Gothic 2 Wwe

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
Film jest w fazie tworzenia planowana premiera to 26.03.09.

Film będzie przedstawiał walkę Grubego Gonzo z Przestraszonym Dżonym na Xardas Area :p . Jest troche nieprofesjonalny (np. napisy typu Face Helper) ale to mój debiut.

Co do premiery planowana jest na późny wieczór, ale nie wykluczone, że wcześniej. Mam troche problemów gdyż robie ujęcia na lapku a sklejam na pc'cie, no i jeszcze muszę od nowa pozmieniać fh'om twarze. Możliwe też, że premiera przesunie sie na 27.03.09 z powodu wizyty u lekarza.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No nic.
Pozostaje nam czekać ze zniecierpliwieniem, za tym jakże ważnym wydarzeniem =]
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Nie wiem czy moje zwieracze wytrzymają to napięcie przed premierą :p.....oczekujemy z niecierpliwością
 

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
Zapowiada się że będzie ostro , cóż pozostaje czekać na premierę , nawet popcorn sobie kupiłem :p
 

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
No nie wiem filmik jest kilku minutowy :p , ale zrobiłem go żeby sie nauczyć więc prosze o wyrozumiałość.
 

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
Film usunięty z powodu niskiego poziomu intelektualnego reżysera

Bardzo zależy mi na waszych opiniach szczególnie tych negatywnych żebym wiedział co poprawić.
Napisze to co już wiem:
-brak głosu po wstępie dlatego dodałem adnotację
-napisy typu face helper
-w niektórych miejscach dźwięk jest dużo głośniejszy
-trochę lipny tekst ale tu zależało mi głównie na obrazie
-niska jakość przy 50mb

I jeszcze prośba jak ktoś będzie pisał negatyw to proszę od razu napisać jak to poprawić i napiszecie jak poprawić te które wypisałem?

P.S
Nagrywałem Frapsem sklejałem Sony Vegas Pro 8 ścieżki dźwiękowe te głośniejsze nagrywałem Audacity'em i konwertowałem TotalConwerterem
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Wyłączyłem przy 3 kur*a...
Główny problem tego dzieła.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Czekałem za tym wydarzeniem z zaciśniętymi pośladkami.
Filmik jest bardzo słaby. Niestety główną bolączką tego dzieła jest niszowy humor, który może urzec tylko 12 latków.
Co do samych ujęć to póki kręcisz w miejscu jest ok, jednak przejścia ci totalnie nie wyszły. Często materiał jest za ciemny. Wiele pracy przed tobą, i stawiaj na coś lepszego. Kiedy usłyszałem this is sparta w wykonaniu "Ivony" nie wytrzymałem.
 

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
Jak już mówiłem nie miałem głównie chodziło mi o sam obraz a tekst wiem że lipny nie miałem jakichś motywacji żeby koś położyć, zrobiłem go dydaktycznie. A możecie jeszcze powiedzieć jak naprawić niektóre błędy?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jak naprawić błędy ?
Po pierwsze na wielki plus zasługują w takich filmikach dialogi nagrywane samodzielnie/z kolegami.
Po drugie jak już wspomniał Kacpi coś więcej niż kurwa, kutas itp itd.
Kręć filmiki na jaśniejszej gammie bo ja na moim monitorze z bardzo jasnym kontrastem nic nie widziałem.
+ efekty które na pewno w Sony Vegas stoją na wyższym poziomie niż te prezentowane.
Wiem bo kumpel w tym siedzi i mi często frag movie kręci ;)
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Przedewszystkim jeśli chcesz zrobić dobry film proponuje ci obejrzeć sekrety filmowe na youtube zrobione przez użytkownika Erola napewno to ci się przyda linki są w temacie "How to be"
 

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
Dobra powiem tak, biorę sie za tworzenie czegoś zupełnie innego, coś typu prawdziwej historii
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
CYTAT(ningiuti @ 27-03-2009, 17:36) index.php?act=findpost&pid=217962
Dobra powiem tak, biorę sie za tworzenie czegoś zupełnie innego, coś typu prawdziwej historii, tylko mniej sparodiowane a będzie miało tytuł Gothic Szkoła Khorinis. lekcja 1 niebawem w ogóle nie będzie podobne do tego wcześniejszego niewypału.
kilka słów:
Będzimir Bezimienny trafia do dyrektora prof. Xardasa za rozprowadzanie bagiennego ziela i może wylecieć ze szkoły, od napotkanego nauczyciela dowiaduje sie, że jak nie poprawi ocen zostanie przeniesiony do odziału szkolnego w Górniczej Dolinie. Nasz bohater postanawia zostać wzorowym uczniem i trzymać się z dala od kłopotów. Musi zerwać stare znajomości i nawiązać nowe. Czy poprawi oceny, czy uda mu się zerwać z gangiem rozprowadzaczy ziela? Wszystko w Gothic Szkoła Khorinis


Powiem wprost.

Parodie wyszły z mody i jeśli planujesz zrobić mniej bluzgów to jest plus ale Ivona ? to niestety dalej minus ale staraj się.
 

ningiuti

Member
Dołączył
29.9.2008
Posty
50
CYTAT(Darth Revan @ 27-03-2009, 17:57) index.php?act=findpost&pid=217966
Powiem wprost.

Parodie wyszły z mody i jeśli planujesz zrobić mniej bluzgów to jest plus ale Ivona ? to niestety dalej minus ale staraj się.


Ja tam lubie Ivone :p . A jak wyciąć niektóre teksty z gry?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
We frapsie masz możliwość odznaczenia nagrywania filmiku z dźwiękiem lub bez.
 
Do góry Bottom