długi i jest dużo skomplikowanych misji. Ja nie widzę potrzeby utrudniania go. Przecież dobrze się w niego gra.
Co do przedmówcy, przeszedłeś gothica 7 razy w ciągu miesiąca. Zauważ że gdy przejdziesz go raz lub dwa znasz go na pamięć i wtedy to żadne wyzwanie przejść go jeszcze raz ponieważ wiesz już jak szybko rozwiązać wszystkie misje. To o niczym nie świadczy. ;)
 

Fulcrum

Member
Dołączył
16.11.2007
Posty
32
CYTAT(Szary wilk @ 16-01-2008, 18:25) [snapback]166832[/snapback]
Gothic II w porównaniu do trójki jest łatwy


Co?! Gothic 2 łatwiejszy od 3? G2 nie emanował ciężkością, ale G3 to banał... Mozna go przejść w ok. 30 min. (czy coś takiego, w każdym bądź razie jest speedrun). Wystarczy kupić kule ognistą, regeneracja many i troche rozumu żeby przejść G3 na niskim lvlu...
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
G2 jest prosciutkie za proste.A NK jest za trudne majac 100 sily za 5 punktow nauki dostaje 1 punkt sily.To jest beznadziejne. Potwory az takie silne w NK nie sa ale smoki...One sa za silne po za tym regeneruje sie im zycie.


Gothic 1 proste Gothic 2 prostsze Gothic 3 Najprotsze (przeciez tam zabijasz po sto orkow!!!)

Jedynie NK od reszty odstaje bo jest trudne w "trzy".
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Gothic 2 był trochę za łatwy, ale były przecież takie momenty w których trzeba było się pomęczyć. Dodatek trochę go utrudnił, ale i tak przechodzi się go bez większych problemów. Poza tym miał według mnie najlepszą fabułę ze wszystkich części.
 

Matx95

New Member
Dołączył
2.2.2008
Posty
9
No tera g2 jest bardzo utrudniony ale teraz ja i tak gram z kodami ^^
 

Bezi_Łowca

Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
84
A tam G2 jest prosty. G1 na początku wydawał mi sie trudny bo grałem w niego 1 raz i nie wiedziałem zabardzo o co tam chodzi ale potem jak zagrałem w to 2 raz to już to obśmigałem i jest banalny. Tak samo było w G2 i G3, ale według mnie to G3 troche jest nie ten teges. Na początku może być troszke trudny ale w późniejszych etapach gry np. jak robisz już zadania dla innosa to masz zabić wszystkich orków z myrthany, ktorych są setki, ale i tak idą po kilku strzałach ale jest w tym duże ułatwienie bo jak walczysz w z kilkoma to atakujesz jednego a tamci tylko trzymają broń i sie gapią i gdy dopiero załatwisz tego pierwszego to podchodzi drugi i tak samo jest czyli według mnie G3 jest najprostszy a najpierdupny (najtrudniejszy) :) jest albo G1 albo G2NK

POZDRO!!
 

Geralt92

New Member
Dołączył
20.2.2008
Posty
21
To był bardzo dobry pomysł bo sam GII był za łatwy a tak jest ok.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Wg mnie Gothic wcale nie jest za latwy :) Po prostu jest w raz... Sa niektore zadania, z ktorymi nie jest tak latwo sobie poradzic... Np. jesli idziemy do Gorniczej Doliny, to naprawde trudno jest sobie poradzic z ta horda orkow :p A wiec podsumowujac Gothic 2 jest w sam raz... I taki powinien byc... Gdyby byl trudniejszy polowa graczy zniechecilaby sie na samym poczatku gry...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom