Gothic 2 Problem Z Dolaczeniem Do Magow:/

Status
Zamknięty.

Adrik92

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
3
Witam jestem pierwszy raz na tym forum i od razu zwracam sie do was z prosba.. otoz chcialem dolaczyc do magow ognia.. niestety oni wymagaja 1000sztuk zlota i owcy :/ o ile ze zlotem nie ma problemu to mam problem z owca:/ otoz czlowiek ktory mial mi sprzedac owce na farmie onara niestety nie zyje (zostal zabity przez goblina wojownika :( ) owcy tez nie stety tam nie ma:/ kumpel mi powiedzial ze mozna do nich dolaczyc jesli sie ma "cenny posazek Innosa" mam takowy posarzek ktory znalazlem przy ktoryms z goblinow w misji z greegiem ale nie wiem komu go mam dac :/ Prosze pomozcie z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi :) Pozdrawiam Adrik92

Zły dział - dud przeniósł
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Amigo wiec tak :)
Pogadaj z magiem ogania który znajduje się w mieście w dzielnicy handlowej - nie pamiętam imienia, ale jest jeden.
Pogadasz z nim i w trakcie dialogu wyniknie, że zgubił posążek.
Ty mu go dasz, a on wspomni o tobie dobre słowo wsród magów :)
I finito - nic wiecej ci nei trzeba no po za kilkom zadaniami, które zostaną ci zlecone przez nich.
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
z tego co pamiętam to jak idziesz do laresa i mówisz mu żeby ci pomógł wstąpić do jednej z gildii, wybierając profesje maga ognia on cie odsyła do vatrasa. vatras ci mówi że mag ognia na rynku coś zgóbił i żebyś z nim pogadał a on ci pomoże się dostać...
Gadasz z magiem i mówisz mu że słyszałeś o posążku, a on ci mówi że w zamian za odnalezienie pomoże ci sie dostać do klasztoru. Gdy masz posoążek wracasz do maga ognia a on ci mówi że sam masz zanieść ten posoążek do klasztoru. Przy wejsciu mówisz że masz posążek i pytają sie ciebie czy chcesz wstąpić w grona nowicjuszów. mówisz tak i gadasz z magiem na przeciwko. On ci mówi odnieś posążek do maga(niepamiętam nazwy) i brawo misja ukończona ;] Możesz też wrócić do tego maga ognia w mieście po nagrode... ale nie musisz ;P
 

Adrik92

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
3
Sory za zly dzial ale tak jak pisalem jestem 1wszy raz na tym forum :) ej kurcze chyba gadalem z laresem i przez przypadek calkiem nieswiadomie kliknalem ze chce chyba dolaczyc do najemnikow:/ da sie to jakos odkrecic??
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
CYTAT(Adrik92 @ 06-12-2007, 17:44) [snapback]161419[/snapback]
Sory za zly dzial ale tak jak pisalem jestem 1wszy raz na tym forum :) ej kurcze chyba gadalem z laresem i przez przypadek calkiem nieswiadomie kliknalem ze chce chyba dolaczyc do najemnikow:/ da sie to jakos odkrecic??

Są dwie możliwości dołączenia do magów, poprzez złożenie wspomnianych darów lub przyniesienia posążka. Ty już zaprzepaściłeś obydwie, owcy nie kupisz, posążka nie przyniesiesz bo nie dostaniesz takiej misji. Masz do wyboru wczytać wcześniejszy stan gry (jeśli masz), grać najemnikiem, lub strażnikiem, albo... grać od początku. Wybór należy do Ciebie.
 

Aragorn1233

New Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
6
no możesz zrobić jeszcze jedno ale nie jestem pewien czy będzie dobrze ic do tego kolesia co miał ci sprzedać owce (a raczej nad jego zwłoki ) o ile jeszcze tam są , jeśli masz uaktywniona konsole do kodów to nad nim wcisni "o" potem f8 to on sie ożywi potem skieruj sie w stronę bezimiennego i znowu wcisni "o" i normalnie z nim pogadaj ze chcesz kupić owce
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom