Gothic 2 Się Psuje :/

Status
Zamknięty.

HOOLD

New Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
10
:( Siema mam bardzo wkurzający problem mianowicie gram sobie w G2 i po 1h zacina sie potem czarny ekran sie pojawia i wyłancza mi sie szasami nawet po 10 min gry ale żadko kiedy gram dłużej nić te 30 min bo sie coś psuje. :/ CZy ktoś wie dlaczego to się dzieje ??
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Wyskakuje jakiś błąd ?? Jakiego masz kompa.
 

HOOLD

New Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
10
Żaden błąd nie wyskakuje. A kompa to ci chodzi o sprzęt ?direct itp. ??
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Nie pytaj :) Po prostu pisz, chociaż myślę, że Szczurkowi chodziło o sprzęt.

Wyłącza się sama gra, czy cały komputer?
 

HOOLD

New Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
10
Tylko gra się wyłancza. Ale co mnie dziwi to to że rok temu jak dostałem Gothica 2 i zainstalowałem to nawet cały dzień bez przerwy chodził ;/ czy to może być spowodowane że grałem przez jakiś czas w tą głupią tibię??
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
CYTAT
czy to może być spowodowane że grałem przez jakiś czas w tą głupią tibię??
lol, nie :D
Zainstaluj ponownie grę, pewnie pomoże.
 

HOOLD

New Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
10
Kilk razy instalowałem na nowo. Ale mnie to wkurza bo dzisiaj jak o 8 grałem to do 9 z 3 razy się wyłączyło ale jak teraz od 15 lub 15.30 grałem do 16.30 to ani razu tylko troche się zacinało ja tak sobie myślę że może coś z kompem a nie z Gothickiem bo jeśli z grą to kicha :/

A teraz tak nie na temat:

1. Ile max itemków w tym przypadku mieczy których zrobiłem moge sprzedać dla zwykłego npc nie Harada. Bo jeszcze nie jestem jego czeladnikiem ale na farmie Orlana nauczyłem sie kuć broń i dla pomocnika Benneta sprzedałem już 50 mieczy się pytam bo niechcem żeby jakiś bug czy inne cholerstwo mi wyskoczyło.

2. Zostało mi przynieść 6 futerek dla Bospera a nie chcem marnować PN (dla nie wiedzących punkty nauki) na nauke obdzierania więc poszedłem do gospody Orlana wziołem 2 futra i do obozu myśliwych były tylko 3 kto wie gdzie może być jeszcze jedno futerko ??

Z góry wielkie Dzięki i POZDRO :D
 

HOOLD

New Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
10
Raczej nie bo ostatnio skanowałem swoim Avastem całego kompa gruntowne skanowanie zrobiłem poprostu komp zasłąby :/
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT
1. Ile max itemków w tym przypadku mieczy których zrobiłem moge sprzedać dla zwykłego npc nie Harada. Bo jeszcze nie jestem jego czeladnikiem ale na farmie Orlana nauczyłem sie kuć broń i dla pomocnika Benneta sprzedałem już 50 mieczy się pytam bo niechcem żeby jakiś bug czy inne cholerstwo mi wyskoczyło.

Tyle ile tylko chcesz i masz :)
CYTAT
2. Zostało mi przynieść 6 futerek dla Bospera a nie chcem marnować PN (dla nie wiedzących punkty nauki) na nauke obdzierania więc poszedłem do gospody Orlana wziołem 2 futra i do obozu myśliwych były tylko 3 kto wie gdzie może być jeszcze jedno futerko ??

Nie wiem gdzie, ale wcale nie zmarnujesz PN jeżeli się nauczysz obdzierania. Można na tym nieźle zarobić
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom